Nowa wersja Mergado - Plain CSV, ulepszenia formatów i wiele więcej

Artykuł opublikowany 12.06.2020

W środę, 10 czerwca 2020 r.,  zauktualizowaliśmy Mergado. Nowa wersja zawiera nowy format - Plain CSV, nowe reguły i nowe ustawienia dla UPgates, Árukereső, Shoptet i Alza.cz. Sprawdźmy razem, co dokładnie zostało zmienione i jak ułatwi Ci to pracę z Mergado.

Importuj i eksportuj dowolny plik CSV

Czym jest nowy format o nazwie Plain CSV?

Dzięki nowemu formatowi można importować lub eksportować dowolny plik CSV do i z Mergado. Dodatkowo funkcja ta spełnia rolę narzędzia do przetwarzania plików CSV. Aby skorzystać z tej funkcji,  utworz projekt, w którym format Plain CSV jest określony jako wyjściowy i wejściowy,

Korzystaj z nowych funkcji reklamowych w Czechach i za granicą

Kilka dodatkowych informacji na temat releasu czerwcowego:

  • Obsługujemy nowy format Kategorie UPgates,
  • Dostosowaliśmy format Árukereső.hu do aktualnej specyfikacji.
Przykład ustawiania atrybutów produktu dla Árukereső.hu.
  • Zmodyfikowaliśmy zachowanie formatu dla Shoptet.cz w zakresie ukrywania elementów, które nie spełniają specyfikacji.
  • Uaktualniliśmy eksport elementów dla formacie dla Alza.cz

Ważne poprawki

  • Zaktualizowaliśmy regułę importu danych dla przypadku, kiedy wejściowy plik CSV jest ładowany bezpośrednio do Mergado.
  • Usprawiniliśmy sposób powielania projektu - reguły nie będą już duplikowane dla poszczególnych aplikacji.
  • Podczas wysyłania wyników audytu, kontroli język wiadomości e-mail uwzględnia teraz ustawienie języka użytkownika, jeśli jest znane.

Początek lata to idealny czas aby stworzyć skuteczną strategii ekspansji na inne rynki, w tym rynek Czeski. Jeśli korzystasz z Mergado, możesz uprościć konfigurację reklamy za granicą, korzystając z naszych formatów dla setek systemów reklamowych z całego świata.

Chceszz dowiedzieć się więcej? Śledź nasz blog, w szczególności kategorię Ecommerce Tipy.

Może Cię zainteresuje:

Jak zarządzać cenami na marketplace'ach i porównywarkach cenowych?

Na sukces sklepu internetowego wpływa wiele czynników. Od layoutu strony internetowej, przez opinie klientów, aż po ceny. Skuteczne zarządzanie polityką cenową może przesądzić o sukcesie w branży. W artykule podpowiadamy, jakie rozwiązania warto wdrożyć, aby ułatwić sobie zarządzanie cenami w sklepie internetowym.

23.11.2021
WSZYSTKO O REJESTRACJI W ZBOZI.CZ - PORÓWNYWARCE NAJWIĘKSZEJ CZASKIEJ WYSZUKIWARKI SEZNAM.CZ

Czechy to jeden z czterech rynków na świecie, na którym ani Google ani Facebook nie zdołały przejąć miejsca rodzimych serwisów . Heureka i Zbozi.cieszą się tutaj olbrzymią popularnością ii warto w nie zainwestować zarówno czas jak i zasoby.

23.10.2020
Systemy analityczne i reklamowe dla WooCommerce - Mergado Pack

Jednym z podstawowych zadań e-sklepu jest zwiększenie widoczności Twojej marki. Analizując swoją obecność w sieci, zarówno tą organiczną jak i generowaną reklamami możesz przyciągnąć potencjalnych kupujących lepiej niż wielkie międzynarodowe korporacje. Jak to zrobić? Właśnie o tym w dzisiejszym artykule!

09.10.2020

Dodaj komentarz