Oneliner przyspiesza tworzenie selekcji w Mergado

Artykuł opublikowany 31.08.2021

Aby użytkownik w Mergado mógł szybciej i wygodniej wykonywać zadania. Tego chcemy przy opracowywaniu nowych funkcjonalności, z których teraz przedstawiamy Ci Onelinera. Jak sama nazwa wskazuje, możesz wyszukiwać nowy tekst w często wyszukiwanych elementach w jednym wierszu.

Oneliner działa podobnie do wyszukiwania pełnotekstowego

Nowa funkcja zapewnia łatwy sposób tworzenia wyszukiwanych haseł bez konieczności przechodzenia do dodatkowych okien i dodatkowych kliknięć. Ta prosta linia pomoże Ci szybko znaleźć wybór według nazwy produktu lub użycia elementu.

Pierwotny sposób pisania warunków nie zniknął z Mergado. Dlatego możesz kontynuować dokonywanie wyborów w normalny sposób. Wierzymy jednak, że kiedy wypróbujesz Onelinera, za chwilę polubisz go za jego szybkość.

Co jest w selekcjach jeszcze nowego

1. Możesz teraz w dużej mierze kontrolować tworzenie selekcji tylko za pomocą klawiatury (strzałki kursora, znaki warunków, TAB).

2. W szeptaczu wartości możesz wyszukiwać i udoskonalać szeptane wyniki za pomocą regularnych wyrazów.

3. Dodaliśmy możliwość klikania zapytań z wieloma warunkami.

4. Użyj przycisku Reset, aby wyczyścić cały formularz.

5. W „prostym interfejsie” szukasz wartości elementu w innym elemencie.

6. Możesz (opcjonalnie) dodać notatkę do zaznaczenia.

7. W zaklinaczu elementów znajdziesz słowne znaczenie najczęściej używanych elementów, a także sygnalizację, jeśli na wejściu nie ma wartości w danym elemencie.

8. Zapewniliśmy więcej miejsca na zapisane wybory i zarządzanie nimi. Mają teraz własną niestandardową zakładkę, pod którą możesz łatwo nimi zarządzać.

W Mergado stale rozwijamy nowe funkcje, które pomogą Ci zarządzać reklamami. Korzystasz z naszego narzędzia od jakiegoś czasu? Zajrzyj do bloga jak zacząć z Megado.

Może Cię również zainteresować:

Mergado przyspiesza dalszą pracę. Automatycznie sugeruje kategorie dla Heureka, Towarów i Google

Prawidłowe mapowanie kategorii jest ważne dla włączenia asortymentu do katalogu porównywarek i dopasowania produktów. Poprawi to Twoją reklamę. Mergado jest wyposażony w funkcję, która dodaje nowe formaty do szeptania, przyspiesza konfigurację kategorii i zapobiega błędom.

31.05.2022
Płatność kartą kredytową dla Mergado? Od 2 lutego 2022 możesz go łatwo skonfigurować

Nie musisz już regularnie co miesiąc oglądać faktur Mergado. Skorzystaj z możliwości ustawienia polecenia zapłaty z karty płatniczej. Nazywamy to płatnością cykliczną. Dzięki temu Twoje miesięczne opłaty za korzystanie z Mergado będą potrącane automatycznie.

03.02.2022
MergadoFest 2020 - dowiedz się więcej o automatyzacji ecommerce

Po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić na konferencję e-commerce MergadoFest. 17 września w Mo-cha w Brnie, w Czechach powitamy prelegentów z czeskiej i słowackiej sceny marketingu internetowego. Czego możecie się po niej spodziewać?

03.08.2020

Dodaj komentarz