Blog Mergado

Użyj liczb z nazwy produktu w elementach feedu Mergado

Do czego nasi klienci używają Mergado, aby jak najlepiej wykorzystać jego funkcje? Ostatnio dowiedzieliśmy się, że na przykład do tłumaczenia cyfr z tekstu na konkretne wartości elementów jak np. objętośc plecaka.  Brzmi interesująco? Czytaj dalej!

18.07.2019
Statystyki Google Analytics w Mergado

Jak wyświetlić statystyki eksportu Mergado? To pytanie jest jednym zczęstszych pytań kierowanych do zespołu wsparcia technicznego, i w związku z nim  przygotowaliśmy dla Was dzisiejszy post.

16.07.2019
Ustaw w Mergado koszt wysyłki według wagi towarów

Skonfiguruj koszty wysyłki w Mergado, tak aby oferować klientom to czym sie interesują oraz dopasuj ceny do tych prezentowanych na stronie internetowej.

12.07.2019
Jak pozbyć sie niechcianych wariantów produktów?

Oferując różne warianty, poszerzasz zasięg oferowanego asortymentu, jednak niekoniecznie zwiększają one skuteczność reklamy na wyszukiwarkach czy Facebooku. Z tego powodu warto je ukryć na kanale XML i dziś opowiemy Ci jak to zrobić.

11.07.2019
Używać operatora IN zamiast operatora OR | Vademecum Mergado #4

Znalezienie produktów należących do konkretnej grupy to jedno z najczęstszych zadań Mergado.Dlaczego operator IN jest do tego lepszy niż operator OR? O tym w dzisiejszym artykule!

09.07.2019

Proces przesyłania feedu XML z waszego e-shopu do porównywarki cenowej przy użyciu Mergado możesz sobie wyobrazić jako podróż długo dystansową. W drodze z Twojego e-sklepu do porównywarki jest wiele przystanków i trzeba zadbać, aby bez problemu dostać się do celu.

03.07.2019

Czy chciałbyś aby reguły były uruchamiane automatycznie o konkretnych godzinach?  Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzięki nowej aplikacji Bidding Fox Elements jest to możliwe. Czytaj dalej aby dowiedzieć się jak to działa.

02.07.2019

URL grafik Google został zmodyfikowany. Dzięki tej zmianie informacje o obrazach będą widoczne w Google Analytics. Dowiedz się kto ogląda twoje obrazy i wykorzystaj te informacje w tworzeniu nowych treści.

27.06.2019

DSA, to dynamiczne reklamy w wyszukiwarce i są jedną z opcji reklam Google. Dzięki DSA możesz dotrzeć do klientów zainteresowanych dokładnie tym co oferujesz. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom dynamicznych reklam w wyszukiwarkach oraz powodom, dlaczego Mergado jest idealnym narzędziem do ich optymalizacji.

26.06.2019

Jest wiele powodów dla których wasza reklama może byc usunięta z porównywarek cenowych. Jednym z najczęstszych jest występowanie zduplikowanych wartości w feedzie produktowycm. Korzystaj z Mergado aby tego uniknąć!

24.06.2019