Nowa wersja Mergado - Plain CSV, ulepszenia formatów i wiele więcej

W środę, 10 czerwca 2020 r.,  zauktualizowaliśmy Mergado. Nowa wersja zawiera nowy format - Plain CSV, nowe reguły i nowe ustawienia dla UPgates, Árukereső, Shoptet i Alza.cz. Sprawdźmy razem, co dokładnie zostało zmienione i jak ułatwi Ci to pracę z Mergado.

Importuj i eksportuj dowolny plik CSV

Czym jest nowy format o nazwie Plain CSV?

Dzięki nowemu formatowi można importować lub eksportować dowolny plik CSV do i z Mergado. Dodatkowo funkcja ta spełnia rolę narzędzia do przetwarzania plików CSV. Aby skorzystać z tej funkcji,  utworz projekt, w którym format Plain CSV jest określony jako wyjściowy i wejściowy,

Korzystaj z nowych funkcji reklamowych w Czechach i za granicą

Kilka dodatkowych informacji na temat releasu czerwcowego:

  • Obsługujemy nowy format Kategorie UPgates,
  • Dostosowaliśmy format Árukereső.hu do aktualnej specyfikacji.
Przykład ustawiania atrybutów produktu dla Árukereső.hu.
  • Zmodyfikowaliśmy zachowanie formatu dla Shoptet.cz w zakresie ukrywania elementów, które nie spełniają specyfikacji.
  • Uaktualniliśmy eksport elementów dla formacie dla Alza.cz

Ważne poprawki

  • Zaktualizowaliśmy regułę importu danych dla przypadku, kiedy wejściowy plik CSV jest ładowany bezpośrednio do Mergado.
  • Usprawiniliśmy sposób powielania projektu - reguły nie będą już duplikowane dla poszczególnych aplikacji.
  • Podczas wysyłania wyników audytu, kontroli język wiadomości e-mail uwzględnia teraz ustawienie języka użytkownika, jeśli jest znane.

Początek lata to idealny czas aby stworzyć skuteczną strategii ekspansji na inne rynki, w tym rynek Czeski. Jeśli korzystasz z Mergado, możesz uprościć konfigurację reklamy za granicą, korzystając z naszych formatów dla setek systemów reklamowych z całego świata.

Chceszz dowiedzieć się więcej? Śledź nasz blog, w szczególności kategorię Ecommerce Tipy.

Może Cię zainteresuje:

Ceny transportu wraz z informacjami na temat ofert przewoźników są niesłychanie istotne w e-handlu. To dzięki tym informacjom Twoja oferta może się wyróżnić na tle konkurencji.

W dzisiejszym artykule będziemy omawiać zasady dotyczące transportu towarów w porównywarkach, a także podpowiemy jak ułatwić pracę nad tym elementem.

04.06.2020

SARS-CoV-2  spowodował niespodziewane zmiany rynku, jednak nawet w obliczu pandemii Twój e-sklep może działać sprawnie. Aby ułatwić Wam pracę w zastałych warunkach przygotowaliśmy checklistę. Sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę w tej kryzysowej sytuacji.

17.03.2020

Oznaczenia takie jak kody kreskowe wydają się być bardzo skomplikowane, ale przewrotnie są one najłatwiejszym sposobem katalogowania produktów. Dzisiejszy artykuł pomoże Wam zrozumieć jak są zbudowane i dlaczego.

28.01.2020

Dodaj komentarz