Certyfikacja Mergado

Dlaczego certyfikacja Mergado?

Mergado to narzędzie do zarządzania reklamami w wyszukiwarkach cenowych. Korzystając z niego, rozszerzysz portfolio oferowanych usług. Konfiguracja i obsługa Mergado nie jest skomplikowana — jeśli znasz inne narzędzia wspomagające kampanie marketingowe, nie będzie ona dla ciebie problemem.

Jeśli jesteś przedstawicielem agencji reklamowej, certyfikacja Mergado będzie znakiem jakości, wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu nie tylko Mergado, ale także kampaniami opartymi na feedach produktowych. 

Co zyskasz dzięki certyfikacji Mergado?

Korzyści z uzyskania certyfikacji:

  • rekomendacja — na naszej stronie udostępniamy nazwy certyfikowanych agencji
  • strona profilowa na Mergado.pl
  • baner certyfikowanej agencji
  • banner certyfikowanego specjalisty
  • certyfikat na LinkedIn
  • możliwość kontaktu ze specjalistami Mergado w celu jak najlepszego zarządzania Mergado

Wymagania wstępne i warunki certyfikacji

Możesz zostać Certyfikowanym Partnerem jeśli:

  • znasz Mergado i aktywnie z nim pacujesz
  • zarządzasz przynajmniej 2 sklepami internetowymi
  • zdasz testu

Ja przebiega certyfikacja

Pierwszym krokiem jest ukończenie kursu Mergado. Następnie należy podejść do testu Mergado. Kiedy jesteś gotowy skontaktuj nas. Wyślemy go na Twój e‑mail, a Ty będziesz miał dokładnie 24 godziny na jego ukończenie (sam test nie zajmie Ci tyle czasu). Aby ukończyć test, konieczne jest utworzenie eksportów testowych, które zostaną usunięte po przejściu testu.

Test obejmuje zarówno pytania teoretyczne, jak i praktyczne, aby sprawdzić wiedzę na temat korzystania z Mergado.

Ocenę otrzymasz w ciągu tygodnia od ukończenia testu. W przypadku niewielkich błędów istnieje możliwość natychmiastowej korekty, w przypadku poważnych błędów możesz powtórzyć test po pół roku.

Ważność certyfikacji

Certyfikacja Mergado jest ważna przez dwa lata, następnie zostaniesz poinformaowany o kolejnych krokach (w zależności od zmian i udoskonaleń Mergado, a także trendów marketingowych może być konieczne uzupełnienie inforamcji o tym jak działa Mergado). 

Transfer certifikatu

Jeśli osoba z certyfikatem Mergado zmienia miejsce pracy, certyfikat jest wraz z tą osobą jest transferowany do nowej agencji. Jeśli w Agencji nie pozostanie specjalista z certyfikatem, utraci ona znak certyfikowanej agencj Mergado.