Nowa kategoryzacja produktów w FAVI

Porówniarka mebli FAVI wprowadziła drzewo kategorii. Dzięki niemu możesz dokładniej kategoryzować produkty i wyeliminować ryzyko, że twoje towary nie zostaną uwzględnione w jego ofercie.

Własna struktura kategorii FAVI

Drzewo kategorii FAVI ma na celu ułatwić narawienie błędów e pliku XML i przez to ułatwić pracę użytkownikom.

Na tej stronie znajdziesz aktualną listę kategorii. Kliknij, aby uzyskać lepszy przegląd. Aby najlepiej opisać produkt, wybierz kategorię końcową z listy. Zobaczysz wtedy pełną ścieżkę do tej konkretnej kategorii. Całą tą ścieżkę zaczynając od najbardziej ogólnej a kończąc na kszczegółowej podkategorii wstaw w miejsce kategorii do kanału XML .

Pamiętaj, że produkty bez kategorii nie będą uwzględnione w twojej ofercie.

Przykład ścieżki kategorii. Źródło: favi.cz

Mergado podpowie Ci nazwy kategorii w Favi

Jak to działa? Użyj funkcji "Zmień Nazwę Grupowo" dla CATEGORYTEXT tworząc eksport dla Favi, aby Mergado mogło podpowiedzieć Ci kategorie dla konkretnych grup produktów.

Drzewo kategorii FAVI nie jest jeszcze dostępne w formacie automatycznym, tak więc podpowiedzi Mergado są oparte na najbardziej aktualnej kategorii drzewa. Wszelkie przyszłe zmiany nie zostaną automatycznie odzwierciedlone w Mergadzie. Zajmujemy się tą sytuacją z programistami FAVI. W między czasie można te kategorie uzupełniać ręcznie.

Czy próbowałeś umieścić towary w FAVI według nowego drzewa kategorii? Podziel się swoimi doświadczeniami w dyskusji pod artykułem lub na forum dyskusyjnym.

Czytaj więcej:

Dodaj komentarz