Czy musisz edytować problematyczne feedy? Dzięki aplikacji Blending Bull teraz jest to łatwe

Artykuł opublikowany 29.11.2021

Czy podczas marketingu borykasz się z nietypowymi formatami plików danych? A może po prostu wprowadzasz proste zmiany i nie chcesz drogiego edytora? Skorzystaj z nowej wersji aplikacjBlending Bull, które wzbogaciliśmy o przydatne funkcje do edycji feedów XML i CSV.

Co to jest Blending Bull

 • Aplikacja, która pomaga specjalistom ds. marketingu lub personelowi e-sklepów edytować pliki danych w formacie XML, CSV lub innych formatach tekstowych.
 • W praktyce użytkownicy używali go do scalanie źródeł danych w jeden plik wyjściowy , który jest dalej przetwarzany przez inne aplikacje. Jednocześnie Bull może ujednolicić format elementów, jeśli zostaną połączone pliki XML w różnych formatach.
 • Teraz może również edytować źródła danych. Są to zwykle albo proste potrzeby, w których inteligentniejsze narzędzie jest zbyt solidne, albo specjalne wymagania, których inteligentniejsze narzędzie nie obsługuje.
 • Możesz także użyć aplikacji np. do przetworzenia danych XML na CSV, które są następnie przesyłane do Mergad przez regułę importu danych.
 • Bardziej doświadczeni użytkownicy z szeregów marketingowców z e-sklepów czy agencji docenią jego wszechstronność i niski poziom. Użytkownicy z mniejszym doświadczeniem z pewnością rozwiążą swoje potrzeby intuicyjnie lub za pomocą instrukcji.

Jakie funkcje ma do zaoferowania Blending Bull

 • Zasady edycji danych, które umożliwiają edycję wartości elementów, tworzenie nowych elementów, usuwanie elementów, konwersję XML do CSV lub odwrotnie.
 • Dodanie tekstu na początku lub na końcu źródła danych jest przydatne do definiowania własnych elementów zamykających w XML lub na przykład dodawania nagłówka do pliku CSV.
 • Połącz wiele źródeł danych w jeden plik wyjściowy. W przypadku źródeł danych możesz usunąć początek i koniec zawartości pliku, na przykład podczas przetwarzania kanałów XML
 • Przetwarzanie jednego źródła danych. Pozwala korzystać z rozbudowanych funkcji do edycji jego zawartości.
 • Szybkie przetwarzanie danych.
 • Kreator tworzenia plików.
 • Regularne aktualizacje danych.

Blending Bull dodał kilka przydatnych typów reguł w sekcji Edytuj plik → Nowa reguła, aby ułatwić pracę podczas przetwarzania kanałów. Jasno je opisaliśmy na naszym forum.

Edytuj kanały intuicyjnie i niskopoziomowo. Pobierz aplikację Blending Bull - będzie to potężny pomocnik do łączenia kanałów i edycji problematycznych plików.

Może Cię również zainteresować:

Znaki wodne w reklamach już Ci nie będą przeszkadzać. Feed Image Editor pozwala im zniknąć.

Czy jesteś również e-kupującym, który spędza dużo czasu na usuwaniu znaków wodnych podczas tworzenia zdjęć produktów do reklamy? To niepopularne zadanie pomoże ci ponownie rozwiązać aplikacja Feed Image Editor. Dzięki niej usuniesz znaki wodne za pomocą kilku kliknięć, a Twoje zdjęcia będą wyglądały bez zarzutu.

17.05.2022
Uzyskaj lepszą orientację w projekcie. Nowa aplikacja Fox Data + wyświetli niestandardowe pulpity nawigacyjne dla Twojego e-sklepu

W Mergado Store zostaje uruchomiona nowa aplikacja. Monitorowanie produktów znacznie ułatwi e-kupującym i marketerom, którzy wolą wszystkie dane w jednym miejscu. Przedstawiamy CI, praktyczną nadbudowę Mergado oraz pomocnika w kontroli doboru projektów lub elementów, nowość Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od podstaw: Jak w praktyce korzystać z aplikacji?

Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje aplikacja Blending Bull. W pierwszej części naszego inteligentnego przewodnika dowiesz się jak utworzyć źródło danych i znajdziesz  sposób na jego interfejs. W drugim artykule pokażemy, w jaki sposób aplikacja ułatwi Ci pracę podczas zwykłych operacji e-sklepowych.

21.04.2022

Dodaj komentarz