Reklamuj się na Árukereső.hu, największej platformie do sortowania na Węgrzech

Czy udało Ci się z przebić z polskim sklepem internetowy na sąsiednich rynkach i zastanawiasz się, dokąd dalej? Węgierski handel elektroniczny od kilku lat jest uznawany za jeden z najlepszych celów do rozwijania e-sklepów. I gdzie indziej jak na Węgrzech rozpocząć reklamę na największej lokalnej wyszukiwarce Árukereső. Wyobraźmy sobie numer jeden wśród węgierskich towarów i możliwości, w jaki Mergado pomoże Ci w reklamie.

Obecność na Árukereső.hu. Źródło: https://www.similarweb.com/website/arukereso.hu/

Co musi spełnić sklep, aby otrzymać nagrodę Kiemelt ajánlatok

 • karta produktu musi zawierać co najmniej 4 oferty z różnych sklepów internetowych
 • muszą sprzedawać swoje towary z węgierskim podatkiem VAT
 • Aby wybrać 3 najlepsze oferty na karcie produktu, Árukereső przypisuje ocenę poszczególnym ofertom e-sklepu według następujących kryteriów:
  • podstawą jest uruchomienie usługi Megbízható Bolt (odpowiednik Heureka Verified by customer) - jest to warunek konieczny
  • jakość recenzji klientów, w tym ocen za pośrednictwem Megbízható Bolt - jest to doskonały warunek wstępny, aby znaleźć się wśród pierwszych 3 sklepów polecanych dla tego produktu
  • odchylenie od średniej oferty na stronie produktu
  • stawki nastawione za kliknięcie
  • zapewnienie możliwości poproszenia sklepu o sprawdzenie towaru

 

Praca nad jakością ocen e-sklepu. Ta długoterminowa kwestia, wraz z ceną i dostępnością towarów, jest najlepszym sposobem na wpłynięcie na kolejność wyświetlania ofert. Pamiętaj, że możesz skutecznie konfigurować strategie e-sklepu poprzez licytowanie.

Mogło być Cię również zainteresować:

Przyciągnij najsilniejszą grupę klientów na Węgrzech. Kupujący powyżej 55 roku życia

Sprzedajesz na węgierskim e-commerce? Albo masz zamiar rozwinąć się tutaj? Rynek lokalny i największe sklepy Árukereső, Árgép i Olcsóbbat już sobie wyobrażaliśmy. Teraz skupimy się na najważniejszej grupie klientów i tym, jak ją utrzymać lub czy lepiej jest pozyskiwać nowych klientów.

03.05.2021
Ekspansja e-shopu za pomocą Mergado i UPgates

Sklepy internetowe stały się całkowicie naturalną częścią środowiska handlu detalicznego i nic się nie zmieni w dającej się przewidzieć przyszłości. Republika Czeska nie ma konkurencji pod względem liczby sklepów internetowych. N przykład na Węgrzech według najnowszych danych znajdziecie ich mniej niż 7 tys. Iw porównaniu z Czechami jest znacznie gorzej czterdziesto milionowa Polska..

13.04.2021
Bezpośrednia droga na rynki zagraniczne prowadzi przez międzynarodową sieć CEEDA

Masz duże plany za granicą ze swoim e-sklepem? Wspieraj ekspansję marki dzięki usługom specjalistów z CEE Digital Aliance. SLiczba certyfikowanych agencji pomoże Ci w udanym wejściu w regiony Europy Wschodniej i Środkowej. Jakie inne możliwości daje członkom i klientom? Agencja przedstawiła nam je Effectix.

07.04.2021

Dodaj komentarz