Reklamuj się na Árukereső.hu, największej platformie do sortowania na Węgrzech

Czy udało Ci się z przebić z polskim sklepem internetowy na sąsiednich rynkach i zastanawiasz się, dokąd dalej? Węgierski handel elektroniczny od kilku lat jest uznawany za jeden z najlepszych celów do rozwijania e-sklepów. I gdzie indziej jak na Węgrzech rozpocząć reklamę na największej lokalnej wyszukiwarce Árukereső. Wyobraźmy sobie numer jeden wśród węgierskich towarów i możliwości, w jaki Mergado pomoże Ci w reklamie.

Obecność na Árukereső.hu. Źródło: https://www.similarweb.com/website/arukereso.hu/

Co musi spełnić sklep, aby otrzymać nagrodę Kiemelt ajánlatok

 • karta produktu musi zawierać co najmniej 4 oferty z różnych sklepów internetowych
 • muszą sprzedawać swoje towary z węgierskim podatkiem VAT
 • Aby wybrać 3 najlepsze oferty na karcie produktu, Árukereső przypisuje ocenę poszczególnym ofertom e-sklepu według następujących kryteriów:
  • podstawą jest uruchomienie usługi Megbízható Bolt (odpowiednik Heureka Verified by customer) - jest to warunek konieczny
  • jakość recenzji klientów, w tym ocen za pośrednictwem Megbízható Bolt - jest to doskonały warunek wstępny, aby znaleźć się wśród pierwszych 3 sklepów polecanych dla tego produktu
  • odchylenie od średniej oferty na stronie produktu
  • stawki nastawione za kliknięcie
  • zapewnienie możliwości poproszenia sklepu o sprawdzenie towaru

 

Praca nad jakością ocen e-sklepu. Ta długoterminowa kwestia, wraz z ceną i dostępnością towarów, jest najlepszym sposobem na wpłynięcie na kolejność wyświetlania ofert. Pamiętaj, że możesz skutecznie konfigurować strategie e-sklepu poprzez licytowanie.

Mogło być Cię również zainteresować:

Jeśli masz w swoim asortymencie produkty z branży tekstylnej, skorzystaj z kanału marketingowego Modio.cz. Jest to świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojego asortymentu, który ma szansę znacząco podniesć Twoje zasięgi. Jak się do iego podłączyć i w jaki sposób Mergaod może usprawnić ten proces? O tym w dzisiejszym artykule.

11.11.2020

eCommerce w Polsce kwitnie, ale to nie powód, aby ograniczać rozwój Twojego e-sklepu. Węgry to świetne miejsce, aby poszerzyć jego zasigi.

02.10.2020
Dlaczego umacnia się pozycja reklam na Instagramie i jak to wykorzystać

Według agencji Arvato, wielu polskich detalistów kładzie większy nacisk na sprzedaż wielokanałową, niż przed wybuchem pandemii. Miejsce na które kładzie się największy nacisk? Media społecznościowe.

29.09.2020

Dodaj komentarz