Daj lub odbierz dostęp do swojego pliku produktowego z Symlink Stork

Kontrolowanie, kto ma dostęp do Twojego feedu produktowego jest koniecznością. Ważne jest także, aby w dowolnym momencie móc odebrać do niego dostęp. Właśnie dlatego opracowaliśmy aplikację Symlink Stork. Przyjżyjmy się bliżej temu co ona potrafi i dlaczego przyniesie Ci to korzyści.

Symlinks oznacza ochronę Twoich danych

Jeśli udostępniasz dane partnerom za pośrednictwem kanałów XML lub CSV Symlink Stork jest dla Ciebie. Wykorzystuje on oryginalny adres URL, i daje możliwośc wysłania kontrahentom unikalnych adresów pobierających danych z Twojego pliku, bez konieczności dawania dostępu do oryginalnego kanału.

Ponieważ wszystkie połączenia wygenerowane przez Symlink Stork są widoczne na liście dostępu w menu aplikacji, po zakończeniu współpracy możesz usunąć niechciane linki. Dzięki temu uniemożliwisz dostęp do danych z udpostępnianego pliku, nie wpływając na pozostałe połaćzenia i linki udostępniane innym ososbom.

Do czego służy Symlink?

  • połączenie z partnerami biznesowymi
  • połączenie z partnerskimi sieciami reklamowymi
  • podłączenie z dowolnymi systemami wykorzystującymi dane z pliku danych
Podgląd aplikacji Symlink Stork.

Co może Symlink Stork?

Symlink Stork może znacznie więcej niż tworzenie i usuwanie połączeń do Twojego kanału. Dodatkowo może także tymczasowo aktywować, deaktywować i duplikować połączenia już utworzone.Dodoatkowo aplikacja zapisuje także historię dowiązań symbolicznych - to znaczy, możesz sprawdzić kiedy i kto odwiedził udostępniony przez Ciebie link.

Jakie pliki wspiera Symlink Stork?

Aplikacja obsługuje typowe pliki danych:

  • XML
  • CSV
  • ZIP
  • itd.

Aplikacja Symlink Stork nie działa z linkami do stron HTML. W ich przypadku CSS może być ładowane niepoprawnie, a grafika strony może działać nieprawidłowo.

Dla kogo stworzyliśmy Symlink Stork?

Aplikacja jest skierowana do pracowników sklepów internetowych i specjalistów ds. marketingu zarządzającym plikami danych.

Jak stworzyć link w Symlink Stork?

  1. Na stronie głównej Symlink Stork wybierz Stwórz Nowy,
  2. Wpisz imię i nazwisko osoby której udostępniasz link, oryginalny adres, nowy adres i ewentualnie notatkę,
  3. Zapisz.
Historia połączeń w Symlink Stork.

Wypróbuj aplikację 10 dni za darmo. Więcej informacji w Mergado Store. .

Czytaj dalej:

Czy musisz edytować problematyczne feedy? Dzięki aplikacji Blending Bull teraz jest to łatwe

Czy podczas marketingu borykasz się z nietypowymi formatami plików danych? A może po prostu wprowadzasz proste zmiany i nie chcesz drogiego edytora? Skorzystaj z nowej wersji aplikacjBlending Bull, które wzbogaciliśmy o przydatne funkcje do edycji feedów XML i CSV.

29.11.2021
Powierz tłumaczenie swojego automatycznego źródła aplikacji Translating Parrot

Chcesz zaistnieć za granicą ze swoim e-sklepem? Zwróć uwagę na nową aplikację Translating Parrot. Jego główną domeną jest automatyczne tłumaczenie plików XML i CSV, których będziesz potrzebować w swoim sklepie, lokalnym rynku lub systemie reklamowym. Zobacz, jak łatwo z nim pracować.

27.07.2021
Użyj Feed Image Editor, aby powiększyć obrazy o niskiej rozdzielczości

Jednym z najczęstszych problemów, jakie napotykasz podczas reklamowania się w porównywarkach, jest niska rozdzielczość zdjęć produktów. Trzeba było szukać zdjęć zastępczych, aby uniknąć odrzucenia produktów z powodu niewystarczających rozmiarów zdjęć.

26.05.2021

Dodaj komentarz