Sprzedawaj elektronikę do Czech dzięki dropshipping w Alza.cz

Artykuł opublikowany 01.07.2020

Alza.cz to jeden z największych sklepów internetowych z elektroniką w Europie Wschodniej. Od jakiegoś czasu ma w swoich usługach także ofertę dropshippingu, dzięki której niezależne e-sklepy także mogą sprzedawać za pośrednictwem ich stron.

Skorzystaj z zasięgów tego elektronicznego giganta, sprzedając swój sprzęt do Czech.

Dropshipping w Alza.cz

Dropshipping jest niesłychanie popularnym sposobem sprzedaży online. Jest to model logistyczny wykorzystywany w sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Opcja dropshippingu pojawiła się na Alza.cz dwa lata temu jednak to właśnie w tym roku, Alza skupiła swoje wysiłki na pozyskaniu nowych partnerów.  Na ich stronie pojawił się formularz, dzięki któremu rejestracja jest łatwiejsza. 

Co musisz wiedzieć o dropshippingu w Alza.cz

Aplikacja o udział w programie Alza.cz jest rozpatrzana pod kątem oferowanego asortymentu, wymagań i oczekiwań dostawców. Model Alzy zakłada, że przejmą oni praktycznie w pełni przetwarzanie zamówień, wsparcie IT i obsługę klienta, w tym zwroty i reklamacje, a ty jako dostawca będziesz odpowiedzialny za zarządzanie dostępnością zapasów i transportem towarów.

Przeglądanie produktów i rozpatrzenie aplikacji zajmuje zespołowi Alzy około 2-4 dni.

Jak funkcjonuje dropshipping w Alza.cz Źródło: https://www.alza.cz/dropshipment

Inne korzyści ze sprzedarzy dropshippingowej w Alza

  • sieć ponad 2000 punktów
  • call center pracujące 24/7
  • bezpośrednia dostawa, dzięki czemu potrzebujesz dowieźć Twoje towary jedynie do jednego z dwuch magazynów,Mergado pomoże Ci połączyć skelp z Alza.cz

 

Skorzystaj z zasięgów i logistyki oferowanej przez Alza.cz, aby pozyskać nowych klientów w krótkim czasie, a jeśli szukasz opcji automatyzacji pracy z Alza, Mergado jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poznaj nasze narzędzie i wykorzystaj jego możliwości aby połączyć się z kanałami sprzedaży.

 

Czy jesteś zainteresowany ekspansją do Czech lub na Słowację? Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

 

Czytajcie dalej:

Świetny przegląd słowackiego e-commerce

W ostatnich latach słowacki rynek internetowy zyskał mocne miejsce na mapie Europy e-commerce. Dzięki niskim kosztom administrowania e-sklepem i szybkiemu wzrostowi z roku na rok wzrosło o 29%, jest celem zagranicznych handlowców.

08.03.2021

Jeśli masz w swoim asortymencie produkty z branży tekstylnej, skorzystaj z kanału marketingowego Modio.cz. Jest to świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojego asortymentu, który ma szansę znacząco podniesć Twoje zasięgi. Jak się do iego podłączyć i w jaki sposób Mergaod może usprawnić ten proces? O tym w dzisiejszym artykule.

11.11.2020
WSZYSTKO O REJESTRACJI W ZBOZI.CZ - PORÓWNYWARCE NAJWIĘKSZEJ CZASKIEJ WYSZUKIWARKI SEZNAM.CZ

Czechy to jeden z czterech rynków na świecie, na którym ani Google ani Facebook nie zdołały przejąć miejsca rodzimych serwisów . Heureka i Zbozi.cieszą się tutaj olbrzymią popularnością ii warto w nie zainwestować zarówno czas jak i zasoby.

23.10.2020

Dodaj komentarz