Nowa kategoryzacja produktów w FAVI

Artykuł opublikowany 22.05.2019

Porówniarka mebli FAVI wprowadziła drzewo kategorii. Dzięki niemu możesz dokładniej kategoryzować produkty i wyeliminować ryzyko, że twoje towary nie zostaną uwzględnione w jego ofercie.

Własna struktura kategorii FAVI

Drzewo kategorii FAVI ma na celu ułatwić narawienie błędów e pliku XML i przez to ułatwić pracę użytkownikom.

Na tej stronie znajdziesz aktualną listę kategorii. Kliknij, aby uzyskać lepszy przegląd. Aby najlepiej opisać produkt, wybierz kategorię końcową z listy. Zobaczysz wtedy pełną ścieżkę do tej konkretnej kategorii. Całą tą ścieżkę zaczynając od najbardziej ogólnej a kończąc na kszczegółowej podkategorii wstaw w miejsce kategorii do kanału XML .

Pamiętaj, że produkty bez kategorii nie będą uwzględnione w twojej ofercie.

Przykład ścieżki kategorii. Źródło: favi.cz

Mergado podpowie Ci nazwy kategorii w Favi

Jak to działa? Użyj funkcji "Zmień Nazwę Grupowo" dla CATEGORYTEXT tworząc eksport dla Favi, aby Mergado mogło podpowiedzieć Ci kategorie dla konkretnych grup produktów.

Drzewo kategorii FAVI nie jest jeszcze dostępne w formacie automatycznym, tak więc podpowiedzi Mergado są oparte na najbardziej aktualnej kategorii drzewa. Wszelkie przyszłe zmiany nie zostaną automatycznie odzwierciedlone w Mergadzie. Zajmujemy się tą sytuacją z programistami FAVI. W między czasie można te kategorie uzupełniać ręcznie.

Czy próbowałeś umieścić towary w FAVI według nowego drzewa kategorii? Podziel się swoimi doświadczeniami w dyskusji pod artykułem lub na forum dyskusyjnym.

Czytaj więcej:

Jak czerpać korzyści z nowych funkcji w porównywarkach Biano i FAVI

Sprzedajesz towary z działu home & decor? Równiarki specjalistyczne Biano i FAVI przynieś wiadomości, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii online. Odkryj na przykład inne narzędzie sprzedażowe Biano Studio lub link do podsumowania parametrów produktu na FAVI.

12.04.2022
Dołącz do usługi FAVI EXTRA. Wesprzesz pozycję swoich produktów w katalogu FAVI

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć więcej klientów do zakupu mebli online? Czy informacje zwrotne są dla Ciebie ważne, aby dowiedzieć się, jakie produkty są popularne i gdzie możesz ulepszyć swoją reklamę lub usługi FAVI dla e-sklepów przygotował nową funkcję zbierania opinii użytkowników o produktach i jakości obsługi e-sklepu.

07.12.2021
Które porównywarki produktów zwiększą sprzedaż Twojego e-sklepu

Porównywarki produktów i wyszukiwarki od dawna są skutecznym narzędziem reklamowym. Wśród nich znajdziesz kilka uniwersalnych dla początkujących i zaawansowanych sprzedawców. Ale nawet te, których jeszcze nie znasz, a jednocześnie będą w stanie pozyskać nowych klientów. Zapoznasz się z nimi za pomocą Mergado przewodnik.

27.10.2021

Dodaj komentarz