Reklamuj sie na Skąpiec.pl

Artykuł opublikowany 04.09.2019

Skąpiec.pl to jedna z największych polskich porównywarek cenowych. 18 mln odsłon miesięcznie, 3,3 mln unikalnych użytkowników i ponad 6 mln aktywnych produktów to tylko kilka z powodów dla których warto zainteresować się współpracą z ich stroną.

Skąpiec.pl i Moneteasy

Skąpiec to część Moneteasy.pl, platformy  wspierającej wydawców, twórców treści, marketplace’y i porównywarki cenowe w monetyzacji ich działań. Dla e-sklepów Moneteasy.pl oferuje kompleksowe rozwiązania dla w celu pozyskanie nowych klientów. Klientom natomist zapewniają wspracie w zakupie nie tylko poprzez szeroka game produktow, ale rowniez dzieki platformie opinieo.pl

Skąpiec dla klientów

Opineo.pl to system potransakcyjnego ankietowania konsumentów. Po dokonanym zakupie konsument ocenia e-sklep, zakupiony produkt oraz kuriera dostarczającego przesyłkę. Dzięki temu recenzje z opinieo.pl są wiarygodne, a informacje w nich opisuja faktyczny stan rzeczy

Opinie na stronie wyszukiwarki cenowej. Źródło: Skąpiec.pl

Skąpiec.pl dla esklepów

Korzyści z reklamy na porównywarkach cenowych jest wiele, a Skąpiec wyróżnia się wśród konkurencji atrakcyjnymi stawkami CPC, rozliczeniem z dołu i możliwością przygotowania rozwiązania dedykowanego dla Twojego sklepu. (aby zobaczyc cały cennik kliknij TUTAJ)

Jak dołączyć?

Aby przystąpić do Skąpiec.pl wystarczy wybrać jeden z pakietów Moneteasy, który zagwarantuje Ci obecność w porównywarce. Link do strony rejestracji znajdziesz TU. Po rejstracji wybierz z panelu Pakiet Konwersyjny, zawierający usługę Skąpiec.pl, Zaakceptuj umowę elektroniczny, Wgraj XML ze swoimi produktami i gotowe. 

Integracja ze Skąpiec.pl

Integracja sklepu ze Skapiec.pl jest mozliwa dzieki plikowi XML. Plik XML nazywany też feedem produktowym Jest to plik zawierający informacje na temat sprzedawanych towarów, min. ich nazwę, opis, cenę, datę dostawy, kategorię i wiele innych.

Skąpiec wymaga w pliku XML znajodwały się jedynie informacje dotyczące produktu jego nazwę i cenę, jednak radzimy uzupełnić listę informacji jak największą ilością szczegółów. 

Opcjonalne pola, które warto wypełnić to:

  • description
  • category
  • URL
  • image URL 
  • shipping cost 
  • delivery time 
  • product id 
  • brand

Czy korzystacie z porównywarki Skąpiec.pl? Macie więcej pytań? Napiszcie nam w komentarzach!

Ceneo.pl to jedna z najważniejszych polskich porównywarek cenowych prezentująca ofertę ponad 18 000 sklepów internetowych. Serwis umozliwia przegląd ponad 20 milionów produktów, a także możliwość zakupu tych produktów, dzięki opcji KUP TERAZ.

 

19.08.2019
Wszystko co musisz wiedzieć aby reklamować się na Nokaut.pl

Reklama w porównywarce Nokaut.pl to świetny sposób na efektywny marketing e-sklepu. Każdego dnia z ich usług korzysta do miliona użytkowników

22.08.2019

Dodaj komentarz