Nowa wersja Mergado przynosi mnóstwo aktualizacji

Styczeń w Mergado to nie czas na rozbieg. Wraz z początkiem roku pojawiły się nowe elementy, dzięki którym praca na naszej platformie jest jeszcze szybsza i przejrzystsza. Sprawdź, co nowego dodaliśmy w drugiej części styczniowych nowości.

Styczniowe nowości i korekty w Mergado

1. W urządzeniu importu wyboru można ponownie filtrować według nazwy wyboru.

2. Edycja własnego formatu została przesunięta o dwa poziomy wyżej z ustawień poszczególnych eksportów. Dla szybszej orientacji dodaliśmy na stronie numerację.

Edycja własnego formatu znajduje sie teraz dwa poziomy wyżej.

3. Optymalizacja kompilacji MQL z wielką ilością parametrów (ponad tysiąc)

  • W trakcie testowania tak wielkich wyborów, zauważyliśmy przyspieszenie kompilacji MQL z minut na sekundy.
  • Ta optymalizacja wpływa na szybkość tworzenia wyborów na stronie Produkty oraz szybkość przygotowania przed aplikowaniem reguł.

4. Na podstawie zapytania z forum w ramach audtytu feedów, od teraz wyśwtetla się ikonka do pobrania CSV z listą produktów i na stronie z wypisem produktów.

5. W apliakcji Heureka Watchdog naprawiliśmy błąd, w wyniku którego dochodziło do wyświetlania niepoprawnej liczby produktów.

6. W liście reguł od teraz u reguł typu ZBIOROWE PRZEPISANIE KATEGORII wyświetla się nazwa elementu dla kategorii według aktualnego wyjściowego formatu.

7. Przeprowadziliśmy aktualizację plików produktowych dla formatu Zbozi.cz zgodnie z najaktualniejszą specyfikacją.

8. Zaktualizowaliśmy i naprawiliśmy formaty Stileo.es i Stileo.it tak, aby odpowiadały aktualnej specyfikacji.

9. Naprawiliśmy błąd w numerowaniu na stronie głównej przeglądu wszystkich eksportów.

11. W formacie Scontofacile.it naprawiliśmy błąd, w wyniku którego po przesunięciu nie wypełniał sie poprawie element ceny PREZZO.

12. Naprawiliśmy link odnoszący do karty produktowej w formacie Heureka.cz dla produktów, które dysponują takim adresem. 

Pomoc przy wyrażeniach regularnych

Jeśli potrzebujesz pomocy z jakimkolwiek wyrażeniem regularnym, śmiało napisz do nas na mergao@mergado.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań nasza pomoc techniczna jest do Twojej dyspozycji.

Na styczeń to wszystko. Jeśli masz pomysł na inne funkcje, które byłyby przydatne w Mergado daj nam znać!

Dodaj komentarz