Udoskonalaj swoją reklamę graficzną z nowym Feed Image Editorem

Artykuł opublikowany 14.02.2019

Aplikacja Feed Image Editor jest jeszcze bardziej przejrzysta i intuitywna. Dzięki przeprowadzonym zmianom tworzenie zdjęć produktów jest prostsze a ich wygląd atrakcyjniejszy. Jesteś ciekawy jakie nowości wprowadziliśmy do aplikacji? Zapraszamy do lektury!

Nowe funkcje FIE ułatwiają przygotowanie reklamy graficznej

Nowy szablon

W opcji tworzenie szablonu przeprowadziliśmy kilka zmian. Teraz możesz edytować zdjęcia z prawej strony aż w trzech kartach Produkty, Format, Warstwy ( ta ostatnia karta zmieniła nazwę z poprzedniej, Kształty) oraz dobrowolnie je przełączać. Z lewej strony dodaliśmy Nową warstwę, przełącz na Inny produkt i wyświetl Podgląd szablonu.

Aktualny wygląd tworzenia nowgo szablonu. Źródło: www.feed-image-editor.com

Karty Produkty i Formaty

W tych kartach zmieliśmy tylko wygląd, proces tworzenia obrazków pozostał bez zmian:

  1. najpierw nazwij szablon
  2. następnie wybierz, na który wybór produktów chcesz go aplikować
  3. w karcie Format wybierz wielkość reklamy, dopasowanie fotografii itp.

Karta Warstwy

W tej karcie znajdziesz listę wszystkich warstw, zawartych w szablonie.

Nową warstwę utworzysz klikając na przycisk Nowa warstwa na panelu sterowania z prawej strony, albo w lewym rogu obok podglądu zdjęcia produktowego. Nowa warstwa otworzy się w nowym oknie. Tutaj możesz wkładać elementy graficzne, albo je edytować. Znasz to z poprzednich wersji FIE.

Przy usuwaniu warstw masz dwie opcje, albo poprzez naciśnięcie ikony kosza w wypisie warstw, albo bezpośrednio w danej warstwie klikając Usuń warstwę.

Edycja warstw. Źródło: www.feed-image-editor.com

Feed Image Editor to bardzo użyteczna aplikacja, ale nie jedyna, która może Ci pomóc w zwiększeniu sprzedaży. Zajrzyj do Mergado Store - znajdziesz tu mnóstwo ciekawych aplikacji, które rozszerzą funkcje Mergado.

Dodaj komentarz