WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O KONCIE UŻYTKOWNIKA W MERGADO - YOUTUBE

Artykuł opublikowany 08.10.2020

Czy wiecie, że w Mergao można udzielić dostępu do pracy nad Wasz eksportem innym użytkownikom? Wystarczy zaprosić wybraną osobę do pracy i voila, nasd Waszym eksportem może teraz pracować niezależny specjalista do spraw marketingu, a księgowa może mieć wgląd w informacje dotyczące fakturacji. Co ważne to wy zarządzacie kto i jakie dostępy ma.

Chcecie dowiedzieć się więcej?

 

Czy macie pytania odnośnie zarządzania dostępami do Mergado? Zostawcie je w komentarzach!

 

Czytaj dalej

Praca z produktami to fundament efektywnej obsługi Mergado. Najważniejsze funkcje to filtrowanie spośród różnych kategorii, modyfikacja elementów indywidualnych produktów czy eksport pliku CSV.

03.05.2019

Praca z regułami w Mergado to podstawa. Aby umożliwić wam używanie ich w najbardziej efektywny sposób, przygotowaliśmy dla Was video tutorial, w którym krok po kroku prowadzimy Was przez najbardziej podstawowe funkcje.

07.05.2019

Jedną z najczęściej używanych funkcji Mergado jest reguła Przepisz. Aby ułatwić Wam pracę z nią i wykorzystanie jej zalet, stworzyliśmy video tutorial. Krok po kroku tłumaczymy w nim jak stworzyć regułę Przepisz, a także pokazujemy różne możliwości zastosowania jej.

26.11.2019

Dodaj komentarz