Mergado Marketing Pack dla Prestashop: Twój darmowy moduł w PrestaShop do eksportu plików

Artykuł opublikowany 03.01.2019

Czym jest PrestaShop

PrestaShop to wykorzystywane na całym świecie rozwiązanie open source dla e-commerce. Jest całkowicie darmowe. Jedyne co musisz posiadać to zabezpieczony hosting, w którym będzie działać PrestaShop. Z tego oprogramowania korzysta tysiące użytkowników na całym świecie. Ogromną zaletą sklepu internetowego działającego w oparciu o system PrestaShop jest dostęp do wielu modułów, które jeszcze bardziej rozszerzają możliwości samego systemu. Moduł Mergado Marketing Pack dla PrestaShop jest jednym z nich.

 

Czym jest moduł Mergado Marketing Pack dla Prestashop

Moduł Mergado Marketing Pack dla Prestashop jest łącznikiem pomiędzy Twoim sklepem internetowym i aplikacją Mergado. Jedną z najważniejszych funkcji jest możliwość wyeksportowania danych produktowych z PrestaShop w formacie Mergado Product XML. Taki feed produktowy jest idealny do importowania informacji o produktach do Mergado. Wystarczy kilka kliknięć, abyś uzyskał dane ze swojego sklepu do Mergado oraz do ponad 200 kanałów na całym świecie. Co istotne - moduł jest całkowicie bezpłatny.

Poza możliwością przesyłania danych są inne przydatne funkcje, dzięki którym moduł jest jeszcze bardziej wartościowy. Przykładowo możesz śledzić konwersje zarówno dla Google Ads jak i na Facebook Pixel.

Instalacja Modułu

Ponieważ moduł jest darmowy, nie znajdziesz go w PrestaShop addons store. Aby go zainstalować, wejdź na stronę modułu, pobierz darmowy plik i działaj zgodnie z instrukcją. Instalacja jest prosta i trwa tylko chwilę. Ponadto jest kompatybilna z najnowszą wersją Prestashop.

Jesteś gotowy? Wejdź na stronę modułu PrestaShop i osiągnij wyższy level kampanii produktowych. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące instalacji, albo potrzebujesz pomocy - napisz do nas na mergado@mergado.pl

 

Dodaj komentarz