Potrzebujesz dodać kody rabatowe do Heureka? Możesz to łatwo zrobić w Mergado

Artykuł opublikowany 17.02.2022

Czy Twój e-sklep oferuje zniżki w postaci kuponówHeureka w styczniu 2022 dodano możliwość wysyłania informacji o kuponach rabatowych, które klienci mogą zrealizować. Mergado już w pełni je wspiera i przedstawiamy krótki przewodnik, jak wszystko wygodnie ustawić.

Wypróbuj nowy tag SALES_VOUCHER

Sklepy internetowe mogą oferować zniżki na Eureka na dwa sposoby:

  • bezpośrednio w e-sklepie

Jeśli korzystasz z tagu SALES_VOUCHER, wystarczy, że wyślesz firmie Heurece obniżoną cenę po zastosowaniu kuponu w tagu PRICE_VAT. Heureka zadba o jego reprezentację, a Twój sklep może zyskać lepszą pozycję na karcie produktu. Dodatkowo dzięki wyświetlanemu rabatowi Twoja oferta stanie się bardziej atrakcyjna dla klientów.

  • struktura tagu <SALES_VOUCHER> dla tego rozwiązania, a bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w specifikacji Heureka
  • poprzez Heureka Marketplace

Jeśli Twój e-sklep handluje za pośrednictwem Heureka Marketplace, klienci otrzymają zniżkę bezpośrednio na Heureka. Oprócz ceny podstawowej użytkownicy zobaczą również cenę po wykorzystaniu kuponu rabatowego. Jego korzystanie nie jest uwarunkowane żadnymi innymi wydarzeniami (np. rejestracja do newslettera, członkostwo w klubie, zakup większej ilości sztuk itp.)

Klienci zobaczą tutaj również cenę podstawową po wykorzystaniu kuponu rabatowego. Źródło: blog.heureka.cz

Jak w Mergado dodać bon rabatowy do produktu na Heureka

1) Na stronie Elementy użyj przycisku „Nowy element”, aby dodać element o nazwie zawierającej SALES_VOUCHER | a zaraz potem konkretny kod rabatowy, na przykład:

SALES_VOUCHER|SLEVA20 (nebo SALES_VOUCHER|JARNI_SLEVA atd.)

2) Na stronie Reguły kliknij przycisk „Nowa reguła”, aby dodać regułę, wprowadzając etykietę w elemencie kodu. Na przykład może to być reguła typu Przepisać (dla wielu kuponów możesz zaimportować opisy za pomocą reguły importu pliku danych) i wpisać w polu nową wartość:

Zniżka 20 % po wpisaniu kodu do 31. 07. 2022! (lub Wiosenna zniżka na wszystko tylko do 30. 04. 2022. itp.)

Wymagany jest opis rabatu. Nie zapomnij też o innych istotnych elementach, które dotyczą kuponów, zwłaszcza o cenie po zastosowaniu kuponu w elemencie PRICE_VAT. Wszystkie niezbędne produkty Heureka pokazuje w artykule na ich blogu.

3) Zregeneruj feed w Ustawienia -> Regeneruj -> Regeneruj zmienione lub poczekaj na automatyczną regenerację wykonaną przez Mergado.

Reklamuj się na Eurece za pomocą Mergado

  • Mergado to narzędzie do marketingu feedu, za pomocą którego można skonfigurować masowo i automatycznie reklamę dla wielu dużych porównywarek produktów, w tym Heureka.
  • Od kilku lat oferujemy pełne wsparcie dla Heureka.cz i Heureka.sk.
  • Oferujemy dla obu domen Audyt feedu i automatycznie szeptane drzewo kategorii.
  • Nasze narzędzie obsługuje również usługi śledzenia konwersji Heureka Customer Verified i Heureka.
Mergado z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym
  • optimize your feed by yourself and save the cost for the developer's time
  • full access to all features already in the trial version

Może Cię również zainteresować:

Które porównywarki produktów zwiększą sprzedaż Twojego e-sklepu

Porównywarki produktów i wyszukiwarki od dawna są skutecznym narzędziem reklamowym. Wśród nich znajdziesz kilka uniwersalnych dla początkujących i zaawansowanych sprzedawców. Ale nawet te, których jeszcze nie znasz, a jednocześnie będą w stanie pozyskać nowych klientów. Zapoznasz się z nimi za pomocą Mergado przewodnik.

27.10.2021
Nowości z porównywarek, czyli jak najlepiej przygotować się do letniego sezonu e-sklepów

Czego nie można przegapić w nadchodzącym okresie w przypadku porównywarek towarów? Podsumowaliśmy dla Ciebie przydatne wiadomości z Heureki i Favi, z których skorzystasz przy nadchodzących wydarzeniach sezonowych. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad rozszerzeniem, czy dostrojeniem reklamy domowej, jesteś we właściwym miejscu.

15.06.2021
Przyciągnij więcej klientów. Pomogą ci w tym przedświąteczne poprawki od porównywarek

Przed świętami Bożego Narodzenia czeskie porównywarki przygotowały dla e-sklepów i użytkowników kilka przydatnych ulepszeń. Jakie nowe funkcje zostały dodane do GLAMI czy Heureka? Zapoznaj się z nowościami i wykorzystaj je do pozyskania klientów, którzy rezygnują z zakupu prezentów w ostatniej chwili.

04.12.2020

Dodaj komentarz