DODAJ BRAKUJĄCE ZDJĘCIA Z FEED IMAGE EDITOR I BARCODELOOKUP

Artykuł opublikowany 19.08.2020

Czy chciałbyś jednym kliknięciem odnaleźć brakujące zdjęcia produktów w swoim kanale reklamowym? Feed Image Editor pomoże Ci tego dokonać, a dodatkowo jego przegląd umożliwi wygodne dostosowanie parametrów obrazu dla najczęściej używanych towarów.

Znajdź brakujące obrazy i dodaj je do reklamy

Jeśli kupujący nie zobaczą zdjęć Twoich towarów, będą mieli ograniczone pojęcie o tym co sprzedajesz. Ponadto większość porównywarek odrzuci produkty bez zdjęć i właśnie dlatego FIE ma teraz funkcję, która złatwością pomoże Ci je odnaleźć.

Zdobądź zdjęcia z bazy produktów

Bazy produktów zawierają ich specyfikacje i zdjęcia o wymaganej jakości. Właśnie dlatego  FIE połączył siły z jednym z nich, barcodelookup.com, który gromadzi ponad 200 milionów towarów z całego świata.Proces wyszukiwania zdjęcia w bazie danych opiera się tutaj na wykorzystaniu kodów EAN, więc upewnij się, że Twój feed produktowy zawiera ten element.

Jak wykorzystać pełnię możliwości FIE i BarCodeLookUp?

1. W edytorze obrazów kanału kliknij sekcję Produkty

2. W filtrze Grupa wybierz zakładkę Produkty bez obrazów i potwierdź przyciskiem Filtruj.

3. Tutaj, po prawej stronie każdego produktu, znajdziesz przycisk z ikoną kodu kreskowego. Po jej kliknięciu przejdziesz bezpośrednio do wyniku wyszukiwań z bazy danych. Jeśli chcesz wykorzystać wybrany obraz, możesz bezpłatnie go pobrać.

Dzięki FIE uzyskasz obrazy najczęściej używanych komparatorów w idealnych parametrach

Jeśli reklamujesz się na różnych kanałach towarowych lub reklamowych, prawdopodobnie będziesz musiał dostosować zdjęcia produktów do każdego z nich. Komparatory mają własne wymagania dotyczące reklamy graficznej, więc musisz uważać na to, jak wyglądają Twoje obrazy.

Zwróć uwagę na:

  • tło
  • rozmiar
  • format
  • znaki wodne
  • i innych elementów graficznych

Nie szukaj informacji na temat poszczególnych parametrów wymaganych przez porównywarki.

Na blogu FIE znajdziesz wszystkie niezbędne informacje w przejrzystych tabelach.

Powoli zbliżamy się do okresu akcji przedświątecznych. Upewnij się, że masz wszystkie obrazy produktów, a jeśli nie, dodaj je z banku produktów.

Marketing wizerunkowy to złożone działanie marketingowe, na które należy zwrócić uwagę. Pomożemy Ci w jego początkach. Po prostu zarejestruj się na szkolenie How to Image Marketing przy użyciu Feed Image Editor.

 

 

 

Czytaj dalej:

Jesień i zima to świetny czas na podniesienie sprzedaży i wie o tym porównywarka cenowa FAVI . Aby pomóc Wam przygotować reklamy i stronę internetową na ten najważniejszy czas w zakupowym roku, przygotowała specjalną listę. Punktuje ona najważniejsze działania, dzięki którym unikniecie niepożądanych problemów, a my opracowaliśmy przewodnik opisujących jak te działania zautomatyzować.

24.09.2020

Słabe zdjęcia produktów mają zły wpływ na reklamę. Aby ich uniknąc zwróc uwagę na kilka błędów, których łatwo uniknąć. Właśnie dlatego Feed Image Editor stworzył nową stronę diagnostyczną, która daje szybki przegląd błędów.

03.07.2020
Mergado jako edytor danych? Czemu nie!

Czy poszukujesz narzdzia do edycji XML lub CSV? Mergado jest do tego idealnym narzędziem. Nie tylko pozwala edytować pliki na potrzeby kanałów reklamowych, ale także na potrzeby komunikacji z podwykonawcami, hurtowniami, a przedewszystkim w celu edycji danych trafiających do Twojego e-sklepu.

10.03.2020

Dodaj komentarz