Opinie

Jakie korzyści płyną z korzystania z Mergado? Dowiedz się co sądzą o nas nasi użytkownicy!

Mergado to narzędzie, którego jako PPC nie mogę odpuścić. Biorąc pod uwagę stan e-sklepów i czas trwania naprawy, Mergado pozwala mi zgiąć dowolny kanał w ciągu kilku minut. Podczas tych lat użytkowania z ponad 90% moich klientów nie zdarzyło mi się, że problemu nie da się rozwiązać. Wsparcie Mergady jest absolutnie niesamowite. Reagują szybko, obiektywnie i ze wszystkim, co mogą pomóc. Doceniam inne aplikacje, dzięki którym można poradzić sobie z takimi portalami jak Favi, Biano, Glami, które inaczej trudno zoptymalizować – zobacz. studium przypadku na Favi. Dziękuję wszystkim za to wspaniałe narzędzie za znikome pieniądze.

nelzu.cz
Miroslav Beran
PPC specialista

Narzędzie Mergado jest dla nas w Invelity jednym z najpopularniejszych narzędzi, których używamy jako PPC. To jedno z narzędzi używanych na co dzień. Większość problemów możemy rozwiązać szybko. Bardzo pomaga nam to w zarządzaniu Heurkiem, gdzie możemy bardzo szybko i elastycznie dodawać produkty lub dodawać niestandardowe elementy do feedów. Oprócz Heureki pomaga nam także w innych mediach. Na wielką pochwałę zasługuje również wewnętrzny zespół Mergado, który jest niezwykle pomocny :)

Invelity logo
Libor Toporcer, Team leader & Strategy director, agentúra Invelity

Mergado to poręczne narzędzie, które pozwala na segmentację produktów dla poszczególnych kanałów marketingowych, optymalizację informacji o produktach, czy dodawanie nowych elementów do feeda, np. na potrzeby licytacji. Jest łatwy w obsłudze i nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych, a jednocześnie zawsze szybko dostosowuje się do naszych wymagań i specyfikacji, a także wymagań swoich klientów.

biano logo
Martin Mikolas, Business development Biano.sk

Aplikacja Mergado od dawna ułatwia i przyspiesza nam pracę z kanałami XML. Ogromną zaletą jest prosta regulacja posuwów bez konieczności ingerencji programistów, możemy bardzo szybko i sprawnie dostroić parowanie produktów na porównywarkach towarów lub ustawić licytację. Dzięki Mergadowi możemy również elastycznie reagować na wszelkie zmiany wymagań ze strony systemów reklamowych i błyskawicznie dostosowywać do tych nowych wymagań kanały XML. Zdecydowanie polecam Mergado! :-)

peckadesign logo
Andrea Kramecová, Online Marketing Specialist

Mergado nam w Fragile bardzo ułatwia pracę z feedami, co staje się coraz ważniejsze nie tylko dla e-sklepów. Pozwala nam bardzo łatwo testować różne warianty, naprawiać błędy i dodawać zmienne do nie zawsze doskonałych kanałów, które mamy do dyspozycji. Ponadto wszystko można edytować w przejrzysty i zbiorczy sposób według zdefiniowanych reguł w przyjaznym dla użytkownika środowisku. Oszczędza to nam czas i znaczne pieniądze dla naszych klientów. Doskonałe jest również wsparcie narzędzia i możliwość rozbudowy o dodatkowe aplikacje.

logo fragile
David Karas
Performance & Branding Specialist - Fragile

Postrzegamy Mergado nie tylko jako użyteczne narzędzie, ale jako zespół ekspertów w dziedzinie e-commerce. Z naszych danych wynika, że ​​e-sklepy, z których korzysta Mergado, osiągają średnio wyższe parowanie, a tym samym wyższe zamówienia od Heureki. Cieszymy się, że Mergado jest częścią naszego programu partnerskiego i istnieje współpraca produktowa i marketingowa. Wreszcie, doceniamy oświecenie i edukację, którą szerzy ta brnieńska grupa.

heureka logo
Jan Kotek
Business Development Manager - Heureka.cz / sk

Bardzo cenimy sobie współpracę pomiędzy Mergado a Zboží.cz. Ważną częścią współpracy jest dla nas wzajemna komunikacja, zawsze możemy liczyć na szybkie wprowadzanie zmian, które wprowadzamy w feedzie XML. Jednocześnie doceniamy ich inicjatywę w kształceniu ludzi w terenie i dzieleniu się doświadczeniami, i chętnie uczestniczymy w tych wydarzeniach. Cieszymy się, że Mergado jest jednym z naszych ważnych partnerów i czekamy na dalszą współpracę.

logo zboží.cz
Zboží.cz

Mergado jest jednym z głównych filarów naszego marketingu. Dzięki niemu mamy pod kontrolą wszystkie feedy produktowe od PPC, Social Ads aż do Affiliate marketing i porównywarki produktów dla ponad 21 rynków światowych bez potrzeby użycia IT.

footshop logo
Sebastian Marek, specjalista PPC w Footshop
Footshop

Doceniamy Mergado jako świetne narzędzie, które z łatwością pomaga nam zintegrować niektórych naszych partnerów z FAVI. Cenimy zorientowane na klienta podejście zespołu Mergado i fakt, że biorą pod uwagę nasze opinie i stale wdrażają nowe funkcje, aby narzędzie było jeszcze bardziej wydajne.

Jan Zajic, Co-owner FAVI