Czy musisz edytować problematyczne feedy? Dzięki aplikacji Blending Bull teraz jest to łatwe

Czy podczas marketingu borykasz się z nietypowymi formatami plików danych? A może po prostu wprowadzasz proste zmiany i nie chcesz drogiego edytora? Skorzystaj z nowej wersji aplikacjBlending Bull, które wzbogaciliśmy o przydatne funkcje do edycji feedów XML i CSV.

Co to jest Blending Bull

 • Aplikacja, która pomaga specjalistom ds. marketingu lub personelowi e-sklepów edytować pliki danych w formacie XML, CSV lub innych formatach tekstowych.
 • W praktyce użytkownicy używali go do scalanie źródeł danych w jeden plik wyjściowy , który jest dalej przetwarzany przez inne aplikacje. Jednocześnie Bull może ujednolicić format elementów, jeśli zostaną połączone pliki XML w różnych formatach.
 • Teraz może również edytować źródła danych. Są to zwykle albo proste potrzeby, w których inteligentniejsze narzędzie jest zbyt solidne, albo specjalne wymagania, których inteligentniejsze narzędzie nie obsługuje.
 • Możesz także użyć aplikacji np. do przetworzenia danych XML na CSV, które są następnie przesyłane do Mergad przez regułę importu danych.
 • Bardziej doświadczeni użytkownicy z szeregów marketingowców z e-sklepów czy agencji docenią jego wszechstronność i niski poziom. Użytkownicy z mniejszym doświadczeniem z pewnością rozwiążą swoje potrzeby intuicyjnie lub za pomocą instrukcji.

Jakie funkcje ma do zaoferowania Blending Bull

 • Zasady edycji danych, które umożliwiają edycję wartości elementów, tworzenie nowych elementów, usuwanie elementów, konwersję XML do CSV lub odwrotnie.
 • Dodanie tekstu na początku lub na końcu źródła danych jest przydatne do definiowania własnych elementów zamykających w XML lub na przykład dodawania nagłówka do pliku CSV.
 • Połącz wiele źródeł danych w jeden plik wyjściowy. W przypadku źródeł danych możesz usunąć początek i koniec zawartości pliku, na przykład podczas przetwarzania kanałów XML
 • Przetwarzanie jednego źródła danych. Pozwala korzystać z rozbudowanych funkcji do edycji jego zawartości.
 • Szybkie przetwarzanie danych.
 • Kreator tworzenia plików.
 • Regularne aktualizacje danych.

Blending Bull dodał kilka przydatnych typów reguł w sekcji Edytuj plik → Nowa reguła, aby ułatwić pracę podczas przetwarzania kanałów. Jasno je opisaliśmy na naszym forum.

Edytuj kanały intuicyjnie i niskopoziomowo. Pobierz aplikację Blending Bull - będzie to potężny pomocnik do łączenia kanałów i edycji problematycznych plików.

Może Cię również zainteresować:

Powierz tłumaczenie swojego automatycznego źródła aplikacji Translating Parrot

Chcesz zaistnieć za granicą ze swoim e-sklepem? Zwróć uwagę na nową aplikację Translating Parrot. Jego główną domeną jest automatyczne tłumaczenie plików XML i CSV, których będziesz potrzebować w swoim sklepie, lokalnym rynku lub systemie reklamowym. Zobacz, jak łatwo z nim pracować.

27.07.2021
Użyj Feed Image Editor, aby powiększyć obrazy o niskiej rozdzielczości

Jednym z najczęstszych problemów, jakie napotykasz podczas reklamowania się w porównywarkach, jest niska rozdzielczość zdjęć produktów. Trzeba było szukać zdjęć zastępczych, aby uniknąć odrzucenia produktów z powodu niewystarczających rozmiarów zdjęć.

26.05.2021
Ulepsz e-sklepy w WooCommerce i PrestaShop dzięki nowościom w pakiecie Mergado

W ostatnich tygodniach wydaliśmy wersję 2.4 dla platform WooCommerce i PrestaShop. Pojawił się w nich szereg funkcji widżetu Heureka Customer Verified oraz możliwość automatycznego wysyłania zwrotów dla Google Analytics. Dowiedz się więcej.

27.11.2020

Dodaj komentarz