Ulepsz e-sklepy w WooCommerce i PrestaShop dzięki nowościom w pakiecie Mergado

Artykuł opublikowany 27.11.2020

W ostatnich tygodniach wydaliśmy wersję 2.4 dla platform WooCommerce i PrestaShop. Pojawił się w nich szereg funkcji widżetu Heureka Customer Verified oraz możliwość automatycznego wysyłania zwrotów dla Google Analytics. Dowiedz się więcej.

Nowe funkcje pakietu

Widżet Heureka Customer Verified zwiększa prawdopodobieństwo, że klient Ci zaufa. Teraz możesz tą funkcję pozycjonować na stronie.

Jednym z bonusów jest możliwość zmiany treści tekstu zgody, który wyświetla się na ostatniej stronie procesu składania zamówienia i tekst ten można zmienić dla wszystkich aktywnych języków w e-sklepie.

Dodatkowo dodaliśmy możliwość włączenia funkcji automatycznego zwrotu środków w Google Analytics. W module ustalasz status zamówień, za które ma zostać wysłany zwrot pieniędzy . Status zamówienia będzie odpowiadał temu, który wybrałeś, i moduł automatycznie updatuje dane w Analytics.

Do funkcji śledzenia konwersji dodaliśmy możliwość przesyłania danych zamówienia z VAT lub bez.

Przegląd funkcji, dla których to ustawisz:

  • Piksel Facebooka
  • Pomiar konwersji Heureka
  • GLAMI Pixel
  • Pomiar konwersji Zboží.cz i Sklik
  • Kelkoo
  • Biano Pixel
  • Google Analytics jest specyficzne: samo zamówienie jest wysyłane z VA, ale oznacza to, że to ustawienie nie ma wpływu na całkowitą wartość zamówienia, ponieważ GA określa całkowity przychód jako Koszt wysyłki (bez podatku) + Całkowita wartość zakupu (bez podatku) + Całkowity podatek. Dlatego przesyłanie wartości z podatkiem lub bez podatku nie miałoby sensu.

Nowości w Biano Pixel

Możesz ponownie aktywować piksel piksela dla 3 nowych krajów:

  • Rumunia
  • Holandia
  • Węgry

Heureka Verified by customer może być jedną z kluczowych korzyści dla e-sklepów reklamowych. Skorzystaj z tego widżetu w WooCommerce i PrestaShop, korzystając z pakietu Mergado. Nasze bezpłatne wtyczki łączą Twój e-sklep ze światem e-commerce. Spróbuj ich.

Czy chcesz mieć możliwość przenoszenia już utworzonych wyborów i reguł w jednym eksporcie do drugiego w Mergad, czy też mieć możliwość utworzenia nowego eksportu z wyjściowego adresu URL innego eksportu? To wszystko jest możliwe w naszym narzędziu. W tym artykule opiszemy kilka funkcji, które ułatwią Ci te zadania.

05.11.2020

Czy importujesz dane od wielu dostawców, a Twój e-sklep ma problem z importowaniem ich z jednego pliku danych? Przetwarzach dane w Mergado? Łączenie wejściowych źródeł XML w jedeno kiedyś było wyzwaniem. Teraz to już przeszłość - aplikacja Blending Bull usprawni Twoją pracę.

15.10.2020
PODBIJ CZESKĄ PORÓWNYWARKĘ HEUREKA PRACUJĄC Z APLIKACJAMI DO WYCENY

Zauważyliśmy, że wielu z Was korzysta z Mergado do pracy z czeskimi porównywarkami. Dzisiejszy artykuł przygotowaliśmy właśnie dla Was. Czy wiecie, że  w Mergado Store mamy dla Was aplikacje pomagające wycenić produkty w sposób najbardziej konkurencyjny na czeskim rynku? Wszystkie współpracują z największą czeską porównywarką Heureka, tak abyś jak najlepiej wykorzystał jej możliwości.

18.09.2020

Dodaj komentarz