Poznaj Mergado!

Poznaj Mergado

Z przyjemnością ogłaszamy, że Mergado ma od teraz polską wersję językową! To najlepsza okazja, by wyjaśnić czym jest Mergado i dlaczego warto z niego korzystać. Zanim jednak zaczniesz czytać ten artykuł, obejrzyj film instruktażowy, który możesz potraktować jako małe wprowadzenie.

Dlaczego Mergado?

Prowadzisz firmę eCommerce? Sprzedajesz setki, tysiące, czy dziesiątki tysięcy produktów online i reklamujesz swoje produkty w porównywarkach takich jak ceneo, google shopping, facebook itp? Albo jesteś agencją marketingową zarządzająca reklamą swoich klientów w porównywarkach i systemach reklamowych? Jeśli odpowiedziałeś na jedno z tych pytań TAK - czytaj dalej. Prawdopodobnie już wiesz, że abyś mógł reklamować swoje produkty w systemach reklamowych musisz przenieść informacje o produkcie w pliku XML. Większość  porównywarek ma swoją własną specyfikację XML feeda. Ponadto, często trzeba aktualizować pliki produktowe, co w sytuacji gdy korzystasz z usług programisty staje się kosztowne.

Tu właśnie pojawia się Mergado. Jest to opłacalne narzędzie do szybkiej, przyjaznej dla użytkownika analizy, korekcji błędów, czy zarządzania plikami XML. Mergado potrafi z jednego źródłowego pliku XML utworzyć nieograniczoną liczbę plików produktowych dla prawie każdego rodzaju porównywarki. Ale to nie wszystko! Dzięki różnym dodatkowym aplikacjom możesz zarządzać całą kampanią produktową. Przykładowo, aplikacja Feed Image Editor pozwala na zmianę wizerunku marketingowego na Facebook’u a połączenie z Google Analytics pozwala na analizę danych w jednym miejscu.

Jak zacząć

Najpierw uruchom darmowy audyt źródłowego pliku XML. Audyt wskaże Ci wszystkie możliwe błędy w feedzie. Wszystko czego potrzebujesz to adres URL Twojego XML feeda i adres e-mail, na który zostaną wysłane wyniki audytu. Przeprowadzenie darmowego audytu do niczego nie zobowiązuje.

Teraz znasz już stan swojego pliku XML i chcesz naprawić błędy. Jak to zrobić? Po prostu wykonaj następujące kroki:

  1. Najpierw utwórz konto
  2. Importuj swoje pliki XML do Mergado
  3. Połącz Mergado z porównywarkami
  4. Znajdź błędy w feedzie produktowym
  5. Popraw błędy
  6. Aktywuj dodatkowe aplikacje

Nie jesteś sam

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu. Możesz również skorzystać z naszych wskazówek i FAQ, albo odwiedzić nasz kanał na Youtube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe. Aby zgłosić błąd, albo po prostu by zobaczyć, co mają do powiedzenia inni użytkownicy, przejdź do naszego forum Mergado.

Na tym blogu będą regularnie pojawiać się artykuły z aktualizacjami ze świata eCommerce oraz prady, czy triki mówiące o tym, jak jeszcze efektywniej korzystać z Mergado i zwiększać sprzedaż w systemach reklamowych.

Dodaj komentarz