Jak czerpać korzyści z nowych funkcji w porównywarkach Biano i FAVI

Artykuł opublikowany 12.04.2022

Sprzedajesz towary z działu home & decor? Równiarki specjalistyczne Biano i FAVI przynieś wiadomości, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii online. Odkryj na przykład inne narzędzie sprzedażowe Biano Studio lub link do podsumowania parametrów produktu na FAVI. Pokażmy to szczegółowo.

Lepsza promocja towarów z Biano Studio

Skorzystaj z nowego narzędzia Biano Studio reklamuj się na rynku i oferuj klientom inspiracje i zakupy w jednym. Za pomocą projektu wewnętrznego lub zewnętrznego bezpośrednio pokażesz kupującym kombinację poszczególnych elementów w Biano. Narzędzie pracuje z rozmiarem, perspektywą i rotacją produktów.

Przykładowy projekt z Biano Studio. Źródło: biano.cz

Uprość klientom wybór swojego asortymentu – projekt w Biano Studio jest gotowy w kilka minut. Jak to zrobić?

  • Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na rynku Biano.
  • Nie potrzebujesz instalacji, po prostu zaloguj się i zacznij tworzyć.
  • Nazwij projekt i zacznij dodawać poszczególne produkty.
  • Biano Studio wykorzystuje wszystkie funkcje, które ma do zaoferowania Biano.

Spraw, aby Twój asortyment był widoczny na FAVI

Chcesz jeszcze bardziej zwrócić uwagę klientów na swoje produkty? Wykorzystaj moc poprawnie przesłanych parametrów do katalogu FAVI. Porównywarka przygotowana praktyczne podsumowanie, Jak radzić sobie z dodawaniem parametrów w kanale XML i ich wariantami.

Czy przesyłasz co najmniej 3 parametry? FAVI wyświetla je w szczegółach produktu i przypisuje je do filtrów. Ułatwia to klientom znalezienie poszukiwanego produktu, a pozycjonowanie produktu wzrośnie bez dodatkowych wzrostów CPC.

Reklamując meble i dekoracje, sprzedają głównie wysokiej jakości zdjęcia produktu. Nie lekceważ ich jakości, ostrości czy rozdzielczości. Wypróbuj aplikację Feed Image Editor, która pomoże Ci zarządzać reklamą wizerunkową automatycznie i dokładnie zgodnie z wymaganiami porównywarek. Przetestuj jego funkcje przez pierwsze 30 dni za darmo.

Feed Image Editor przez 30 dni gratis
  • zwiększyć potencjał sprzedażowy produktów dzięki atrakcyjnemu marketingowi wizerunkowemu
  • zbiorcze i zautomatyzowane zarządzanie reklamą wizerunkową na porównywarkach

Zyskaj przewagę w pozyskiwaniu nowych klientów i kolejny sposób na poprawę wydajności e-sklepu na FAVI lub Biana. Czy jesteś zainteresowany więcej? Przeczytaj nasze wskazówki, które pomogą Ci reklamować się na innych porównywarkach produktów.

 

Może Cię również zinteresować:

Zostań członkiem Kaufland Global Marketplace. Zapewnią Ci reklamę do Czech, Słowacji i innych rynków europejskich

Gigantyczna sprzedażt Kaufland w 2023 planuje otworzyć marketplace’y internetowe w Czechach i na Słowacji. Będą częścią sieci Kaufland Global Marketplace, która pozwoli Ci reklamować się na kilku rynkach w całej Europie. Jedna rejestracja to wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść na inne rynki.

22.03.2022

Dodaj komentarz