Dlaczego do rejestracji w Mergado potrzebujesz tak wielu danych osobowych i dlaczego się ich nie bać

Artykuł opublikowany 01.09.2021

Myślisz, że formularz rejestracyjny do Mergado dużo okienek i od razu chce od Ciebie dużo informacji, nawet jeśli chcesz tylko wypróbować Mergado? Nie musisz się o to martwić. Wyjaśnimy Ci poniżej.

Jak działają w Mergado konta użytkowników

Tak jak w Google. Użytkownik rejestruje się. Następnie może tworzyć sklepy internetowe i eksporty lub uzyskiwać do nich dostęp od innych użytkowników. Płacisz za e-sklepy. Konta użytkowników są zawsze bezpłatne.

Dlaczego musisz wypełnić tyle informacji

Ponieważ pewnego dnia możemy potrzebować tych informacji. Na przykład, aby wystawić fakturę za usunięte usługi, lub wysłać powiadomienia, ponieważ np. Twój e-sklep w tej chwili nie działa.

Dlaczego Mergado nie musisz się bać

  • Ponieważ składa się z zespołu żywych ludzi, którzy podlegają czeskiemu prawu.
  • Ponieważ biuletyny e-mailowe zawsze zawierają linki do rezygnacji.
  • Ponieważ wsparcie Mergado jest przyjazne dla użytkownika. Na przykład, jeśli wyślemy ​​Ci fakturę, z którą się nie zgadzasz, po prostu odpowiedz na nią e-mailem. Wszystko rozwiążemy z Tobą, oczywiście po czesku lub angielsku.

Prośba na koniec

Podaj prawdziwe informacje. Częstym problemem jest to, że klient zastanawia się, dlaczego nie dostaje faktur i że wyłączyliśmy jego e-sklep. A potem dowiemy się, że jako kontaktowy e-mail podał coś w stylu „MojSHOP@wp.pl”. I kto wie, czy ustawił przekierowanie z Listy na swoją skrzynkę e-mail, którą faktycznie czyta.

Cieszymy się na współpracę. Prosimy kontynuujcie registrację do Mergado.

 

Dodaj komentarz