Nowości z porównywarek, czyli jak najlepiej przygotować się do letniego sezonu e-sklepów

Artykuł opublikowany 15.06.2021

Czego nie można przegapić w nadchodzącym okresie w przypadku porównywarek towarów? Podsumowaliśmy dla Ciebie przydatne wiadomości z Heureki i Favi, z których skorzystasz przy nadchodzących wydarzeniach sezonowych. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad rozszerzeniem, czy dostrojeniem reklamy domowej, jesteś we właściwym miejscu.

Z Favi zaistniejesz w trzech innych krajach

Specjalizowana porównywarka Favi do listy krajów, w których działa, dodała trzy silne rynki europejskie – Włochy, Szwecję i Wielką Brytanię. Jeśli przyciąga Cię reklama na jednym z nich, skorzystaj z korzystnej oferty wprowadzającej Favi. Jeśli zarejestrujesz się do 30 czerwca, Twoja kampania będzie działać bezpłatnie do końca sierpnia.

Jakie są warunki włączenia e-sklepu? To ci wystarczy XML feed w formacie, który Favi może przetworzyć i zlokalizowanym sklepie dla danego kraju. Z Mergado wykorzystasz formaty dla porównywarek produktów, z których już korzystasz i skonwertujesz je na te, których potrzebujesz dla klientów zagranicznych.

Lista krajów, w których działa Favi. Źródło: https://www.favionline.com/partners

Favi oferuje teraz reklamodawcom automatyczny Optymalizator konwersji, który pomaga długofalowo zwiększać wydajność e-sklepu. Pomoże Ci znacząco poprawić jakość ruchu i pozycję towarów w katalogu.

Przegląd warunków konfiguracji optymalizacji można znaleźć w przejrzysty sposób w tym dokumencie.

Reklamując się na porównywarkach, pamiętaj o wysokiej jakości zdjęciach produktów, które są kluczem do udanej sprzedaży. Zautomatyzuj ich edycję za pomocą Feed Image Editor, który teraz Ci pomożezdjęcia produktów w niskiej rozdzielczości .

Jakie nowości przynosi Heureka?

Oprócz zwykłego zmiany treści i nowych kategorii w Heurece tym razem skupmy się na TAG. Zmodyfikowane i dodane tagi pomogą poprawić orientację podczas wypełniania danych w kporównywarkach.

Jakie są zmodyfikowane lub nowe TAGI?

Pełen ich przegląd można znaleźć na blogu Heureki.

W tagu <SPECIAL_SERVICE> bądź ostrożny, ponieważ dotyczy to tylko niektórych usług:

Wszystko co należy do Tagu . Żródło: https://blog.heureka.cz/2021/06/03/nove-tagy-na-heurece/

Skoncentruj się na jakości wyskakujących kwestionariuszy

Blog HeurekaDevs zawiera przydatne wskazówki dotyczące konfigurowania wyskakujących okienek i widgetu. Przeczytasz 10 wskazówek, jak najlepiej wykorzystać szybkie ankiety w sieci i poprawiaj opinie użytkowników, aby uzyskać obopólną satysfakcję.

Reklamując się na Heurece nie zapomnij o obowiązkowych parametrach swojego towaru. Z bezpłatnym audytem feedu znajdziesz w nim ewentualne błędy i natychmiast je usuniesz w Mergadzie. Twój kanał XML będzie więc w pełni spełniał wymagania komparatora.

ShopCamp powraca z pełną mocą

Początek września po rocznej przerwie znów będzie należał do ShopCamp. 2 września 2021 na CTU spotkają się eksperci e-commerce, którzy podczas warsztatów i networkingu będą wymieniać się wskazówkami ze świata e-sklepów. W ósmym roku nie zabraknie również zespołu Mergado, który w tym roku będzie tworzony przez firmę i naszych specjalistów nowych aplikacji.

Zobacz jak wyglądał w naszych oczach ostatni rok offline i czerp inspirację z wciąż aktualnych tematów.

 

Może Cię również zainteresować:

Jak czerpać korzyści z nowych funkcji w porównywarkach Biano i FAVI

Sprzedajesz towary z działu home & decor? Równiarki specjalistyczne Biano i FAVI przynieś wiadomości, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii online. Odkryj na przykład inne narzędzie sprzedażowe Biano Studio lub link do podsumowania parametrów produktu na FAVI.

12.04.2022
Zostań członkiem Kaufland Global Marketplace. Zapewnią Ci reklamę do Czech, Słowacji i innych rynków europejskich

Gigantyczna sprzedażt Kaufland w 2023 planuje otworzyć marketplace’y internetowe w Czechach i na Słowacji. Będą częścią sieci Kaufland Global Marketplace, która pozwoli Ci reklamować się na kilku rynkach w całej Europie. Jedna rejestracja to wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść na inne rynki.

22.03.2022
Potrzebujesz dodać kody rabatowe do Heureka? Możesz to łatwo zrobić w Mergado

Czy Twój e-sklep oferuje zniżki w postaci kuponówHeureka w styczniu 2022 dodano możliwość wysyłania informacji o kuponach rabatowych, które klienci mogą zrealizować. Mergado już w pełni je wspiera i przedstawiamy krótki przewodnik, jak wszystko wygodnie ustawić.

17.02.2022

Dodaj komentarz