Naucz się korzystać z Mergado dzięki kanałowi na YouTubie

Artykuł opublikowany 07.11.2019

Chcesz nauczyć się jak korzystać z Mergado? Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz czy nie, zajrzyj na nasz kanał na YouTube.

Kanał Mergado na YouTube

Mergado to aplikacja o wielu funkcjach i aby umożliwić Wam jak najefektywniejsze korzystanie z nich, regularnie dodajemy nowe videa instruktarzowe na nasz kanał n YouTube, Obecna playlista to wszystko czego możecie potrzebować aby zacząć pracę z naszą aplikacją. Oto videa które dla was przygotowaliśmy:

1. Informacje wstępne

Aby zacząć pracę z Mergado należy założyć konto, a także skonfigurować tak aby spełniało ono Wasze indywidualne potrzeby. Poniżej znajdziecie dwa videa, które przeprowadzą Was krok po kroku przez te zadania.

2. Eksport w Mergado

Eksport to jedna z najważniejszych funkcji Mergado, dlatego warto upewnić się że korzystacie z niej poprawnie.Sprawdźcie w naszym video jak z niej korzystać. W video poniżej tłumaczymy jak przeprowadzić pierwszy eksport.

3. Audyt Feedu

Zastanawiasz się czy feed z którego korzystasz ma błędy? Przeprowadź audyt feedu produktowego, aby wyłapać wszystkie nieprawidlowości. Funkcja ta nie tylko pomoże Ci dostrzec błędy, ale także podpowie w jaki sposób można je naprawić.

4. Praca z produktami i regułami

Potrzebujesz pomocy pracując z produktami albo podczas ustawiania reguł? Skorzystaj z naszych video opisujących krok po kroku jak ustawić reguły.

Na razie to wszystko, ale więcej treści mamy w przygotowaniu. Macie sugestie odnośnie tematów, które powinny zostać poruszone? Napiszcie nam w komentarzach!

 

Czytaj więcej!

Cronny Cuckoo to prosta w obsłudze aplikacja, która włączy lub wyłączy wybraną przez Ciebie regułę w określonym przez Ciebie czasie. Kukułka pracuje kiedy Ty jesteś offline. Zaoszczędź czas i zautomatyzuj swoją pracę!

08.01.2019
Poznaj Plik Produktowy

Do polskiego rybnika e-commerce codziennie przypływa mnóstwo nowych ryb. Jesteś jedną z nich i potrzebujesz - zwłaszcza teraz przed świętami - poradzić z ważnymi terminami i pojęciami? Właśnie dla Ciebie mamy artykuł, który wyjaśni czym jest plik XML i dlaczego jest tak istotny.

03.12.2018

Proces przesyłania feedu XML z waszego e-shopu do porównywarki cenowej przy użyciu Mergado możesz sobie wyobrazić jako podróż długo dystansową. W drodze z Twojego e-sklepu do porównywarki jest wiele przystanków i trzeba zadbać, aby bez problemu dostać się do celu.

03.07.2019

Dodaj komentarz