Heureka przedstawia system partnerski

Artykuł opublikowany 29.01.2019

Niedawno pisaliśmy o zagranicznej ekspansji z Mergado do Republiki Czeskiej. Tam opisaliśmy najistotniejsze czeskie porównywarki. Warto trzymać rękę na pulsie i obserwować, jakie zmiany wprowadza Heureka - królowa czeskich porównywarek. 

Podobnie jak Zbozi.cz, również Heureka zmienia koncepcję certyfikacji. Powstał Program Partnerski, który ma zastąpić dotychczasową certyfikację. Co należy zrobić aby dołączyć do programu? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tym artykule.

Koniec certyfikacji

Jeśli jesteś certyfikowanym partnerem Heureki, nie musisz się bać. Wprawdzie system certyfikacji nie zostaje przedłużony, jednakże same certyfikaty będą funkcjonować aż do ich wygaśnięcia. Nie ma możliwości ich ponownego przedłużenia. Każdy, komu zbliża się koniec certyfikacji, będzie o tym informowany, a szczegóły dotyczące dalszych kroków będą omawiane z każdym z osobna.

Program partnerski

Partnerem Heureki poza agencjami mogą zostać i osoby prywatne, czy też przykładowo narzędzia do biddingu. Jeśli zostaniesz członkiem programu partnerskiego dostaniesz dostęp do regularnej komunikacji dotyczącej najważniejszych informacji. Jako jeden z pierwszych będziesz wiedział o nadchodzących zmianach, czy edycjach w Heurece. Ponadto uzyskasz możliwość uczestniczenia w spotkaniach.  Dzięki temu będziesz mógł podwyższać jakość swoich usług oraz mieć aktywny udział w podnoszeniu jakości usług Heureki.

Logo, którym mogą się posługiwać partnerzy Heureki. Źródło: Heureka.cz

Wybór partnerów

Chcesz zostać partnerem Heureki? Wystarczy napisać wiadomość z prośbą o dołączenie do programu na podpora@heureka.cz. Proces decyzyjny składa się z kilku części, w tym z indywidualnej rozmowy oraz oceny Twoich referencji.

 

Dodaj komentarz