Reklamuj się na Árukereső.hu, największej platformie do sortowania na Węgrzech

Artykuł opublikowany 19.02.2021

Czy udało Ci się z przebić z polskim sklepem internetowy na sąsiednich rynkach i zastanawiasz się, dokąd dalej? Węgierski handel elektroniczny od kilku lat jest uznawany za jeden z najlepszych celów do rozwijania e-sklepów. I gdzie indziej jak na Węgrzech rozpocząć reklamę na największej lokalnej wyszukiwarce Árukereső. Wyobraźmy sobie numer jeden wśród węgierskich towarów i możliwości, w jaki Mergado pomoże Ci w reklamie.

Obecność na Árukereső.hu. Źródło: https://www.similarweb.com/website/arukereso.hu/

Co musi spełnić sklep, aby otrzymać nagrodę Kiemelt ajánlatok

 • karta produktu musi zawierać co najmniej 4 oferty z różnych sklepów internetowych
 • muszą sprzedawać swoje towary z węgierskim podatkiem VAT
 • Aby wybrać 3 najlepsze oferty na karcie produktu, Árukereső przypisuje ocenę poszczególnym ofertom e-sklepu według następujących kryteriów:
  • podstawą jest uruchomienie usługi Megbízható Bolt (odpowiednik Heureka Verified by customer) - jest to warunek konieczny
  • jakość recenzji klientów, w tym ocen za pośrednictwem Megbízható Bolt - jest to doskonały warunek wstępny, aby znaleźć się wśród pierwszych 3 sklepów polecanych dla tego produktu
  • odchylenie od średniej oferty na stronie produktu
  • stawki nastawione za kliknięcie
  • zapewnienie możliwości poproszenia sklepu o sprawdzenie towaru

 

Praca nad jakością ocen e-sklepu. Ta długoterminowa kwestia, wraz z ceną i dostępnością towarów, jest najlepszym sposobem na wpłynięcie na kolejność wyświetlania ofert. Pamiętaj, że możesz skutecznie konfigurować strategie e-sklepu poprzez licytowanie.

Mogło być Cię również zainteresować:

Dzięki porównywarce Geizhals możesz reklamować się na kilku rynkach europejskich

Porownywarka Geizhals jest jedną z największych w Austrii i Niemczech. Ponadto działa w dwóch innych krajach europejskich i obsługuje domenę międzynarodową. Obecnie na austriackich i niemieckich domenach znajdziesz ponad 2 miliony produktów i ponad 13 milionów odwiedzin miesięcznie.

08.03.2022
Połącz kanały danych z rynkiem Kaufland.de

W pierwsza część przewodnika po e-sklepie na Kaufland.de omówiliśmy podstawy rejestracji. Gdy Kaufland potwierdzi Twoją rejestrację, możesz rozpocząć przesyłanie danych. Zobaczmy, jak to zrobić.

13.12.2021
Połącz się z rynkiem Kaufland.de. Mamy dla Ciebie prosty przewodnik

Zdecydowałeś się wejść na rynek Kaufland.de? Jeśli masz już przygotowany plik produktowo-ofertowy, przejdź do rejestracji e-sklepu u nas. Jak to zrobić, powiemy Ci w dzisiejszym samouczku.

12.10.2021

Dodaj komentarz