Biano wprowadza nową funkcję Biano Star. Zwiększ sprzedaż dzięki recenzjom

Artykuł opublikowany 06.10.2021

Przeglądy są istotną częścią procesu decyzyjnego. Oprócz przekazywania informacji zwrotnej e-sklepom pomagają również budować ich wiarygodność. Dlatego przyszło Biano z dodatkową funkcją Biano Star. Pomoże Ci zwiększyć wydajność i usprawnić optymalizację e-sklepu na tej specjalistycznej porównywarce.

Podgląd użytkownika Biano Star. Źródłoj: biano.cz

Czym jest Biano Star

 • Funkcja umożliwia e-sklepom (z aktywnym Biano pixelem lub przez S2S) zbieranie referencji od klientów do kupowanych przez nich towarów oraz do samego e-sklepu.
 • Referencje wyświetlane są w postaci gwiazdek, komentarzy i zdjęć. Pojawiają się w Biano Marketplace i poprawiają widoczność recenzowanych produktów w Katalogu Biano.
 • Częścią funkcji jest możliwość uzyskania odznaki rzetelności e-sklepu. Wraz z oceną ogólną pojawi się ona w stopce strony e-sklepu. Sklep w ramach odznaki otrzyma dynamiczny link, który automatycznie przeliczy ocenę na podstawie uzyskanych referencji.

Jak Biano Star wprowadzić w życie

 1. W pikselu Biano musisz rozszerzyć zdarzenie zakupu o dwa dodatkowe atrybuty - adres e-mail użytkownika i datę wysyłki (jeśli nie jest określona w pliku danych).
 2. Musisz rozszerzyć warunki biznesowe sklepu internetowego, ponieważ zaczniesz przetwarzać e-maile klientów. Warunki Biano zostały legalnie przygotowane, wystarczy je skopiować i wkleić do warunków biznesowych e-sklepu.
 3. Dostęp do referencji do Biana będziesz mieć w panelu administracyjnym Sklepu w zakładce Biano Star.
 4. Na referencje składają się referencje produktowe oraz referencje sklepu internetowego. Produkt jest oceniany na podstawie gwiazdek, a także możliwość dodawania komentarzy i zdjęć produktów. E-sklep jest ponownie oceniany pod kątem liczby gwiazdek, komunikacji e-sklepu, dostawy i stosunku ceny do jakości.
 5. Odznakę Biano znajdziesz po wdrożeniu w panelu administratora Sklepu, gdzie wystarczy skopiować przygotowany wcześniej link i wkleić go w stopce e-sklepu
 6. Wszystkie dane będą dostępne w formie kompleksowej analizy w Administratorze Sklepu oraz dokumencie CSV do pobrania.

W ten sposób szczegółowo zapoznasz się z implementacją funkcji Biano Star PDF przewodnik.

Wygląd produktów na Biano w detalu produktu po wdrożeniu funkcji Biano Star. Źródło: biano.cz

Reklamuj się na Biano przy pomocy Mergado

Mergado to narzędzie do marketingu feedu, które umożliwia zbiorcze i automatyczne konfigurowanie reklam dla wielu dużych porównywarek produktów, w tym Biano.

 • Mergado oferuje pełną obsługę wszystkich 6 formatów Biano.
 • Oferujemy dla wszystkich domen Audyt feedu i automatycznie szeptane drzewo kategorii.
 • Nasze narzędzie wspiera również usługę Biano pixel. Używasz lub chcesz korzystać z platform e-sklepów do reklamy na Biano? Połącz je wygodnie z Mergad oza pomocą Mergado Pack.

 

Zacznij korzystać z funkcji Biano Star. Jest dostępny we wszystkich krajach, w których działa Biano. Przeglądanie recenzji, w tym zdjęć produktów w autentycznym środowisku, zwiększa wiarygodność Twojego e-sklepu na rynku i pomaga przyciągnąć nowych klientów.

 

Może Cię również zainteresować:

Jak czerpać korzyści z nowych funkcji w porównywarkach Biano i FAVI

Sprzedajesz towary z działu home & decor? Równiarki specjalistyczne Biano i FAVI przynieś wiadomości, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii online. Odkryj na przykład inne narzędzie sprzedażowe Biano Studio lub link do podsumowania parametrów produktu na FAVI.

12.04.2022
Które porównywarki produktów zwiększą sprzedaż Twojego e-sklepu

Porównywarki produktów i wyszukiwarki od dawna są skutecznym narzędziem reklamowym. Wśród nich znajdziesz kilka uniwersalnych dla początkujących i zaawansowanych sprzedawców. Ale nawet te, których jeszcze nie znasz, a jednocześnie będą w stanie pozyskać nowych klientów. Zapoznasz się z nimi za pomocą Mergado przewodnik.

27.10.2021
Przyciągnij więcej klientów. Pomogą ci w tym przedświąteczne poprawki od porównywarek

Przed świętami Bożego Narodzenia czeskie porównywarki przygotowały dla e-sklepów i użytkowników kilka przydatnych ulepszeń. Jakie nowe funkcje zostały dodane do GLAMI czy Heureka? Zapoznaj się z nowościami i wykorzystaj je do pozyskania klientów, którzy rezygnują z zakupu prezentów w ostatniej chwili.

04.12.2020

Dodaj komentarz