Pracuj szybciej dzięki Mergado

Artykuł opublikowany 18.01.2019

Pierwszy release nowości w Mergado w tym roku mamy już za sobą. Wprawdzie miał miejsce trochę później niż normalnie, ale dzięki temu mamy jeszcze więcej ulepszeń, które ponownie posuną Twoją pracę o krok do przodu. Sprawdźmy co znjadziesz tym razem!

Narzędzie do śledzenia produktu przy przeprowadzaniu reguł

Zastanawiasz się, co się dzieje z wartościami elementów produktu, które przechodzą przez reguły? Narzędzie do śledzenia zapewnia łatwą diagnostykę i pokazuje zmiany podczas stosowania reguł. Na stronie Produkty znajdziesz nową ikonę umożliwiającą śledzenie przez następne 24 godziny. Po oznaczeniu takich produktów, Mergado będzie zapisywać zmiany wprowadzone przez reguły, przez które będą przechodzić produkty.

Do wyników dostaniesz się na dwa sposoby.

  • Na stronie produkty z danego produktu przejdź na zmiany przeprowadzone w ramach ostatniej aplikacji reguł
  • Wszystkie zmiany znajdziesz na stronie Historia po kliknięciu na konkretny wypis z aplikowanych reguł
Na stronie Produkty znajdziesz ikonę, która aktywuje monitorowanie reguł produktu przez najbliższe 24 godziny.

Nowy zbiorowy import wyborów

Na stronie Produkty znajdziesz przycisk, dzięki któremu dostaniesz się do zbiorczego importu wyborów z eksportu, do których ma dostęp użytkownik. Wcześniejszy sposób importowania po jedym został usunięty.

Ulepszony Custom Format

Custom format dostał kilka drobnych zmian, które ułatwią Ci pracę. W formularzu z definicją formatu są oznaczone za pomocą kolorów ukryte elementy. Dodaliśmy przycisk “wyzeruj wszystko”. W Custom Format teraz są widoczne przykłady wartości elementów.

Naprawy i przyspieszenie procesów

Nasi programiści przeprowadzili kilka optymalizacji dzięki którym przyspieszyli proces aplikowania reguł. Szybszy jest teraz proces oceny wejściowych wyborów i reguła parowania dla Heureka Watchdog.

Poza tym dodaliśmy format ScontoFacile.it. Od teraz formaty Shoptet.cz i Shoptet.sk są przygotowane tak, aby idealnie odpowiadały wymaganej specyfikacji. Przy formacie Zbozi.cz Mergado podpowiada nazwy parametrów zgodnie z najnowszą specyfikacją.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy z używaniem Mergado, napisz do nas na mergado@mergado.pl.

Dodaj komentarz