Mergado Press Kit

Co to jest Mergado?

Mergado to platforma, która pomaga e-sklepom zwiększać dochody z kampanii reklamowych w porównywarkach. Dzięki Mergado poprawisz reklamę, czyli zwiększysz swoje zyski przy rozsądnych nakładach. Każda porównywarka cenowa wymaga plików w innych formatach o różnej specyfikacji a dostosowanie struktury e-sklepu bywa kosztowne i powolne. W Mergado możesz edytować plik produktowy e-sklepu według potrzeby i dla większej ilości porównywarek. Wszystko masz w jednym miejscu. Poza tym, możesz korzystać z różnych aplikacji czy modułów Mergado dla różnych platform e-commerce. Wypróbuj Mergado przez 30 dni za darmo!

Jak zacząć z Mergado?

Jako pierwszy krok polecamy audyt XML feeda, który jest darmowy.

Gdzie znajdę apliakcje do Mergado?

W naszym Mergado Store, niektóre aplikacje są darmowe, inne są płatne. Każdą z nich możesz wypróbować przez 10 dni za darmo!

Od kiedy istnieje Mergado?

HIstoria Mergado sięga roku 2010. Wówczas MIchał Janik założył agencję marketingową. Wiedział, że  w wyszukiwarkach kryje się wielki potencjał dla e- sklepów. Dlatego też zaczął opracowywać zalecenia dla plików XML.

Od marca 2013 Mergado przeprowadza certyfikację dla marketingowców.

Kontakty

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze, czy uwagi - napisz na mergado@mergado.pl Nasze wsparcie techniczne jest gotowe do pomocy.

Dane kontaktowe:

Dane do faktury:

  • Mergado technologies, s. r. o.
  • Adres: Pavlovská 12, 623 00, Brno, Česká republika
  • REGON: 03570061
  • NIP: CZ03570061
  • Sygnatura akt C 85012 nadana przez Sąd Okręgowy w Brnie

 

Gdzie nas znajdziesz?

Mamy swój  YouTube kanał, Twitter, i blog!

 

Do pobrania

Logo Mergada