Targi eHandlu w Krakowie

Artykuł opublikowany 24.04.2019

Mergado obecne jest na Polskim rynku od paru miesięcy, a ponieważ nasza działalnosć oscyluje wokoł ecommerce, nie mogło nas zabraknąć na Targach eHandlu w Krakowie.

Dlaczego Targi eHandlu w Krakowie?

Podróż do Polski zaplanowaliśmy parę miesięcy temu. Targi eHandlu wydały sie nam idealnym miejscem na nawiązanie kontaków z agencjami marketingowymi działającymi na Polskim rynku. Chceliśmy także rozeznać się w trendach Polskiego ecommerce, poszerzyć wiedzę o popularnych platformach sprzedażowych, a także posłuchać wykładów na temat nowinek z branży.

Dodatkowym plusem wizyty w Krakowie była możliwość zwiedzenia tego pięknego miasta. Wyjazd zaplanowalismy tak, aby dzień przed targami pospacerować nad Wisłą, zobaczyć zamek na Wawelu i skosztować przysmaków kuchnii Polskiej. Pomogło nam to zregenerowac się po długiej podróży, tak aby w dzień wydarzenia być w pełni sił.

Dzień Targów eHandlu

Parę dni przed targami zapoznaliśmy się z ofertami wystawców i sporządziliśmy listę interesujących nas organizacji. Targi trwały tylko jeden dzień, a my chcieliśmy mieć pewność, że uda nam sie porozmawiac nie tylko z potencjalnymi użytkownikami naszej aplikacji, ale także z przedstawicielami popularnych w Polsce domów wydawniczych. Networking i rozmowy z odnoszącymi sukcesy ludźmi biznesu to świetny sposób na zaczerpnięcie inspiracji do dalszych działań.

W dzień targów uzbrojeni w wyniki naszego researchu, pełni pozytywnej energii i motywacji egzkewowaliśmy wcześniej ustalony plan. Udało nam sie porozmawiać z przedstawicielami interesujących nas firm. Były wśród nich agencje reklamowe, magazyny o tematyce marketingowej, firmy developerskie i logistyczne. Spotkalismy sie takze z naszymi Czeskimi partnerami Expandeco i Przesyłkownia i mieliśmy okazję posłuchac wykładu na temat rozwijającego się w Polsce Amazonu.

 

Targi eHandlu w Krakowie były świetnym doswiadczeniem. Wiele sie podczas nich nauczyliśmy i wiedzy tej będziemy używać planując dalsze działania. czy wy równiesz bierzecie udział w takich targach? Jakie są wasze doświadczenia? Dajcie nam znać w komentarzach.

Dodaj komentarz