Nowa kategoryzacja produktów w FAVI

Porówniarka mebli FAVI wprowadziła drzewo kategorii. Dzięki niemu możesz dokładniej kategoryzować produkty i wyeliminować ryzyko, że twoje towary nie zostaną uwzględnione w jego ofercie.

Własna struktura kategorii FAVI

Drzewo kategorii FAVI ma na celu ułatwić narawienie błędów e pliku XML i przez to ułatwić pracę użytkownikom.

Na tej stronie znajdziesz aktualną listę kategorii. Kliknij, aby uzyskać lepszy przegląd. Aby najlepiej opisać produkt, wybierz kategorię końcową z listy. Zobaczysz wtedy pełną ścieżkę do tej konkretnej kategorii. Całą tą ścieżkę zaczynając od najbardziej ogólnej a kończąc na kszczegółowej podkategorii wstaw w miejsce kategorii do kanału XML .

Pamiętaj, że produkty bez kategorii nie będą uwzględnione w twojej ofercie.

Przykład ścieżki kategorii. Źródło: favi.cz

Mergado podpowie Ci nazwy kategorii w Favi

Jak to działa? Użyj funkcji "Zmień Nazwę Grupowo" dla CATEGORYTEXT tworząc eksport dla Favi, aby Mergado mogło podpowiedzieć Ci kategorie dla konkretnych grup produktów.

Drzewo kategorii FAVI nie jest jeszcze dostępne w formacie automatycznym, tak więc podpowiedzi Mergado są oparte na najbardziej aktualnej kategorii drzewa. Wszelkie przyszłe zmiany nie zostaną automatycznie odzwierciedlone w Mergadzie. Zajmujemy się tą sytuacją z programistami FAVI. W między czasie można te kategorie uzupełniać ręcznie.

Czy próbowałeś umieścić towary w FAVI według nowego drzewa kategorii? Podziel się swoimi doświadczeniami w dyskusji pod artykułem lub na forum dyskusyjnym.

Czytaj więcej:

7 najczęstszych błędów w feedzie FAVI i jak im zapobiegać

Jak każda inna porównywarka i FAVI ma swoje kryteria, które musisz spełnić, jeśli chcesz reklamować się na ich stronie. Dlatego przygotowaliśmy artykuł z jego profesjonalistami, aby pomóc Ci rozwiązać 7 najczęstszych problemów na FAVI z Mergado.

07.09.2021
Nowości z porównywarek, czyli jak najlepiej przygotować się do letniego sezonu e-sklepów

Czego nie można przegapić w nadchodzącym okresie w przypadku porównywarek towarów? Podsumowaliśmy dla Ciebie przydatne wiadomości z Heureki i Favi, z których skorzystasz przy nadchodzących wydarzeniach sezonowych. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad rozszerzeniem, czy dostrojeniem reklamy domowej, jesteś we właściwym miejscu.

15.06.2021
Przyciągnij więcej klientów. Pomogą ci w tym przedświąteczne poprawki od porównywarek

Przed świętami Bożego Narodzenia czeskie porównywarki przygotowały dla e-sklepów i użytkowników kilka przydatnych ulepszeń. Jakie nowe funkcje zostały dodane do GLAMI czy Heureka? Zapoznaj się z nowościami i wykorzystaj je do pozyskania klientów, którzy rezygnują z zakupu prezentów w ostatniej chwili.

04.12.2020

Dodaj komentarz