Blog Mergado

Uzyskaj lepszą orientację w projekcie. Nowa aplikacja Fox Data + wyświetli niestandardowe pulpity nawigacyjne dla Twojego e-sklepu

W Mergado Store zostaje uruchomiona nowa aplikacja. Monitorowanie produktów znacznie ułatwi e-kupującym i marketerom, którzy wolą wszystkie dane w jednym miejscu. Przedstawiamy CI, praktyczną nadbudowę Mergado oraz pomocnika w kontroli doboru projektów lub elementów, nowość Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od podstaw: Jak w praktyce korzystać z aplikacji?

Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje aplikacja Blending Bull. W pierwszej części naszego inteligentnego przewodnika dowiesz się jak utworzyć źródło danych i znajdziesz  sposób na jego interfejs. W drugim artykule pokażemy, w jaki sposób aplikacja ułatwi Ci pracę podczas zwykłych operacji e-sklepowych.

21.04.2022
Jak czerpać korzyści z nowych funkcji w porównywarkach Biano i FAVI

Sprzedajesz towary z działu home & decor? Równiarki specjalistyczne Biano i FAVI przynieś wiadomości, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii online. Odkryj na przykład inne narzędzie sprzedażowe Biano Studio lub link do podsumowania parametrów produktu na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack dla WooCommerce pomoże teraz zbierać recenzje dla Biano Star

Wielu użytkowników boi się kupować meble na ślepo podczas zakupów online. Kiedy sami nie widzą tego, opinie innych klientów często pomagają im dokonać wyboru. Ta funkcja została wprowadzona w 2021 r. przez specjalistę porównywarki Biano .

29.03.2022
Zostań członkiem Kaufland Global Marketplace. Zapewnią Ci reklamę do Czech, Słowacji i innych rynków europejskich

Gigantyczna sprzedażt Kaufland w 2023 planuje otworzyć marketplace’y internetowe w Czechach i na Słowacji. Będą częścią sieci Kaufland Global Marketplace, która pozwoli Ci reklamować się na kilku rynkach w całej Europie. Jedna rejestracja to wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść na inne rynki.

22.03.2022
Blending Bull od podstaw: skonfiguruj źródło danych płynnie i szybko

Uzyskaj pomoc w tworzeniu plików danych za pomocą kilku szybkich kliknięć w aplikacji Blending Bull. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu podczas edytowania pliku CSV i XML. Dziś praktycznie pokażemy, jak wykonać pierwsze kroki w jego interfejsie.

22.03.2022
Nowe Ordelogy Mini Nowe Ordelogy Mini umożliwia przegląd wszystkich zamówień w jednym miejscu

Do Mergado Store ostatnio dodano nowe aplikacje, które przyspieszają i ułatwiają zarządzanie sklepem internetowym. W okolicy znajdziesz również pomocnika zarządzanie danymi, appka Ordelogy Mini. Przekonaj się, jak ułatwia pracę z zamówieniami i automatyzuje procesy w sprzedaży internetowej.

15.03.2022
Dzięki porównywarce Geizhals możesz reklamować się na kilku rynkach europejskich

Porownywarka Geizhals jest jedną z największych w Austrii i Niemczech. Ponadto działa w dwóch innych krajach europejskich i obsługuje domenę międzynarodową. Obecnie na austriackich i niemieckich domenach znajdziesz ponad 2 miliony produktów i ponad 13 milionów odwiedzin miesięcznie.

08.03.2022
Szybkie i łatwe usuwanie tła? Z Feed Image Editor możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć

Możliwość automatycznej zmiany czułości usuwania tła i wygładzenia przyciętych krawędzi obiektów na zdjęciach produktów to przydatna funkcja dla marketerów i e-kupujących. Aplikacja Feed Image Editor w swoich aktualnych wydaniach skupia się na uproszczeniu zadań związanych z regulacją tło.

07.03.2022
Potrzebujesz dodać kody rabatowe do Heureka? Możesz to łatwo zrobić w Mergado

Czy Twój e-sklep oferuje zniżki w postaci kuponówHeureka w styczniu 2022 dodano możliwość wysyłania informacji o kuponach rabatowych, które klienci mogą zrealizować. Mergado już w pełni je wspiera i przedstawiamy krótki przewodnik, jak wszystko wygodnie ustawić.

17.02.2022