Tipy pro vaši inzerci

Hledáte tipy na vylepšení svojí inzerce v Mergadu? Níže najdete užitečné články, které vám pomohou s inzercí, ať už mimo sezónu i v době, kdy se něco děje. V přípravách tedy není na místě podcenit nejen vánoční sezónu, ale například i Black Friday či Dny dopravy zdarma.

Odborné tipy nejen o funkcích z Mergada:

Zagraniczna ekspansja z Mergado: Austria (cz. 2)

W pierwszej części powiedzieliśmy sobie o tym, jakie są podstawowe informacje dotyczące rozpoczęcia działalności w Austrii. Dziś przyjrzymy się rodzajom płatności oraz temu z usług jakich dostawców warto korzystać. Na koniec, standardowo mamy kilka wskazówek, jak oczarować wymagającego austriackiego klienta.

18.02.2019

Austria to nie tylko muzyka Mozarta i jodłowanie w Tyrolu. To państwo ogromnych możliwości, gwarantujące  wysoki poziom życia swoim obywatelom. Zastanawiasz się nad rozszerzeniem swojej działalności właśnie o ten rynek? Zobacz, jakie warunki musisz spełniać.

15.02.2019
Zagraniczna ekspansja z Mergado: Słowacja

W pierwszej części serii poświęconej zagranicznej ekspansji z Mergado przyjrzeliśmy się w jakiej kondycji jest e-commerce w Czechach. Dziś weźmiemy pod lupę Słowację.

22.01.2019