Blog Mergado

Przyciągnij więcej klientów. Pomogą ci w tym przedświąteczne poprawki od porównywarek

Przed świętami Bożego Narodzenia czeskie porównywarki przygotowały dla e-sklepów i użytkowników kilka przydatnych ulepszeń. Jakie nowe funkcje zostały dodane do GLAMI czy Heureka? Zapoznaj się z nowościami i wykorzystaj je do pozyskania klientów, którzy rezygnują z zakupu prezentów w ostatniej chwili.

04.12.2020
Ulepsz e-sklepy w WooCommerce i PrestaShop dzięki nowościom w pakiecie Mergado

W ostatnich tygodniach wydaliśmy wersję 2.4 dla platform WooCommerce i PrestaShop. Pojawił się w nich szereg funkcji widżetu Heureka Customer Verified oraz możliwość automatycznego wysyłania zwrotów dla Google Analytics. Dowiedz się więcej.

27.11.2020

Jak mieć pewność, że Twoja witryna jest zawsze w 100% dostępna? Powierz kontrolę nad nią aplikacji Monitoring Horn, która będzie ją non stop monitorować, pomoże zapobiec przestojom reklamowym i ewentualnym stratom.

26.11.2020
Zarządzaj reklamami dzięki plikom CSV

Poznaj nowy sposób automatycznego i zbiorczego konfigurowania reklam w Mergado. Dzięki regule import danych z plików CSV, możesz edytować określone fragmenty reklam, tworząc konfiguracyjne pliki CSV. Dziś pokażemy Wam jak je skonfigurować w ciągu paru minut.Jak tworzyć ustawienia grupowe przy pomocą CSV.

23.11.2020

Reguły to jedna z flagowych funkcji Mergado, a regeneracja danych jest podstawą pracy z feedami.

20.11.2020
POŁĄCZ MERGADO Z ARKUSZAMI GOOGLE

Celem każdego e-shoppera i marketera jest ułatwienie pracy z reklamami. W Mergado możesz teraz ułatwic pracę z importem i eksportem danych do pomocą Arkuszy Google. O tym jak korzystać z tej funkcji opowiemy w dzsiejszym artykule.

13.11.2020

Jeśli masz w swoim asortymencie produkty z branży tekstylnej, skorzystaj z kanału marketingowego Modio.cz. Jest to świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojego asortymentu, który ma szansę znacząco podniesć Twoje zasięgi. Jak się do iego podłączyć i w jaki sposób Mergaod może usprawnić ten proces? O tym w dzisiejszym artykule.

11.11.2020

Popraw widoczność swojego e-sklepu i zwiększ zaufanie Słowackich klientów dzięki programowi partnerskiemu Pricemania.

06.11.2020

Czy chcesz mieć możliwość przenoszenia już utworzonych wyborów i reguł w jednym eksporcie do drugiego w Mergad, czy też mieć możliwość utworzenia nowego eksportu z wyjściowego adresu URL innego eksportu? To wszystko jest możliwe w naszym narzędziu. W tym artykule opiszemy kilka funkcji, które ułatwią Ci te zadania.

05.11.2020
SKONFIGURUJ PODATEK VAT DLA CZECH I SŁOWACJI W WOOCOMMERCE

Podczas ustawiania cen, należy zwrócić szczególną uwagę na ustawienia podatku VAT, zwłaszcza na rynkach zagranicznych. Zobacz, jak dokonać tego automatycznie dzięki Mergado Pack dla WooCommerce.

30.10.2020