Sprzedawaj elektronikę do Czech dzięki dropshipping w Alza.cz

Alza.cz to jeden z największych sklepów internetowych z elektroniką w Europie Wschodniej. Od jakiegoś czasu ma w swoich usługach także ofertę dropshippingu, dzięki której niezależne e-sklepy także mogą sprzedawać za pośrednictwem ich stron.

Skorzystaj z zasięgów tego elektronicznego giganta, sprzedając swój sprzęt do Czech.

Dropshipping w Alza.cz

Dropshipping jest niesłychanie popularnym sposobem sprzedaży online. Jest to model logistyczny wykorzystywany w sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Opcja dropshippingu pojawiła się na Alza.cz dwa lata temu jednak to właśnie w tym roku, Alza skupiła swoje wysiłki na pozyskaniu nowych partnerów.  Na ich stronie pojawił się formularz, dzięki któremu rejestracja jest łatwiejsza. 

Co musisz wiedzieć o dropshippingu w Alza.cz

Aplikacja o udział w programie Alza.cz jest rozpatrzana pod kątem oferowanego asortymentu, wymagań i oczekiwań dostawców. Model Alzy zakłada, że przejmą oni praktycznie w pełni przetwarzanie zamówień, wsparcie IT i obsługę klienta, w tym zwroty i reklamacje, a ty jako dostawca będziesz odpowiedzialny za zarządzanie dostępnością zapasów i transportem towarów.

Przeglądanie produktów i rozpatrzenie aplikacji zajmuje zespołowi Alzy około 2-4 dni.

Jak funkcjonuje dropshipping w Alza.cz Źródło: https://www.alza.cz/dropshipment

Inne korzyści ze sprzedarzy dropshippingowej w Alza

  • sieć ponad 2000 punktów
  • call center pracujące 24/7
  • bezpośrednia dostawa, dzięki czemu potrzebujesz dowieźć Twoje towary jedynie do jednego z dwuch magazynów,Mergado pomoże Ci połączyć skelp z Alza.cz

 

Skorzystaj z zasięgów i logistyki oferowanej przez Alza.cz, aby pozyskać nowych klientów w krótkim czasie, a jeśli szukasz opcji automatyzacji pracy z Alza, Mergado jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poznaj nasze narzędzie i wykorzystaj jego możliwości aby połączyć się z kanałami sprzedaży.

 

Czy jesteś zainteresowany ekspansją do Czech lub na Słowację? Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

 

Czytajcie dalej:

Podbij rynek globalny z Kelkoo Group

Czy znasz porównywarkę Kelkoo? Główną zaletą tej porównywarki jest umożliwienie e-sklepom sprzedaży produktów w kilku krajach jednocześnie. Jak reklamować się na Kelkoo? O tym w dzisiejszym artykule.

07.08.2020
Czeskie Ecommerce po kwarantannie

Pandemia zatrzęsła światowym rynkiem, ale czeskie PKB wzrasta o 2,7%  Ecommerce ma w tym swój udział. Firmy nie czekają już na powrót sytuacji sprzed koronawirusa, a raczej skupiają się na budowaniu swojej obecności online.

23.07.2020
8 najważniejszych wydarzeń ecommerce w Czechach

Aby zrozumieć specyfikę danego rynku, dobrze jest odwiedzić lokalną wystawę lub konferencję. Jakie wydarzenia ecommerce w Czechach zasługują na Waszą uwagę? Poniżej znajdziesz kompletną listę.

26.06.2020

Dodaj komentarz