Mergado FAQ: Automatyczna regeneracja danych

Artykuł opublikowany 26.03.2020

Często dostajemy od Was pytania na temat funkcjonalności Mergado. Aby na nie odpowiedzieć, zdecydowaliśmy się stworzyć kompendium wiedzy na temat Mergado i jego użytkowania.

Dzisiaj odpowiemy na pytania dotyczące automatycznej regeneracji danych.

Jak automatycznie generować dane w Mergado?

Mergado generuje feed automatycznie kilka razy dziennie.

Odpowiedź można znaleźć na stronie Historia eksportu po odfiltrowaniu zdarzenia „Stosowanie reguł”. Im częściej kanał wejściowy jest zmieniany, tym częściej Mergado próbuje pobierać dane - a tym samym regenerować go.

Wybierz Ustawienia/Ogólne . Tutaj znajdziesz przycisk, aby wstrzymać / wznowić wstrzymaną regenerację.

Tak. Można tego dodkonać z pozycji funkcji reguły, lub poprzez funkcję Regeneruj w Ustawieniach.

Tak. Jeśli użyjesz aplikcaji Bidding Fox Elements czas regeneracji wydłuży się. Aby przyspieszyć regenerację zachowaj tylko te elementy, których używasz (używane w zapytaniach, regułach itp.).

Pamiętaj też o „poprawnym” dodaniu reguł i weź pod uwagę jak złożone jest ich przetworzenie.

Zobacz też te posty:

Tak. W przypadku wybranego produktu wystarczy wybrać opcję śledzenia produktu na stronie Reguły. Od teraz możesz zregenerować ten produkt, nawet jeśli w Twoim pliku danych jest ich tysiące.

Tak. Aby to zrobić wybierz przycisk anulowania regeneracji. Dopóki regeneracjia nie dobiegnie końca, plik końcowy nie jest gotowy, a jedynie gotowy plik kkońcowy może zamienić ten wcześniej istniejący.

Tak, proces regeneracji przebiega w tle. Po jego uruchomieniu możesz zamknąć stronę, przeglądarkę, a nawet wyłączyć komputer.

Jeśli regeneracja jest nadal w toku wybierz pasek postępu na stronie Produkty.

Czy poznałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania o automatycznej regeneracji danych? Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi klienta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nie przegap kolejnego odcinka serii.Będziemy opdowiadać na pytania związanie z rozliczeniami w Mergado.

 

Czytaj dalej:

Celem Mergado jest stworzenie wielo funkcyjnego narzędzia. Im więcej funkcji tym więcej pytań i aby na nie odpowiedzieć stworzyliśmy Vademecum Mergado.

03.04.2019

W pierwszej części artykułu dotyczącego korzystania z Google Ads powiedzieliśmy sobie o tym, że dzięki tej usłudze zwiększasz szanse na zainteresowanie swoimi produktami nowych, potencjalnych klientów. Dzisiejszy temat dotyczy korzystania z Google Ads przy pomocy Mergado.

11.01.2019

Pierwszy release nowości w Mergado w tym roku mamy już za sobą. Wprawdzie miał miejsce trochę później niż normalnie, ale dzięki temu mamy jeszcze więcej ulepszonych funkcji, które posuną Twoją pracę o krok do przodu. Sprawdź co znajdziesz tym razem!

18.01.2019

Dodaj komentarz