Oneliner przyspiesza tworzenie selekcji w Mergado

Aby użytkownik w Mergado mógł szybciej i wygodniej wykonywać zadania. Tego chcemy przy opracowywaniu nowych funkcjonalności, z których teraz przedstawiamy Ci Onelinera. Jak sama nazwa wskazuje, możesz wyszukiwać nowy tekst w często wyszukiwanych elementach w jednym wierszu.

Oneliner działa podobnie do wyszukiwania pełnotekstowego

Nowa funkcja zapewnia łatwy sposób tworzenia wyszukiwanych haseł bez konieczności przechodzenia do dodatkowych okien i dodatkowych kliknięć. Ta prosta linia pomoże Ci szybko znaleźć wybór według nazwy produktu lub użycia elementu.

Pierwotny sposób pisania warunków nie zniknął z Mergado. Dlatego możesz kontynuować dokonywanie wyborów w normalny sposób. Wierzymy jednak, że kiedy wypróbujesz Onelinera, za chwilę polubisz go za jego szybkość.

Co jest w selekcjach jeszcze nowego

1. Możesz teraz w dużej mierze kontrolować tworzenie selekcji tylko za pomocą klawiatury (strzałki kursora, znaki warunków, TAB).

2. W szeptaczu wartości możesz wyszukiwać i udoskonalać szeptane wyniki za pomocą regularnych wyrazów.

3. Dodaliśmy możliwość klikania zapytań z wieloma warunkami.

4. Użyj przycisku Reset, aby wyczyścić cały formularz.

5. W „prostym interfejsie” szukasz wartości elementu w innym elemencie.

6. Możesz (opcjonalnie) dodać notatkę do zaznaczenia.

7. W zaklinaczu elementów znajdziesz słowne znaczenie najczęściej używanych elementów, a także sygnalizację, jeśli na wejściu nie ma wartości w danym elemencie.

8. Zapewniliśmy więcej miejsca na zapisane wybory i zarządzanie nimi. Mają teraz własną niestandardową zakładkę, pod którą możesz łatwo nimi zarządzać.

W Mergado stale rozwijamy nowe funkcje, które pomogą Ci zarządzać reklamami. Korzystasz z naszego narzędzia od jakiegoś czasu? Zajrzyj do bloga jak zacząć z Megado.

Może Cię również zainteresować:

MergadoFest 2020 - dowiedz się więcej o automatyzacji ecommerce

Po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić na konferencję e-commerce MergadoFest. 17 września w Mo-cha w Brnie, w Czechach powitamy prelegentów z czeskiej i słowackiej sceny marketingu internetowego. Czego możecie się po niej spodziewać?

03.08.2020
Nowa wersja Mergado - Plain CSV, ulepszenia formatów i wiele więcej

W środę, 10 czerwca 2020 r.,  zauktualizowaliśmy Mergado. Nowa wersja zawiera nowy format - Plain CSV, nowe reguły i nowe ustawienia dla UPgates, Árukereső, Shoptet i Alza.cz. Sprawdźmy razem, co dokładnie zostało zmienione i jak ułatwi Ci to pracę z Mergado.

12.06.2020
Mergado Product XML 1.8 ułatwi transfer danych kampanii produktowej

Aby Twój e-sklep działał jak prawidłowo, należy regularnie monitorować zmiany w specyfikacji XML porównywarek cenowych.

Zminimalizuj czas poświęcany na ten proces z Mergado Product XML. Przekonwertuje on płynnie dane Twojego e-sklepu  na potrzeby wszystkich obsługiwanych systemów reklamowych. Zobacz, co nowego znajdziesz w wersji 1.8. Mergado Product XML.

04.06.2020

Dodaj komentarz