Nowa funkcja Mergado Pack- Segmentowe Generowanie Eksportu

Artykuł opublikowany 17.12.2019

Ostatnio omawialiśmy na blogu służby Cron, które są pomocne w pracy z Mergado Packiem. Dziś zajmiemy się kolejną nowością– generowaniem eksportu w segmentach.  Czytajcie dalej aby dowiedzieć się jak ta funkcja ułatwi Wam pracę. 

Minimalizowanie ryzyka przy generowaniu eksportu

Generowanie eksportu w częściach do tej pory nie było mozliwe, a jest to znaczne ułatwienie pracy. Masywność plików prowokowała problemy z przetwarzaniem danych, a w niektórych przypadkach powodowała niepowodzenie w wytwarzaniu plików. Aby temu zaradzić dodaliśmy nową funkcję ułatwiającą zarządzanie generowanymi plikami. 

Dzięki generowaniu eksportu w częściach, pojawiła się możliwość, wyboru ilości eksportowanych produktów. W połączeniu z funkcjami Cron, dodającymi możliwość wytworzenia harmonogramu wytwarzania eksportów, Mergado Pack stał się skutecznym narzędziem oferującym stabilny i efektywny eksport plików.

Ustawienie limitu ilości produktów uwzględnionych podczas generowania eksportu.

 

To od Ciebie zależy jak ustawisz generowanie eksportu, jednak, rekomendujemy ustawienie częstszych eksportów, w sytuacji wyboru dla mniejszej ilości produktów. 

W praktyce oznacza to, że kanał jest generowany w częściach, które po zakończeniu tego procesu łączą się w pełny kanał XML.

Podgląd strony administracyjnej z adresem URL wygenerowanych eksportów.

 

Regularne rozszerzanie funkcji pakietu Mergado zapewnia efektywniejszą pracę przy eksportach. Wkrótce przedstawimy Ci kolejną poprawkę - importuj ceny z powrotem do e-sklepu. Macie sugestie odnośnie funkcji, które ułatwią Wam pracę? Napiszcie nam w komentarzach!

 

 

Możesz być zainteresowany:

Moduł Mergado dla WooCommerce pomaga stworzyć, zarządzać i analizować Wordpress nie kolidując z kodem źródłowym. Jego wersja 1.2.0.Its version 1.2.0 zawiera wiele użytecznych funkcji, co ułatwia pracę z wieloma platformami reklamowymi.

08.08.2019

Czy Twój e-sklep działa w oparciu o PrestaShop? Pobierz nasz moduł Mergado Marketing Pack dla PrestaShop. Dzięki niemu zaczniesz tworzyć lepsze jakościowo pliki produktowe dopasowane do porównywarek cenowych. Moduł zawiera wiele przydatnych funkcji, które pomogą Ci poprawić kampanie produktowe. Co istotne - całkowicie za darmo!

03.01.2019
Opanuj dynamiczny remarketing Google Ads z witryną bez koszyka. Przy pomocy Mergado Pack i Google Web Designeru

W przypadku branż poza e-sklepami, skonfigurowanie dynamicznego remarketingu wymaga dostosowań technicznych w sieci, przygotowania własnego feeda, a także dynamicznego banera, który będzie wyświetlał informacje z przygotowanego feedu. Jak to wszystko przygotować, dowiesz się z artykułu specjalisty PPC Hany Kobzové.

06.05.2021

Dodaj komentarz