EAN

EAN to jeden z elementów pliku XML. Jest niezbędny w niektórych porównywarkach cenowych. Zamiennie jest stosowana nazwa GTIN. Kod EAN pomaga w szybszym parowaniu produktów w kartach produktowych. Od roku 2016 jest obowiązkowy w Zakupach Google.

Artykuły na temat kodu EAN:

DODAJ BRAKUJĄCE ZDJĘCIA Z FEED IMAGE EDITOR  I BARCODELOOKUP

Czy chciałbyś jednym kliknięciem odnaleźć brakujące zdjęcia produktów w swoim kanale reklamowym? Feed Image Editor pomoże Ci tego dokonać, a dodatkowo jego przegląd umożliwi wygodne dostosowanie parametrów obrazu dla najczęściej używanych towarów.

19.08.2020

Oznaczenia takie jak kody kreskowe wydają się być bardzo skomplikowane, ale przewrotnie są one najłatwiejszym sposobem katalogowania produktów. Dzisiejszy artykuł pomoże Wam zrozumieć jak są zbudowane i dlaczego.

28.01.2020
Jak przygotowac plik produktowy pod Ceneo?

Jeśli już jakiś czas poruszasz się w świecie e-commerce, to wiesz, że samo założenie sklepu internetowego nie wystarczy. Jednym z podstawowych kroków jest rozszerzenie sprzedaży o porównywarki cenowe czy sieci afiliacyjne. Jaka jest specyfikacja pliku produktowego na ceneo.pl?

17.12.2018
Czym jest kod EAN i do czego jest potrzebny?

W sklepach codziennie spotykamy kody kreskowe, które oznaczają każdy przedmiot, niezależnie od tego, czy jest to czekolada, czy książka. Kod kreskowy jest najczęstszą formą kodu EAN-13 (europejski numer artykułu), który identyfikuje towary. W tym artykule porozmawiamy, jak zdobyć taki kod tam, gdzie go potrzebujesz i jak go skonfigurować w Mergado.

03.12.2018