Sprzedawaj elektronikę do Czech dzięki dropshipping w Alza.cz

Alza.cz to jeden z największych sklepów internetowych z elektroniką w Europie Wschodniej. Od jakiegoś czasu ma w swoich usługach także ofertę dropshippingu, dzięki której niezależne e-sklepy także mogą sprzedawać za pośrednictwem ich stron.

Skorzystaj z zasięgów tego elektronicznego giganta, sprzedając swój sprzęt do Czech.

Dropshipping w Alza.cz

Dropshipping jest niesłychanie popularnym sposobem sprzedaży online. Jest to model logistyczny wykorzystywany w sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Opcja dropshippingu pojawiła się na Alza.cz dwa lata temu jednak to właśnie w tym roku, Alza skupiła swoje wysiłki na pozyskaniu nowych partnerów.  Na ich stronie pojawił się formularz, dzięki któremu rejestracja jest łatwiejsza. 

Co musisz wiedzieć o dropshippingu w Alza.cz

Aplikacja o udział w programie Alza.cz jest rozpatrzana pod kątem oferowanego asortymentu, wymagań i oczekiwań dostawców. Model Alzy zakłada, że przejmą oni praktycznie w pełni przetwarzanie zamówień, wsparcie IT i obsługę klienta, w tym zwroty i reklamacje, a ty jako dostawca będziesz odpowiedzialny za zarządzanie dostępnością zapasów i transportem towarów.

Przeglądanie produktów i rozpatrzenie aplikacji zajmuje zespołowi Alzy około 2-4 dni.

Jak funkcjonuje dropshipping w Alza.cz Źródło: https://www.alza.cz/dropshipment

Inne korzyści ze sprzedarzy dropshippingowej w Alza

  • sieć ponad 2000 punktów
  • call center pracujące 24/7
  • bezpośrednia dostawa, dzięki czemu potrzebujesz dowieźć Twoje towary jedynie do jednego z dwuch magazynów,Mergado pomoże Ci połączyć skelp z Alza.cz

 

Skorzystaj z zasięgów i logistyki oferowanej przez Alza.cz, aby pozyskać nowych klientów w krótkim czasie, a jeśli szukasz opcji automatyzacji pracy z Alza, Mergado jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poznaj nasze narzędzie i wykorzystaj jego możliwości aby połączyć się z kanałami sprzedaży.

 

Czy jesteś zainteresowany ekspansją do Czech lub na Słowację? Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

 

Czytajcie dalej:

WSZYSTKO O REJESTRACJI W ZBOZI.CZ - PORÓWNYWARCE NAJWIĘKSZEJ CZASKIEJ WYSZUKIWARKI SEZNAM.CZ

Czechy to jeden z czterech rynków na świecie, na którym ani Google ani Facebook nie zdołały przejąć miejsca rodzimych serwisów . Heureka i Zbozi.cieszą się tutaj olbrzymią popularnością ii warto w nie zainwestować zarówno czas jak i zasoby.

23.10.2020

Podczas ekspansji międzynarodowej ważne jest aby popchnąć n zdarza Ci się, że klienci odwiedzają Twój e-sklepie ale nie dokonują zakupu? Zastanawiasz się, jak sprawić, by nie tylko przeglądali towary, ale faktycznie je kupowali? Czeska przeglądarka Biano.cz ma rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

25.09.2020

Planujecie ekspansję do Czech? Jeśli tak, to poznajcie Heureka - największa porównywarkę cen w Czechach i na Słowacji.

10.09.2020

Dodaj komentarz