Uzyskaj przewagę nad konkurencją w dostawie przesyłek do Polski

Artykuł opublikowany 04.12.2018

W ubiegłym roku wzrosła liczba Polaków, którzy robią zakupy w zagranicznych e-sklepach aż o 60%. To może być idealny powód, dla którego Polacy mieliby zrobić zakupy właśnie u Ciebie - daj im możliwość odebrania paczki w ich ulubionym miejscu w Paczkomacie. Od listopada tę usługę dostawcy inPost oferuje Zásilkovna. 

Czym jest Zásilkovna

Zásilkovna to czeska firma kurierska, która w ciągu ośmiu lat istnienia rozprzestrzeniła się na dziesięć innych państw europejskich. Współpracuje już z ponad 18 000 sklepami internetowymi, obecnie posiada ponad 1700 punktów odbiorów w Europie. Na tegorocznym Ecommerce Expo (w 2019 r. zostanie zmieniona nazwa na Reshoper) udało nam się przeprowadzić wywiad z założycielką Zásilkovny, Simoną Kijonkovą.

Dlaczego warto zacząć używać Paczkomaty

Paczkomaty to już bardzo dobrze znany system automatycznych terminali pocztowych, których działanie wchodzi w zakres polskiej firmy InPost. Usługi wysyłki i odbioru są dostępne 24 godziny na dobę. Obecnie W Polsce znajduje się ponad 4000 Paczkomatów w 800 miastach.

Skorzystaj z oferty Zásilkovny i InPost’u. Dzięki Paczkomatom uatrakcyjnisz swoją ofertę i zyskasz przewagę nad konkurencją. Polacy to na pewno docenią! Pamiętaj, że szybka dostawa jest jednym z kluczowych elementów efektywnej sprzedaży w świecie e-commerce. Warto również zadbać o bezbłędny feed produktowy. O tym czym jest i dlaczego jest tak ważny możesz przeczytać w poznaj plik produktowy. To są dwa klucze do sukcesu!

 

 

Obsługą Paczkomatów zajmuje się InPost. Źródło: inpost.pl

Dodaj komentarz