Árgép

Co to jest Árgép.hu

Árgép to węgierska porównywarka towarów, która istnieje tutaj od 2005 roku. Jest to lokalna mutacja niemieckiego towaru Guenstiger, który działa również w Austrii.

Około 2000 sklepów internetowych reklamuje ponad 12 milionów produktów w wersji węgierskiej. Według podobnej witryny internetowej jej miesięczny ruch wynosi około 3,5 miliona użytkowników. Według strony internetowej Alexa jest to jeden z najczęściej odwiedzanych komparatorów na Węgrzech. Social Bakers wskazują na coraz większą atrakcyjność strony firmowej na Facebooku.

Dużą zaletą jest to, że możesz sprzedawać na Árgép, nawet jeśli nie masz siedziby firmy na Węgrzech. Należy jednak wziąć pod uwagę, że podane ceny muszą być w węgierskim podatku VAT - 27%, zarówno w feedzie jak i e-sklepie.

W jaki sposób Mergado pomoże Ci w reklamowaniu się w Árgép?

Mergado to narzędzie do marketingu feedu, za pomocą którego można zbiorczo i automatycznie konfigurować reklamy dla wielu dużych porównywarek produktów, w tym Árgép.

  • Mergado oferuje pełne wsparcie dla formatu Árgép.
  • Czy korzystasz lub chcesz korzystać z platform e-sklepów do reklamowania się na Árgép? Połącz je wygodnie z Mergado za pomocą bezpłatnego modułu Mergado Pack.
  • Możesz edytować zbiorczo obrazy, które są kluczowe dla Árgép w aplikacji Feed Image Editor.

 

 

Jak reklamować się na Árgép.hu?

Wszystkie informacje na temat specyfikacji pliku danych dla Árgép można znaleźć pod adresem: https://www.argep.hu/content_reszvetel.html

Zdrojem dat jsou tradiční importy XML i CSV.

Pliki muszą być zapisane pod adresem URL.

Artykuły ekspertów na temat Árgép.hu

Gdzie się reklamować na Węgrzech? Skorzystaj z rosnącej popularności porównywarki Árgép.hu

Czy myślisz poważnie o rozszerzeniu swojego sklepu internetowego na Węgry? Czy wiesz już, że reklama na Árukereső to podstawa, ale chcesz zwielokrotnić możliwości przyciągnięcia potencjalnych klientów? Oferuj produkty w jednym z najczęściej odwiedzanych lokalnych towarów - Árgép.

01.03.2021