WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O OKRESIE PRÓBNYM W MERGADO

Artykuł opublikowany 03.09.2020

Czy zastanawiasz si nad skorzystaniem z okresu próbnego Mergado? A może już  z nigo korzystasz i potrzebujesz porady, aby jak najlpeiej go wykorzystać? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy dzisiejszy artykuł.

Jak wykorzystać okres próbny Mergado?

Zanim wytłumaczymy jak korzystać z okresu próbnego wytłumaczmy czym on jest.

Samo konto w Mergado jest bezpłatne. Dzięki temu kilka osób może być podłączonych do jednego eksportu, bez konieczności uiszczania płatności za każde konto indywidualnie. Okres próbny w Mergado nalicza się od momentu podłączenia do Mergado sklepu i wygenerowania pierwszego eksportu.

1. Wybierz porównywarkę.

Mergado działa najlepiej kiedy wiemy dokładnie, co chcemy osiągnąć. Wybierz spośród setek porównywarek wspieranych przez Mergado formatów, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Więcej informacji TUTAJ.

2.  Rozpocznij od audytu.

Kiedy już wiesz gdzie chcesz reklamować skorzystaj z darmowej funkcji audytu. Zaprzyjaźnij się z tą funkcją. Zachęcamy do korzystania z audytu pliku XML regularnie. To dzięki niemu dowiesz się czy i jakie błędy Twój plik zawiera. Na bieżąco updatowana lista błędów podpowie Ci także jak je naprawić. Więcej TUTAJ.

3. Wybierz ilość produktów.

Mergado pobiera opłatę w oparciu o ilość eksportowanych, a nie wprowadzanych produktów. To od nich będzie zależeć wysokość ponoszonych przez Ciebie kosztów. Warto zdecydować co i gdzie chcesz reklamować, tak aby wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet. Aby ukrywać produkty, edytować eksport warto nauczyć się pracy z regułami. TUTAJ dowiesz się jak ustawiać reguły grupowe, TUTAJ jak zaplanować ich czas.

4. Skorzystaj z aplikacji.

Wykorzystaj nasze aplikacje, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej z Mergado. Bidding Fox pomoże Ci bidować, a Feed Image Editor pomoże udoskonalić visual marketing. Poznaj wszystkie nasze aplikacje na TEJ stronie.

Czy jesteś zainteresowany płatnymi usługami Mergado?

Aplikacja Mergado pobiera opłatę w oparciu o ilość eksportowanych, a nie wprowadzanych produktów. To od nich będzie zależeć wysokość ponoszonych przez Ciebie kosztów.

Jeśli zdecydowałeś już co i gdzie chcesz reklamować, Mergado podpowie Ci jaka ilość produktów jest eksportowana z Twojego e-sklepu. Dzięki temu z łatwością wybierzesz najbardziej optymalny plan.

Informacje o używanej taryfie i częstotliwości wystawiania faktur.

PAMIĘTAJ:

Możesz zmienić okres rozliczeniowy zgodnie ze swoimi preferencjami w swoim profilu w sekcji Ustawienia i sekcji Informacje rozliczeniowe.

Zmiana okresu rozliczeniowego w Mergado.

Wypróbuj Mergado przez 30 dni za darmo!

2. Skorzystałeś z Mergado i nie chcesz kontynuować pracy z naszym narzędziem?

Przed końcem okresu próbnego otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o zbliżającej się pierwszej fakturze. Jeśli nie chcesz już pracować z Mergado, nie zapomnij usunąć eksportu lub samego sklepu z aplikacji. Jeśli Twoje dane testowe pozostaną w Mergado, wystawimy Ci fakturę proforma i przewidujemy, że będziesz chciał z niej korzystać przez kolejny miesiąc.

Możesz usunąć sklep (wraz ze wszystkimi eksportami) w Ustawieniach na karcie Usuń sklep internetowy.

Masz więcej pytań? Napisz do nas na mergado@mergado.pl lub zostaw komentarz!

 

 

 

Czytaj dalej:

Reguły to jedna z flagowych funkcji Mergado, a regeneracja danych jest podstawą pracy z feedami.

20.11.2020

Jeden z naszych użytkowników napisał do nas ostatnio z pytaniem, jak stworzyć wybór zawierający jedynie skryte produkty. Dzisiaj opowiemy Wam jak tego dokonać.

29.10.2020
DOPASUJ KATEGORIE E-SKLEPU DO DRZEWA KATEGORII PORÓWNYWARKI

Zarządzając reklamami w porównywarkach produktów jesteś zobowiązany wysyłać dane korzystając z drzewa kategorii towarów. Ponieważ w Mergado naszym celem jest usprawnić Twoją pracę stworzyliśmy regułę, która pomaga automatycznie przekonwertować kategorie dla wyjściowego pliku XML. O tym jak z niej korzystać dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

22.10.2020

Dodaj komentarz