Jak sprzedawać na Słowacji? - Przyciągaj klientów dzięki sieci partnerskiej Pricemania

Artykuł opublikowany 06.11.2020

Popraw widoczność swojego e-sklepu i zwiększ zaufanie Słowackich klientów dzięki programowi partnerskiemu Pricemania. Słowacka porównywarka cen przygotowała dla swoich klientów nową sieć Pricemania (PCN). która rozszerzy zasięgi reklamujących się u nich e-sklepów. Dowiedz się, jak możesz jej użyć, aby zwiększyć sprzedaż przed świętami Bożego Narodzenia.

Jak to działa ?

Pricemania wyświetla widżety z ofertami a połączonych e-shopów na platformach partnerskich. Teraz e-sklepy mają możliwosc nie tylko pojawić się na tych widgetach, ale przede wszystkim  umożliwić klientom przeniesienie się bezpośrednio na stronę e-sklepu, bez konieczności wykonywania dodatkowych kliknięć.

Przykład widżetu Pricemania Źródło: Pricemania.sk

Co PCN oferuje partnerskim sklepom internetowym?

  • zwiększenie ruchu i rozpoznawalności
  • rozszerzenie zakresu kampanii poza Pricemania
  • docieranie do nowych klientów i zwiększanie liczby odbiorców
  • budowanie rozpoznawalności marki

Nie wiesz jak połączyć sklep z Pricemania? Dzięki Mergado możesz zautomatyzować swoje działania. Dzięki bezpłatnemu audytowi możesz zweryfikować czy Twój plik XML jest właściwie skonstruowany, a tkaże poznać ewentualne ulepszenia.

Jak dołączyć do sieci partnerskiej Pricemania?

Oferty od aktywnych płacących reklamodawców Pricemanie są automatycznie wyświetlane w PCN. Wyświetlanie w widgecie jest określane na podstawie CPC ustawionego w administracji.

W listopadzie reklamodawcy Pricemania znajdą w panelu administracyjnym oferty dla poszczególnych portali, a widżety będą wyświetlane na takich platformach jak Zive.sk, Mojandroid, Techbox, Androidportal, Nextech i Fony.sk.

 

Portale, na których będą wyświetlane oferty w sieci PCN. Źródło: Pricemania.sk

Jednocześnie do administracji zostanie dodany link „Automatycznie dodawaj parametry UTM dla linków z PCN” w celu efektywnego pomiaru wyników w Google Analytics. Pricemania zaleca również śledzenie konwersji, ponieważ witryny z treścią mogą znajdować się na wcześniejszym etapie procesu zakupu.

Sieć partnerska Pricemanie to świetna przestrzeń do reklamy marki przed świętami Bożego Narodzenia. Skorzystaj z jej możliwości.

Jeśli potrzebujesz wsparcia z reklamą? Skorzystaj z pomocy Mergado. Pierwsze 30 dni za darmo.

Dodaj komentarz