TARYFY I PŁATNOŚCI MERGADO

Artykuł opublikowany 11.09.2020

W dzisiejszym artykule będziemy odpowiadać na pytania dotyczące taryf i innych zagadnień związanych z płatnościami Mergado.

Odpowiedzi na pytania na temat płatności Mergado

Ceny za usługi Mergado znajdziecie na tej stronie:  https://www.mergado.pl/cennik

Tak, Mergado oferuje darmowy okres próbny dla nowych użytkowników.

Okres próbny trwa 30 dni, a po jego zakończeniu Mergado automatycznie zmienia tryb na tryb płatny. Jeśli przed zakończeniem okresu próbnego usuniesz wszystkie eksporty i informacje ze swojego konta, opłata za korzystanie z Mergado nie zostanie naliczona.

Eksporty e-sklepu można usunąć w panelu administracyjnym, ścieżka Ustawienia eksportu-> usuń eksport. Sklep możńa usunąć w Ustawieniach e-sklepu, ścieżka  Ustawienia e-sklepu ->, Usuń e-sklep -> Usuń wszystkie eksporty e-sklpeu). Na rozpoczęscie i zkaończenie okresu próbnego użytkownik otrzyma e-mail.

Tak, przy płatności za 6 miesięcy rabat wynosi 10%, a przy płatności za 12 miesięcy 20%.

Obecnie tylko przelewem bankowym lub przez bramki płatności Google Pay, Apple Pay i PayPal. Nie oferujemy płatności przelewem bankowym w innych regionach.W przyszłości planujemy płatności kartą.

Nie, ale pracujemy nad tą możliwością. Alternatywnie, możesz również skorzystać z bramek płatniczych Google Pay, Apple Pay i PayPal.

Gdzie mogę ustawić częstotliwość płatności za Mergado?W ustawieniach informacji rozliczeniowych u dołu strony https://accounts.mergado.com/settings2/.

Wszelkie zmiany zostaną odzwierciedlone w nowo wystawionych fakturach. Jeśli chcesz zmienić informacje rozliczeniowe na już wystawionej fakturze (PROFORM), skontaktuj się z naszym wsparciem.

Podwyższenie taryfy następuje automatycznie, jeśli ilość produktów sklepu na wyjściu w Mergado należy do taryfy wyższej. Aby obniżyć taryfę (jeśli spadnie liczba produktów opuszczających Mergado, a sklep będzie objęty niższą taryfą), skontaktuj się z naszym wsparciem.

Nadpłatę wykorzystujemy na przyszły okres rozliczeniowy lub zwracamy pieniądze. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać prośbę o zwrot pieniędzy do naszego wsparcia.

Podsumowaliśmy najważniejsze punkty dotyczące płacenia za Mergado. Jeśli masz dalsze pytania, skontaktuj się z lub wsparciem.

 

 

Czytaj dalej:

Mergado FAQ: Automatyczna regeneracja danych

Często dostajemy od Was pytania na temat funkcjonalności Mergado. Aby na nie odpowiedzieć, zdecydowaliśmy się stworzyć kompendium wiedzy na temat Mergado i jego użytkowania. Dzisiaj odpowiemy na pytania dotyczące automatycznej regeneracji danych.

26.03.2020

Dodaj komentarz