Nowa funkcja Mergado Pack- Segmentowe Generowanie Eksportu

Ostatnio omawialiśmy na blogu służby Cron, które są pomocne w pracy z Mergado Packiem. Dziś zajmiemy się kolejną nowością– generowaniem eksportu w segmentach.  Czytajcie dalej aby dowiedzieć się jak ta funkcja ułatwi Wam pracę. 

Minimalizowanie ryzyka przy generowaniu eksportu

Generowanie eksportu w częściach do tej pory nie było mozliwe, a jest to znaczne ułatwienie pracy. Masywność plików prowokowała problemy z przetwarzaniem danych, a w niektórych przypadkach powodowała niepowodzenie w wytwarzaniu plików. Aby temu zaradzić dodaliśmy nową funkcję ułatwiającą zarządzanie generowanymi plikami. 

Dzięki generowaniu eksportu w częściach, pojawiła się możliwość, wyboru ilości eksportowanych produktów. W połączeniu z funkcjami Cron, dodającymi możliwość wytworzenia harmonogramu wytwarzania eksportów, Mergado Pack stał się skutecznym narzędziem oferującym stabilny i efektywny eksport plików.

Ustawienie limitu ilości produktów uwzględnionych podczas generowania eksportu.

 

To od Ciebie zależy jak ustawisz generowanie eksportu, jednak, rekomendujemy ustawienie częstszych eksportów, w sytuacji wyboru dla mniejszej ilości produktów. 

W praktyce oznacza to, że kanał jest generowany w częściach, które po zakończeniu tego procesu łączą się w pełny kanał XML.

Náhled stránky administrace s URL vygenerovaných exportů.

 

Rozšíření funkcí Mergado Packu pravidelně přináší efektivnější práci s exporty. Brzo vám představíme další vychytávku – import cen zpět do e-shopu. V Mergadu si totiž pomocí pravidel dokážete naplánovat cenovou politiku, anebo změnit ceny (např. podle sezóny). Sledujte také naše fórum, kam přidávame informace o releasech modulu Mergado Packu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Moduł Mergado dla WooCommerce pomaga stworzyć, zarządzać i analizować Wordpress nie kolidując z kodem źródłowym. Jego wersja 1.2.0.Its version 1.2.0 zawiera wiele użytecznych funkcji, co ułatwia pracę z wieloma platformami reklamowymi.

08.08.2019

Czy Twój e-sklep działa w oparciu o PrestaShop? Pobierz nasz moduł Mergado Marketing Pack dla PrestaShop. Dzięki niemu zaczniesz tworzyć lepsze jakościowo pliki produktowe dopasowane do porównywarek cenowych. Moduł zawiera wiele przydatnych funkcji, które pomogą Ci poprawić kampanie produktowe. Co istotne - całkowicie za darmo!

03.01.2019

Kiedy widzę darmową aplikację to moją pierwszą myślą jest: w tym musi być jakiś haczyk.

Takie myślenie jest całkiem słuszne. Czemu ktokolwiek miałby dawać Ci coś za darmo?

10.07.2020

Dodaj komentarz