Czemu Mergado Pack jest za darmo?

Artykuł opublikowany 10.07.2020

Kiedy widzę darmową aplikację to moją pierwszą myślą jest: w tym musi być jakiś haczyk.

Takie myślenie jest całkiem słuszne. Czemu ktokolwiek miałby dawać Ci coś za darmo?

Dlaczego więc zdecydowaliśmy się wypuścić darmową aplikację i czy korzystanie z niej ma sens?

Mergado Pack to aplikacja dostępna na platformach WooCommerce, PrestaShop i OpenCart. W zależności od platformy jej funkcjonalność w niewielkim stopniu się różni, zachowując swoje główne przeznaczenie.

Podłączanie paltform reklamowych do e-sklep, może byc uciążliwe i czasochłonne. Mergado Pack powstał przedewszystkim po to, aby ten proces zautomatyzować i ułatwić naszym klientom.

Po co marnować czas, jeśli nie trzeba.

To co manualnie wykonujemy przez godzine można dokonać przy pomocy jednego kliknięcia myszą. Mergado Pack daje możliwość połączenia z Twojego sklepu z różnymi platformami bez konieczności ingerowania w html, a wszystko dzieje się na poziomie Menu aplikacji, o przyjaznym interfejsie.

Dlaczego zdecydowaliśmy się dać tą funkcję za darmo?

Mergado, aplikacja matka Mergado Pack potrzebuje połączenia pomiędzy Twoim e-sklepem a porównywarkami i mediami społecznościowymi. Skoro opracowaliśmy tą funkcję dla naszych klientów stwierdziliśmy, że nie zaszkodzi udostępnić ją wszystkim zainteresowanym. Dzięki szerszemu gronu odbiorców łatwiej jest nam wylepszać aplikację.

Kontrola sprzedaży na sklepie jest niesłychanie ważna. Właśnie dlatego warto śledzić dokładnie co i kiedy zostało sprzedane. Monitoring takich danych na wielu platformach może być uciążliwy. Wielu naszych klientów sygnalizowało, że potrzebują do tego dodatkowych plików i prosiło o usprawnienie tego procesu.

Aby wyjść na przeciw ich oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się opracować skrypt, który pozwala przekierować wszystkie statystyki do GA.

Dlaczego dajemy Ci tą funkcję za darmo?

Funkcja ta jest niejako pochodną punktu pierwszego. Im więcej osób z niej korzysta, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie ją pomyślnie wylepszyć dla naszych klientów.

Wiele porównywarek cenowych czy mediów społecznościowych komunikuje się z Twoim sklepem przy pomocy pliku XML lub CSV. Aby skorzystać z naszej głównej aplikacji Mergado, również potrzebujecie tego pliku.

Oczywiście można korzystać z pomocy programistów, którzy stworzą go manualnie, jednak takie rozwiązanie zajmuje wiele czasu przy okazji podnosząc koszty reklamy. Ponieważ w Mergado jesteśmy skupieni na automatyzacji, zdecydowaliśmy się jej dokonać i w tym kroku.

Dlaczego dajemy Ci tą funkcję za darmo?

Export z Mergado Pack jest w pełni wartościowym eksportem, jednak ze względu na specyfikację poszczególnych porównywarek czy mediów społecznościowych nie ze wszystkimi platformami będzie współpracować. Mergado nasza główna aplikacja automatyzuje konwersję tego pliku na potrzeby platform zewnętrznych.

Korzystanie z Mergado Pack nie zobowiązuje do używania Mergado, a pracę nad edycją XML zlecić firmie IT. Jednak skoro macie możliwość przetestować przez 30 dni za darmo jak automatyzacja pracy na porównywarkach wygląda w Mergado, zachęcamy Was abyście je wypróbowali.

Czy udało nam się wytłumaczyć czemu Mergado Pack jest darmowy? Co sądzicie o darmowych aplikacjach, Mergado Pack i automatyzacji zadań? Czy korzystacie z nich?

Dajcie nam znać w komentarzach!

Czytaj dalej:

Dodaj komentarz