Nowy moduł Mergado łączy sklepy internetowe z OpenCart

Artykuł opublikowany 15.04.2019

Po PrestaShop, Magento i WooCommerce stworzyliśmy moduł Mergado Marketing Pack dla OpenCart. Dzięki niemu można połączyć sklep z Mergado a także korzystać z wielu innych funkcji. 

Przedstawiamy moduł Mergado Marketing Pack dla OpenCart

Czym jest OpenCart?

OpenCart jest rozwiązaniem typu open source i ma rozbudowanymi możliwości online marketingu. W jego ofercie znajduje się wiele funkcji przydatnych urzytkownikom takich jak szablony projektowe, dokumentacja i wiele innych.

Dlaczego Mergado dla OpenCart?

Pierwsza wersja Mergado Marketing Pack dla OpenCart generuje XML produkt feed Mergado. Plik ten jest stworzony w uniwersalnym formacie , który dzięki Mergado bez problemu mozna dopasować do dowolnej porównywarki cenowej takiej jak Ceneo, Nokaut, Facebook, Google Shopping i wiele innych. Moduł obsługuje wiele języków i walut, a poszczególne działania są rejstrowane, ułatwiając obsługę techniczną kanałów.

Podgląd Administracji modułu.

Czego możemy się spodziewać po module?

W dfalszych wersjach planowane jest dodać nowe funkcje takie jak eksport statystyk, eksport feedu kategorii oraz wsparcie dla multistore.

Czy macie jakieś sugestie? Dajcie nam znać na forum!

Może was zainteresować też:

Opanuj dynamiczny remarketing Google Ads z witryną bez koszyka. Przy pomocy Mergado Pack i Google Web Designeru

W przypadku branż poza e-sklepami, skonfigurowanie dynamicznego remarketingu wymaga dostosowań technicznych w sieci, przygotowania własnego feeda, a także dynamicznego banera, który będzie wyświetlał informacje z przygotowanego feedu. Jak to wszystko przygotować, dowiesz się z artykułu specjalisty PPC Hany Kobzové.

06.05.2021

Dodaj komentarz