Daj lub odbierz dostęp do swojego pliku produktowego z Symlink Stork

Artykuł opublikowany 16.07.2020

Kontrolowanie, kto ma dostęp do Twojego feedu produktowego jest koniecznością. Ważne jest także, aby w dowolnym momencie móc odebrać do niego dostęp. Właśnie dlatego opracowaliśmy aplikację Symlink Stork. Przyjżyjmy się bliżej temu co ona potrafi i dlaczego przyniesie Ci to korzyści.

Symlinks oznacza ochronę Twoich danych

Jeśli udostępniasz dane partnerom za pośrednictwem kanałów XML lub CSV Symlink Stork jest dla Ciebie. Wykorzystuje on oryginalny adres URL, i daje możliwośc wysłania kontrahentom unikalnych adresów pobierających danych z Twojego pliku, bez konieczności dawania dostępu do oryginalnego kanału.

Ponieważ wszystkie połączenia wygenerowane przez Symlink Stork są widoczne na liście dostępu w menu aplikacji, po zakończeniu współpracy możesz usunąć niechciane linki. Dzięki temu uniemożliwisz dostęp do danych z udpostępnianego pliku, nie wpływając na pozostałe połaćzenia i linki udostępniane innym ososbom.

Do czego służy Symlink?

  • połączenie z partnerami biznesowymi
  • połączenie z partnerskimi sieciami reklamowymi
  • podłączenie z dowolnymi systemami wykorzystującymi dane z pliku danych
Podgląd aplikacji Symlink Stork.

Co może Symlink Stork?

Symlink Stork może znacznie więcej niż tworzenie i usuwanie połączeń do Twojego kanału. Dodatkowo może także tymczasowo aktywować, deaktywować i duplikować połączenia już utworzone.Dodoatkowo aplikacja zapisuje także historię dowiązań symbolicznych - to znaczy, możesz sprawdzić kiedy i kto odwiedził udostępniony przez Ciebie link.

Jakie pliki wspiera Symlink Stork?

Aplikacja obsługuje typowe pliki danych:

  • XML
  • CSV
  • ZIP
  • itd.

Aplikacja Symlink Stork nie działa z linkami do stron HTML. W ich przypadku CSS może być ładowane niepoprawnie, a grafika strony może działać nieprawidłowo.

Dla kogo stworzyliśmy Symlink Stork?

Aplikacja jest skierowana do pracowników sklepów internetowych i specjalistów ds. marketingu zarządzającym plikami danych.

Jak stworzyć link w Symlink Stork?

  1. Na stronie głównej Symlink Stork wybierz Stwórz Nowy,
  2. Wpisz imię i nazwisko osoby której udostępniasz link, oryginalny adres, nowy adres i ewentualnie notatkę,
  3. Zapisz.
Historia połączeń w Symlink Stork.

Wypróbuj aplikację 10 dni za darmo. Więcej informacji w Mergado Store. .

Czytaj dalej:

Znaki wodne w reklamach już Ci nie będą przeszkadzać. Feed Image Editor pozwala im zniknąć.

Czy jesteś również e-kupującym, który spędza dużo czasu na usuwaniu znaków wodnych podczas tworzenia zdjęć produktów do reklamy? To niepopularne zadanie pomoże ci ponownie rozwiązać aplikacja Feed Image Editor. Dzięki niej usuniesz znaki wodne za pomocą kilku kliknięć, a Twoje zdjęcia będą wyglądały bez zarzutu.

17.05.2022
Uzyskaj lepszą orientację w projekcie. Nowa aplikacja Fox Data + wyświetli niestandardowe pulpity nawigacyjne dla Twojego e-sklepu

W Mergado Store zostaje uruchomiona nowa aplikacja. Monitorowanie produktów znacznie ułatwi e-kupującym i marketerom, którzy wolą wszystkie dane w jednym miejscu. Przedstawiamy CI, praktyczną nadbudowę Mergado oraz pomocnika w kontroli doboru projektów lub elementów, nowość Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od podstaw: Jak w praktyce korzystać z aplikacji?

Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje aplikacja Blending Bull. W pierwszej części naszego inteligentnego przewodnika dowiesz się jak utworzyć źródło danych i znajdziesz  sposób na jego interfejs. W drugim artykule pokażemy, w jaki sposób aplikacja ułatwi Ci pracę podczas zwykłych operacji e-sklepowych.

21.04.2022

Dodaj komentarz