Fotoreportaż: Targi Reshoper oczami Mergado

Artykuł opublikowany 01.02.2019

W tym tygodniu miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń marketingowych w Republice Czeskiej - Reshoper. Nie mogło nas tam zabraknąć. Przeczytaj jak oceniamy targi e-commerce i jak przebiegał Reshoper.

Mimo tego, że pracujemy w online środowisku, bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientami. W ciągu roku bierzemy udział w kilku wydarzeniach ze świata e-commerce, zarówno w Czechach jak i za granicą. Tym razem wyruszyliśmy z Brna do Pragi. Wprawdzie odległość geograficzna jest niewielka, postanowiliśmy jednak wyjechać dzień wcześniej, aby na spokojnie wszystko przygotować a wieczorem skorzystać z bogatego programu kulturalno - gastronomicznego oferowanego przez stolicę.

Od samego rana w Letanach było tłocznie. Dosłownie chwilę po podłączeniu ekspresu do kawy zaczęli się schodzić uczestnicy workshopów zainteresowani konsultacjami. Te trwały aż do wieczora. Zresztą podobnie było na stoisku obok, u naszych kolegów z Bidding Fox.

Mergado na czeskim rynku wypracowało sobie silną pozycję. Nie dziwiło nas za tym spore zainteresowanie naszym stoiskiem. Mieliśmy miejsce w samym sercu hali, dzięki czemu łatwo było do nas trafić. Nasi konsultanci z uśmiechem na ustach odpowiadali na wszystkie pytania i opowiadali o tym, jak ułatwić sobie pracę, korzystając z naszej aplikacji.

Kończymy z poczuciem dobrze spełnionego zadania i fajnie wykorzystanego dnia. Jesteśmy zgodni co do tego, że warto było wziąć udział w tej akcji. Dzięki wielkie dla organizatorów i uczestników. Razem stworzyliśmy fajne ecommercowe wydarzenie, warto to kontynuować. Czekamy na kolejne! Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz