Jak importować feed do Mergado z Dropbox

Artykuł opublikowany 20.04.2021

Korzystasz z przechowywania w chmurze w swoim sklepie internetowym Dropbox? Oszczędzaj czas, szukając instrukcji dotyczących importowania kanałów do Mergado. Przygotowaliśmy dla Ciebie prostą procedurę, dzięki której bezproblemowo poprawnie skonfigurujesz udostępnianie plików. Weźmy się za to.

Jasne instrukcje dla użytkowników Dropbox

Czy masz doświadczenie przy udostępnianiu plików URL czy adres zawierał tylko link do podglądu? Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać bezpośredni link do pobrania pliku.

 

1. Feed nagraj na swój Dropbox.

2. W pliku kliknij łącze, aby skopiować łącze do pliku.

3. W Mergado uruchom kreatora, aby utworzyć nowy eksport i wklej skopiowane łącze.

4. Przed kontynuowaniem musisz nadpisać wartość na końcu URL "dl = 0" na "dl = 1".

5. Kliknij Kontynuuj. Spowoduje to rozpoczęcie importu wymaganego produktu.

Skorzystaj z poprzedniej procedury tylko w przypadku przechowywania w Dropbox. Potrzebujesz pomocy z Dyskiem Google lub iCloud? Skontaktuj się z naszym technicznym oddziałem.

W Mergad nieustannie pracujemy nad tym, abyś mógł samodzielnie i bezbłędnie skonfigurować reklamy. Ale nie zapomnij o kopia zapasowa feedu, który zapewni Ci pracę i pozwoli zaoszczędzić wielu zmartwień.

 

Mogłoby Cię zainteresować:

Dlaczego do rejestracji w Mergado potrzebujesz tak wielu danych osobowych i dlaczego się ich nie bać

Myślisz, że formularz rejestracyjny do Mergado dużo okienek i od razu chce od Ciebie dużo informacji, nawet jeśli chcesz tylko wypróbować Mergado? Nie musisz się o to martwić. Wyjaśnimy Ci poniżej.

01.09.2021
Utwórz główny plik danych i pozbądź się potrzeby oddzielnej edycji każdego eksportu

W Mergado zarządzasz reklamami na towarach, tworząc w nich eksport, w którym edytujesz niezbędne dane. Jeśli masz wiele eksportów i wielokrotnie wprowadzasz pewne korekty w każdym eksporcie osobno, możesz usprawnić ten proces, tworząc główny plik danych. Zobaczmy, jak to skonfigurowałeś, abyś mógł zbiorczo wprowadzić dużą część zmian.

13.05.2021
Zarządzaj reklamami dzięki plikom CSV

Poznaj nowy sposób automatycznego i zbiorczego konfigurowania reklam w Mergado. Dzięki regule import danych z plików CSV, możesz edytować określone fragmenty reklam, tworząc konfiguracyjne pliki CSV. Dziś pokażemy Wam jak je skonfigurować w ciągu paru minut.Jak tworzyć ustawienia grupowe przy pomocą CSV.

23.11.2020

Dodaj komentarz