Modul Mergado Pack dla WooCommerce

 

Korzystasz z Wordpressa z e-commercowym dodatkiem WooCommerce? Jeśli tak, to pobierz Mergado Pack dla WooCommerce. Dzięki niemu będziesz tworzyć lepsze jakościowo pliki produktowe. Za darmo!

Wybrane funkcje:

 • Eksport feedu XML dla Mergado
 • Statystyki i śledzenie konwersji
  • Google Ads
  • Facebook Pixel
  • GLAMI piXel
  • Sklik

Moduł ten podlega ciągłym aktualizacjom. W kolejnych wersjach planujemy wzbogacić jego funkcje marketingowe, poprzez umożliwienie pomiaru konwersji PPC dla różnych platform.

Wystarczy kliknąć, aby pobrać moduł Mergado marketing pack dla WooCommerce wersja 1.2.0
Wystarczy kliknąć, aby pobrać moduł Mergado Pack dla WooCommerce wersja 1.2.0

 

Przegląd funkcji:

 • generowanie Mergado Product XML feed, czyli uniwersalnego formatu danych, z którego w Mergado możesz wygenerować dowolny plik XML (dla jakiejkolwiek porównywarki cenowej)
 • logowanie poszczególnych modułów dla prostszej pomocy technicznej
 • naprawiono błędy w eksporcie produktów z wariantami (niektórych elementów nie dało się wyeksportować, np. DESCRIPTION_SHORT)
 • dostosowaliśmy funkcję eksportu do lepszej pracy przy początkowych limitach eksportu (wcześniej istniała możliwość eksportu tylko 50 produktów, teraz jest to bez ograniczenia) 
 • wyeksportowany plik XML ma teraz więcej wartości u elementów  “zwiniętych” do CDATA
 • dodana pomoc przy ustawieniu GLAMI Pixel

Dodano:

 • ustawienia Facebook pixel
 • monitorowanie konwersji Google Ads 
 • ustawienia remarketingu Google Ads
 • ustawienia Sklik retargeting 
 • monitorowanie konwersji dla Sklik

PRZEWODNIK

Instalacja jest standardowa jak w przypadku innych wtyczek Woocommerce.

 1. W administracji sklepu przejdź w Menu do zakładki Wtyczki, a następnie z lewej strony na górze wybierz: Instalacja wtyczek
   
 2. Kontynuuj Wgraj wtyczkę →  Wybierz plik (wybierz ZIP z modułem z Twoich zapisów → Instaluj.
 3. Po udanym pobraniu modułu kliknij na Aktywuj wtyczkę.
 4. Zainstalowany moduł znajdziesz w spisie zainstalowanych modułów.

Moduł Mergado marketing pack dla WooCommerce zawiera automatyczną kontrolę najnowszej wersji - jeśli takowa istnieje, wyświetli się powiadomienie w administracji sklepu (w części Menu → Wtyczki), że aktualizacja jest dostępna.

Po zakończonej instalacji musisz moduł ustawić. Jest to banalnie proste:

 1. Najpierw przedjź do ustawień modułu. Kiknij na Menu → Mergado. Otworzy sie wówczas strona z własnym Menu do ustawienia modułu.
 2. Pod zakładką Zadania Crona znajdziesz adresy URL, które możesz ustawić w swoim webhostingu do rozpoczęcia automatycznego eksportu. Możesz to również gdykolwiek aktywować ręcznie.
   
 3. Pod zakładką XML Feedy znajdziesz listę eksportów plików XML, które możesz użyć jako wejściowy plik danych do Mergado.

FAQ

Moduł pozwala na eksport danych z Twojego sklepu internetowego w formacie XML, w specyfikacji Mergado XML.. Takie dane możesz wykorzystać do połączenia Twojego sklepu z Mergado, gdzie możesz przekonwertować pliki produktowe na ponad 200 różnych formatów dla porównywarek cenowych takich jak Zakupy Google, Facebook, Glami itp. lub dla systemów reklamowych.

Moduł jest darmowy.

Moduł jest instalowany w standardowy sposób, tak jak inne wtyczki. Powyżej znajdziesz opisany proces instalacji.

W standardowy sposób, tak jak się odinstalowuje inne moduły na WordPressie.

Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy instalacji, albo przy ustawieniu modułu, napisz do nas na mergado@mergado.pl

Będziemy wdzięczni, jeśli nam to zgłosisz na mergado@mergado.pl

Moduł automatycznie sprawdza najnowszą wersję a jeśli takowa istnieje, wyświetli się powiadomienie w administracji sklepu, że aktualizacja jest dostępna.

Tak, musisz ustawić moduł, aby działał poprawnie. Wystarczą dwa kroki:

 1. na záložce Cron se zpřístupní odkazy pro generování XML feedů. Pro jednorázové vygenerování na tyto odkazy stačí kliknout a feed se vygeneruje (nebo přegeneruje, pokud již existuje). Pro automatizaci generování v pravidelných časových intervalech zkopírujte odkazy a nastavte si je u vašeho webhostingu do úloh spouštěných cronem (více k nastavení cronu píšeme v další otázce & odpovědi).
 2. na záložce XML feedy si můžete XML feed stáhnout a odkaz na něj použít pro vytvoření nového exportu do Mergada.

Cron, mówiąc najprościej, to program do harmonogramowania zadań w systemach operacyjnych, może być  przykładowo wykorzystywany do uruchamiania zadań w określonych godzinach, datach itp. Aby ustawić cron musisz zalogować się w administracji swojego webhostingu a tam odszukać ustawień crona, albo skontaktować się ze swoim webhosterem. Link do filmiku, który przedstawia ustawienie crona w webhostingu WEDOS: https://kb.wedos.com/cs/webhosting/cron.html

Bezpłatna pomoc techniczna

Jeśli będziesz potrzebować pomocy z ustawieniem modułu, instalacją, albo będziesz chciał dać nam znać jak oceniasz nasz moduł, nie wahaj się i napisz do nas na mergado@mergado.pl. Pamiętaj, że nasza pomoc techniczna jest całkowicie bezpłatna i zawsze możesz skorzystać z jej usług.