Twórz nowe tła i ulepszaj SEO dzięki nowym funkcjom Feed Image Editor

Artykuł opublikowany 18.01.2022

Czy przeszkadza Ci długie usuwanie tła ze zdjęć produktów, czy też masz problem ze zmniejszeniem rozmiaru danych? Zespół programistów FIE przedstawił ostatnio dwie innowacje, które ułatwią nawet te zadania związane z marketingiem wizerunkowym. Przedstawiamy aktualności w Feed Image Editor w ciągu ostatnich miesięcy.

Jak zautomatyzować tworzenie przezroczystego tła

iększość porównywarek produktów wymaga, aby zdjęcia produktów miały białe tło. Jeśli tło Twoich obrazów ma inny kolor, zawiera elementy graficzne lub tekstowe lub obraz jest osadzony w środowisku, ten produkt nie będzie reklamowany.

Jak temu zapobiec? Dzięki Feed Image Editor możesz to łatwo zrobić, korzystając z instrukcji zawartych w artykule Usuń tła produktu .

Chcesz wyróżnić swoją reklamę na tle konkurencji? W powyższym artykule znajdziesz również wskazówkę, jak uwydatnić kontury produktów poprzez dodanie efektu Cienia i nadanie im efektu 3D za pomocą Odbicia.

Jak zmniejszyć rozmiar danych zdjęć produktów?

Obrazki, które są zbyt duże, mogą powodować dłuższe ładowanie stron. Odwiedzający witrynę często zostawiają je wprost. Zmniejsza to ich współczynnik odrzuceń, który jest jednym z czynników wykorzystywanych przez Google do pozycjonowania stron.

Jak więc skutecznie kompresować obrazy, aby poprawić SEO? Feed Image Editor przygotował również przydatną funkcję i instrukcje w artykule do tego zadania Zlepšete SEO obrázků pomocí automatické komprese.

Korzystając z funkcji automatycznej kompresji obrazu FIE, unikniesz niskiego rodzaju stron z Twoją ofertą. Źródło: feed-image-editor.cz

Twórcy dodali do aplikacji wiele przydatnych funkcji. Do najważniejszych należą:

  • Rozszerzenie obsługiwanych formatów - od teraz możesz aktywować Feed Image Editor dla wszystkich typów eksportów, które obsługuje Mergado .
  • Bardziej intuicyjny interfejs użytkownika — nowy układ prawego panelu poprowadzi Cię krok po kroku przez opisy tekstowe.
  • Interaktywna galeria szablonów - po wybraniu formatu wyjściowego wyświetlana jest wstępnie przygotowana galeria szablonów.
  • Wskazanie nakładania się negatywu w edytorze szablonów - ustawiając nakładanie się negatywu obrazu produktu, zobaczysz szerokość jego nakładania się. Możesz mieć nakładkę aktywną lub nieaktywną.
  • Łatwiejsza edycja warstw wielokątów i krzywych - możesz zmienić rozmiar wielokąta i krzywej za pomocą kółka myszy. Użyj przycisku Usuń, aby usunąć wybrany punkt z wielokąta. Gdy zmienisz format szablonu, obiekt dopasuje się do Ciebie.
  • Regulowane nakładanie linii tekstu - użyj linii, którą umieścisz poniżej, nad lub nad tekstem z ustawieniem grubości, a ostatnio z własnym nałożeniem długości.

Spójrz na nową funkcję bezpośrednio w aplikacji i dowiedz się, gdzie mogą Ci pomóc.

Aktywuj Feed Image Editor

Feed Image Editor to potężna broń w rękach e-kupujących i marketerów, dzięki której kompleksowo tworzy angażującą reklamę wizerunkową. Dołącz do użytkowników aplikacji, którzy zarządzają obrazami automatycznie i zbiorczo, i poznaj korzyści Feed Image Editor bezpłatnie przez pierwsze dziesięć dni.

Może Cię również zainteresować:

Szybkie i łatwe usuwanie tła? Z Feed Image Editor możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć

Możliwość automatycznej zmiany czułości usuwania tła i wygładzenia przyciętych krawędzi obiektów na zdjęciach produktów to przydatna funkcja dla marketerów i e-kupujących. Aplikacja Feed Image Editor w swoich aktualnych wydaniach skupia się na uproszczeniu zadań związanych z regulacją tło.

07.03.2022

Dodaj komentarz