Biano wprowadza nową funkcję Biano Star. Zwiększ sprzedaż dzięki recenzjom

Przeglądy są istotną częścią procesu decyzyjnego. Oprócz przekazywania informacji zwrotnej e-sklepom pomagają również budować ich wiarygodność. Dlatego przyszło Biano z dodatkową funkcją Biano Star. Pomoże Ci zwiększyć wydajność i usprawnić optymalizację e-sklepu na tej specjalistycznej porównywarce.

Podgląd użytkownika Biano Star. Źródłoj: biano.cz

Czym jest Biano Star

 • Funkcja umożliwia e-sklepom (z aktywnym Biano pixelem lub przez S2S) zbieranie referencji od klientów do kupowanych przez nich towarów oraz do samego e-sklepu.
 • Referencje wyświetlane są w postaci gwiazdek, komentarzy i zdjęć. Pojawiają się w Biano Marketplace i poprawiają widoczność recenzowanych produktów w Katalogu Biano.
 • Częścią funkcji jest możliwość uzyskania odznaki rzetelności e-sklepu. Wraz z oceną ogólną pojawi się ona w stopce strony e-sklepu. Sklep w ramach odznaki otrzyma dynamiczny link, który automatycznie przeliczy ocenę na podstawie uzyskanych referencji.

Jak Biano Star wprowadzić w życie

 1. W pikselu Biano musisz rozszerzyć zdarzenie zakupu o dwa dodatkowe atrybuty - adres e-mail użytkownika i datę wysyłki (jeśli nie jest określona w pliku danych).
 2. Musisz rozszerzyć warunki biznesowe sklepu internetowego, ponieważ zaczniesz przetwarzać e-maile klientów. Warunki Biano zostały legalnie przygotowane, wystarczy je skopiować i wkleić do warunków biznesowych e-sklepu.
 3. Dostęp do referencji do Biana będziesz mieć w panelu administracyjnym Sklepu w zakładce Biano Star.
 4. Na referencje składają się referencje produktowe oraz referencje sklepu internetowego. Produkt jest oceniany na podstawie gwiazdek, a także możliwość dodawania komentarzy i zdjęć produktów. E-sklep jest ponownie oceniany pod kątem liczby gwiazdek, komunikacji e-sklepu, dostawy i stosunku ceny do jakości.
 5. Odznakę Biano znajdziesz po wdrożeniu w panelu administratora Sklepu, gdzie wystarczy skopiować przygotowany wcześniej link i wkleić go w stopce e-sklepu
 6. Wszystkie dane będą dostępne w formie kompleksowej analizy w Administratorze Sklepu oraz dokumencie CSV do pobrania.

W ten sposób szczegółowo zapoznasz się z implementacją funkcji Biano Star PDF przewodnik.

Wygląd produktów na Biano w detalu produktu po wdrożeniu funkcji Biano Star. Źródło: biano.cz

Reklamuj się na Biano przy pomocy Mergado

Mergado to narzędzie do marketingu feedu, które umożliwia zbiorcze i automatyczne konfigurowanie reklam dla wielu dużych porównywarek produktów, w tym Biano.

 • Mergado oferuje pełną obsługę wszystkich 6 formatów Biano.
 • Oferujemy dla wszystkich domen Audyt feedu i automatycznie szeptane drzewo kategorii.
 • Nasze narzędzie wspiera również usługę Biano pixel. Używasz lub chcesz korzystać z platform e-sklepów do reklamy na Biano? Połącz je wygodnie z Mergad oza pomocą Mergado Pack.

 

Zacznij korzystać z funkcji Biano Star. Jest dostępny we wszystkich krajach, w których działa Biano. Przeglądanie recenzji, w tym zdjęć produktów w autentycznym środowisku, zwiększa wiarygodność Twojego e-sklepu na rynku i pomaga przyciągnąć nowych klientów.

 

Może Cię również zainteresować:

Przyciągnij więcej klientów. Pomogą ci w tym przedświąteczne poprawki od porównywarek

Przed świętami Bożego Narodzenia czeskie porównywarki przygotowały dla e-sklepów i użytkowników kilka przydatnych ulepszeń. Jakie nowe funkcje zostały dodane do GLAMI czy Heureka? Zapoznaj się z nowościami i wykorzystaj je do pozyskania klientów, którzy rezygnują z zakupu prezentów w ostatniej chwili.

04.12.2020

Dodaj komentarz