Znaki wodne w reklamach już Ci nie będą przeszkadzać. Feed Image Editor pozwala im zniknąć.

Artykuł opublikowany 17.05.2022

Czy jesteś również e-kupującym, który spędza dużo czasu na usuwaniu znaków wodnych podczas tworzenia zdjęć produktów do reklamy? To niepopularne zadanie pomoże ci ponownie rozwiązać aplikacja Feed Image Editor. Dzięki niej usuniesz znaki wodne za pomocą kilku kliknięć, a Twoje zdjęcia będą wyglądały bez zarzutu.

Standardowa funkcja ochrony, której porównywarki nie obsługują

Znaki wodne na zdjęciach produktów są często problemem w reklamie. Wielu producentów lub dostawców rutynowo dodaje je do zdjęć, które następnie wysyłają do sprzedawców. Wiele e-sklepów często z nich korzysta w ramach prawnej ochrony swoich towarów. Ale większość porównywarek nie pozwala na ich wyświetlanie.

Aby sprzedawcy nie odrzucali swoich reklam, muszą je usunąć. Zwykłym sposobem jest ręczne pozbycie się znaków wodnych. Ale jest bardzo długi i często nieskuteczny. Dlatego Feed Image Editor dodał proste rozwiązanie do usuwania jego automatycznych funkcji.

Usunięcie znaków wodnych w Feed Image Editoru jest intuicyjne i szybkie. Zródło: www.feed-image-editor.cz

Usuń znaki wodne w Feed Image Editor potrwa to kilka sekund

Działa jak odrobina magii. Po prostu wybierz zdjęcie produktu, które chcesz edytować. Zaznaczasz niepotrzebny znak wodny. A aplikacja to odpuści. Edytowany obraz będzie wyglądał idealnie, nawet jeśli znak wodny będzie nakładał się na produkt.

W ten sposób możesz w razie potrzeby usunąć inne niewygodne elementy, takie jak logo, metka itp.

Z Feed Image Editorem możesz łatwo usunąć niechciane tło ze swoich obrazów. Artykuł Szybkie i łatwe usuwanie tła? Z Feed Image Editor możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć pokaże Ci jak to zrobić.

Metoda:

1. Najpierw przejdź do sekcji Diagnostyka. Narzędzie do wykrywania oceni, które zdjęcia produktów mogą zawierać znaki wodne.

W sekcji Diagnostyka otrzymasz ocenę zdjęć produktów, w tym znaków wodnych. Źródło: www.feed-image-editor.cz

2. Kliknij szczegół, aby przejść do listy zdjęć produktów ze znakami wodnymi w sekcji Produkty.

3. Wybierz obraz produktu, który chcesz edytować. W podglądzie zobaczysz obraz po lewej stronie przed edycją i po prawej po nim. Użyj kółka myszy, aby powiększyć lub pomniejszyć lewy obraz, co ułatwi zaznaczenie obszaru obrazu, który chcesz usunąć.

4. Pod lewym obrazem masz ustawienia pędzla, gumki, kosza i grubości do ich użycia.

Narzędzia pędzla, gumki i kosza sprawiają, że edycja znaku wodnego to kwestia sekund. Źródło: www.feed-image-editor.cz

5. Zaznacz położenie znaku wodnego za pomocą pędzla. Aplikacja przetwarza obraz i pokazuje wygląd po prawej stronie po edycji. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyniku, usuń zaznaczoną część gumką. Aby usunąć cały rysunek, umieść go w Koszu.

6. Po zakończeniu edycji kliknij Gotowe w prawym górnym rogu.

Feed Image Editor przez 30 dni gratis
  • zwiększyć potencjał sprzedażowy produktów dzięki atrakcyjnemu marketingowi wizerunkowemu
  • zbiorcze i zautomatyzowane zarządzanie reklamą wizerunkową na porównywarkach

Aplikacja Feed Image Editor zawiera wiele przydatnych funkcji, które znacznie przyspieszają zarządzanie reklamą graficzną w wielu systemach reklamowych. Dzięki niemu Twoje obrazy będą dobrze wyglądać i nie będą zawierać żadnych błędów. Czy jesteś zainteresowany? Ponadto bezpłatnie przeszkolimy Cię w jego obsłudze.

 

Może Cię również zainteresować:

Szybkie i łatwe usuwanie tła? Z Feed Image Editor możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć

Możliwość automatycznej zmiany czułości usuwania tła i wygładzenia przyciętych krawędzi obiektów na zdjęciach produktów to przydatna funkcja dla marketerów i e-kupujących. Aplikacja Feed Image Editor w swoich aktualnych wydaniach skupia się na uproszczeniu zadań związanych z regulacją tło.

07.03.2022
Twórz nowe tła i ulepszaj SEO dzięki nowym funkcjom Feed Image Editor

Czy przeszkadza Ci długie usuwanie tła ze zdjęć produktów, czy też masz problem ze zmniejszeniem rozmiaru danych? Zespół programistów FIE przedstawił ostatnio dwie innowacje, które ułatwią nawet te zadania związane z marketingiem wizerunkowym.

18.01.2022

Dodaj komentarz