Użytkownicy PrestaShop mogą korzystać z Mergado Marketing Pack w wersji 1.7

Artykuł opublikowany 16.01.2019

PrestaShop wydało nową wersję 1.7. W przeciwieństwie do wcześniejszych wersji ten system działa w oparciu o inny rdzeń. Oznacza to, że większośc modułów przestała być kompatybilna z wersją 1.7. Do niedawna, było tak również w przypadku modułu Mergado marketing Pack dla PrestaShop. (Wraz z nowym rokiem nadeszło wsparcie dla modułu PrestaShop 1.7 - właściciele e-sklepów, którzy na tym module pracują mogą ponownie korzystać z usług modułu Mergado marketing pack).

Dlaczego warto korzystać z Mergado marketing Pack dla PrestaShop

Ten moduł umożliwia eksportowanie danych w formacie XML z PrestaShop, w specyfikacji XML Mergado. Takie dane są przydatne do połączenia z Mergado, gdzie możesz je przekonwertować na kilkaset innych formatów (Ceneo.pl,  Favi.pl).

Ile to kosztuje?

Modul jest darmowy.

Jak go ustawić?

Wszystkie informacje dotyczące instalowania i ustawień znajdziesz na stronie Moduł Mergado Marketing Pack dla PrestaShop na naszym blogu

Co potrafi?

Przegląd funkcji modułu znajdziesz na tej stronie.

Moduł Mergado Marketing Pack dla PrestaShop 1.7

Jakie są plusy wersji PrestaShop 1.7.

Wersja 1.7 została całkowicie przebudowana poprzez przeniesienie PrestaShop do PHP Symfony Framework. Główne nowości to:

  • szybszy i uproszczony interfejs strony produktu
  • ulepszona nawigacja back office
  • szablony dopasowane do Twoich potrzeb
  • narzędzie do importu/eksportu, zapewniające zapasowe kopie danych

W PrestaShop Addons znajdziesz ogromną ilość modułów, które są dostosowane do wersji 1.7. Dzięki temu w zaledwie kilka minut wzbogacisz swój e-sklep o nowe funkcje..

Jeśli używasz Mergado i prowadzisz e-sklep w oparciu o PrestaShop, pobierz moduł Mergado marketing pack. Utworzysz w ten sposób lepsze jakościowo pliki danych XML, ponadto znajdziesz tam cały zestaw innych funkcji marketingowych, które wykorzystasz w swoim e-sklepie. Wystarczy go aktywować w ustawieniach modułu w karcie “systemy reklamowe”.

Chcesz podzielić się z nami pomysłami, jak udoskonalić Mergado marketing Pack? Potrzebujesz pomocy z instalacją albo ustawieniem modułu? Nie wahaj się i napisz do nas na mergado@mergado.pl.

Dodaj komentarz