Daj lub odbierz dostęp do swojego pliku produktowego z Symlink Stork

Kontrolowanie, kto ma dostęp do Twojego feedu produktowego jest koniecznością. Ważne jest także, aby w dowolnym momencie móc odebrać do niego dostęp. Właśnie dlatego opracowaliśmy aplikację Symlink Stork. Przyjżyjmy się bliżej temu co ona potrafi i dlaczego przyniesie Ci to korzyści.

Symlinks oznacza ochronę Twoich danych

Jeśli udostępniasz dane partnerom za pośrednictwem kanałów XML lub CSV Symlink Stork jest dla Ciebie. Wykorzystuje on oryginalny adres URL, i daje możliwośc wysłania kontrahentom unikalnych adresów pobierających danych z Twojego pliku, bez konieczności dawania dostępu do oryginalnego kanału.

Ponieważ wszystkie połączenia wygenerowane przez Symlink Stork są widoczne na liście dostępu w menu aplikacji, po zakończeniu współpracy możesz usunąć niechciane linki. Dzięki temu uniemożliwisz dostęp do danych z udpostępnianego pliku, nie wpływając na pozostałe połaćzenia i linki udostępniane innym ososbom.

Do czego służy Symlink?

  • połączenie z partnerami biznesowymi
  • połączenie z partnerskimi sieciami reklamowymi
  • podłączenie z dowolnymi systemami wykorzystującymi dane z pliku danych
Podgląd aplikacji Symlink Stork.

Co może Symlink Stork?

Symlink Stork może znacznie więcej niż tworzenie i usuwanie połączeń do Twojego kanału. Dodatkowo może także tymczasowo aktywować, deaktywować i duplikować połączenia już utworzone.Dodoatkowo aplikacja zapisuje także historię dowiązań symbolicznych - to znaczy, możesz sprawdzić kiedy i kto odwiedził udostępniony przez Ciebie link.

Jakie pliki wspiera Symlink Stork?

Aplikacja obsługuje typowe pliki danych:

  • XML
  • CSV
  • ZIP
  • itd.

Aplikacja Symlink Stork nie działa z linkami do stron HTML. W ich przypadku CSS może być ładowane niepoprawnie, a grafika strony może działać nieprawidłowo.

Dla kogo stworzyliśmy Symlink Stork?

Aplikacja jest skierowana do pracowników sklepów internetowych i specjalistów ds. marketingu zarządzającym plikami danych.

Jak stworzyć link w Symlink Stork?

  1. Na stronie głównej Symlink Stork wybierz Stwórz Nowy,
  2. Wpisz imię i nazwisko osoby której udostępniasz link, oryginalny adres, nowy adres i ewentualnie notatkę,
  3. Zapisz.
Historia połączeń w Symlink Stork.

Wypróbuj aplikację 10 dni za darmo. Więcej informacji w Mergado Store. .

Czytaj dalej:

SKONFIGURUJ PODATEK VAT DLA CZECH I SŁOWACJI W WOOCOMMERCE

Podczas ustawiania cen, należy zwrócić szczególną uwagę na ustawienia podatku VAT, zwłaszcza na rynkach zagranicznych. Zobacz, jak dokonać tego automatycznie dzięki Mergado Pack dla WooCommerce.

30.10.2020

Czy importujesz dane od wielu dostawców, a Twój e-sklep ma problem z importowaniem ich z jednego pliku danych? Przetwarzach dane w Mergado? Łączenie wejściowych źródeł XML w jedeno kiedyś było wyzwaniem. Teraz to już przeszłość - aplikacja Blending Bull usprawni Twoją pracę.

15.10.2020
PODBIJ CZESKĄ PORÓWNYWARKĘ HEUREKA PRACUJĄC Z APLIKACJAMI DO WYCENY

Zauważyliśmy, że wielu z Was korzysta z Mergado do pracy z czeskimi porównywarkami. Dzisiejszy artykuł przygotowaliśmy właśnie dla Was. Czy wiecie, że  w Mergado Store mamy dla Was aplikacje pomagające wycenić produkty w sposób najbardziej konkurencyjny na czeskim rynku? Wszystkie współpracują z największą czeską porównywarką Heureka, tak abyś jak najlepiej wykorzystał jej możliwości.

18.09.2020

Dodaj komentarz