Dzięki dynamicznemu retargetingowi na Biano.cz dostaniesz towar na najwyższe pozycje

Artykuł opublikowany 25.09.2020

Podczas ekspansji międzynarodowej ważne jest aby popchnąć n zdarza Ci się, że klienci odwiedzają Twój e-sklepie ale nie dokonują zakupu? Zastanawiasz się, jak sprawić, by nie tylko przeglądali towary, ale faktycznie je kupowali? Czeska przeglądarka Biano.cz ma rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Korzystając z dynamicznego retargetingu na Biano.cz, sprawisz, że klienci zobaczą reklamy towarów, których już szukali, a tym samym, zwiększysz konwersję.

Narzędzie do retargetingu wyświetli klientom towary, których uprzednio szukali, ale nie kupili. Usługa ta jest wliczona w cenę pakietu Biano, tak więc korzystające z niej e-sklepy nie ponoszą dodatkowych kosztów.Aby móc skorzystać z usługi potrzebujesz jedynie Biano pixel.

Schemat działąnia narzędzia do remarketingu Biano.cz

Kieruj kupujących do swojej marki

Biano Pixel to rozwiązanie, które ułatwia kupującym wybór produktów. Polega na monitorowaniu jakie marki, sklepy czy ceny towarów klient wybiera najczęściej. Piksel pomoże Ci zatem lepiej dotrzeć do potencjalnego klienta i zwiększyć prawdopodobieństwo dokonania zakupu.

Zalety Biano Pixel:

  • pomaga zwiększyć sprzedaż i konwersje w e-sklepie
  • sprawia, że ​​sklep jest lepiej widoczny na Biano.cz
  • minimalizuje koszt zamówienia (PNO)
  • nie pokazuje produktów, które mają duży ruch, ale mało konwersji
  • koncentruje się na nowych klientach, którzy mają podobny wybór jak ci, którzy już u Ciebie kupili

Jak działa piksel Biano?

Po tym jak klient obejrzał produkt i zapisał go w ulubionych w sklepie z aktywownym Biano Pixel, kolejność produktów na jego stronie wyszukiwania Biano.cz zostanie dostosowana do parametrów przeglądanych lub zakupionych produktów.

Spersonalizowany asortyment, zwiększa ogólną skuteczność reklamy na Biano.cz.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach marketingowych BIANO z artykułu poniżej i sprawdź jak Mergado pomoże Ci je wdrożyć.

Wyszukiewanie wizualne w wyszukiwarce cen? - przełomowa innowacja BIANO

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zobaczyć zdjęcie fajnego produktu, ale ponieważ nie znałeś jego producenta niemożliwym było wyszukanie go? Jeśli tak, to z pewnością zrozumiesz, dlaczego innowacja wprowadzona przez BIANO zmieni sposób w jaki dokonujemy zakupów.

15.07.2020

Jesień zima to czas wzrostu zakupów ze wszystkich kategorii. Korzystaj nie tylko z tej, ale także z wielu innych sposobów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów.

W TYM  artykule piszemy więcej na temat tego jak FAVI pomaga podnieść skuteczność reklam w porównywarkach cenowych.

 

Czytaj dalej:

Jak czerpać korzyści z nowych funkcji w porównywarkach Biano i FAVI

Sprzedajesz towary z działu home & decor? Równiarki specjalistyczne Biano i FAVI przynieś wiadomości, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii online. Odkryj na przykład inne narzędzie sprzedażowe Biano Studio lub link do podsumowania parametrów produktu na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack dla WooCommerce pomoże teraz zbierać recenzje dla Biano Star

Wielu użytkowników boi się kupować meble na ślepo podczas zakupów online. Kiedy sami nie widzą tego, opinie innych klientów często pomagają im dokonać wyboru. Ta funkcja została wprowadzona w 2021 r. przez specjalistę porównywarki Biano .

29.03.2022
Które porównywarki produktów zwiększą sprzedaż Twojego e-sklepu

Porównywarki produktów i wyszukiwarki od dawna są skutecznym narzędziem reklamowym. Wśród nich znajdziesz kilka uniwersalnych dla początkujących i zaawansowanych sprzedawców. Ale nawet te, których jeszcze nie znasz, a jednocześnie będą w stanie pozyskać nowych klientów. Zapoznasz się z nimi za pomocą Mergado przewodnik.

27.10.2021

Dodaj komentarz