Kelkoo

Co to jest Kelkoo?

Kelkoo to jedną z najstarszych platform zakupowych w Europie. Swoje usuługi zaczał oferować już w 1999 roku początkowo na angielskim rynku internetowym. Obecnie umożliwia sklepom internetowym reklamowanie swoich produktów w 41 krajach.

W 2017 roku Kelkoo został pierwszym partnerem CSS premium Google. W ten sposób Kelkoo Group zapewnia, że ​​100% ich ofert trafi do Zakupów Google. Zakupy Google pobierają około 20% marży od każdej stawki.

 

 

Gdzie możesz reklamować się z Kelkoo?

Grupa Kelkoo działa w 41 krajach na całym świecie. Niedawno pojawił się w 15 nowych krajach.

Jak reklamować się w Kelkoo?

Każdy sprzedawca, którego sklep oferuje produkty obsługiwane przez porównywarkę. Oprócz podstawowych usług reklamowych Kelkoo oferuje również filtry. Z ich pomocą klient może poruszać się po ponad 12 milionach produktów i tym samym odfiltrować wszystkie wyniki, które nie pasują do jego wyszukiwania.

Informacje na temat specyfikacji kanału dla Kelkoo można znaleźć pod adresem:

https://www.kelkoogroup.com/support/merchants-support/product-data-feed/

Źródłem danych jest tradycyjny kanał XML.

Pliki muszą być zapisane pod adresem URL.

Jak Mergado pomoże Ci w reklamowaniu się w Kelkoo?

Mergado to narzędzie do marketingu plików danych, które umożliwia masowe i automatyczne konfigurowanie reklam dla wielu porównywarek internetowych, w tym Kelkoo.

  • Mergado obsługuje wszystkie formaty Kelkoo Group.
  • Oferujemy audyt plików danych dla wszystkich domen Kelkoo.
  • Prowadzisz swój sklep internetowy na platformie handlu elektronicznego typu open source? Połącz go wygodnie z Mergado za pomocą Mergado Pack. Moduł umożliwia również łatwe wdrożenie Kelkoo Pixel.
  • Możesz edytować zbiorczo obrazy, które są kluczowe dla reklamowania się w witrynach porównawczych w aplikacji Feed Image Editor.

 

 

Mergado Pack dla Kelkoo

 

 

Logo Mergado Kelkoo XML

Użyj modułu Mergado Pack, aby utworzyć feed produktowy ze swojego sklepu internetowego w specyfikacji Mergado XML. Następnie użyj aplikacji Mergado, aby przekonwertować kanał do formatu Kelkoo XML, którego używasz do przesyłania katalogu produktów do witryny Kelkoo. Ustaw automatyczne generowanie plików XML, aby dane były zawsze aktualne i odzwierciedlały zmiany w asortymencie produktów. Mergado Pack może również obsługiwać dużą liczbę produktów za pomocą funkcji eksportu partii. Nie musisz obawiać się załadowania całej linii produktów do Kelkoo.

Logo Kelkoo Sales Tracking

Mergado Pack z łatwością obsługuje implementację piksela dla Kelkoo Sales Tracking w Twoim sklepie. Dzięki usłudze Kelkoo Sales Tracking Kelkoo dowiaduje się, jakie działania klient wykonuje w Twojej witrynie, a następnie dostosowuje listę produktów na swojej stronie internetowej zgodnie z preferencjami klienta - na przykład według popularnych kolorów, marek, cen itp. Porównywarka preferencyjnie wyświetla ofertę sklepów, z którymi klienci mają już doświadczenie i tym samym pomaga zwiększyć sprzedaż.

Aktywuj śledzenie sprzedaży Kelkoo, po prostu wypełniając swój klucz API i włączając funkcję Kelkoo Sales Tracking w administracji modułu Mergado Pack.

 

Pobierz Mergado Pack tutaj⬇

Dowiedz się więcej o Kelkoo z naszego bloga